Editörler : Pangaea
«414243444546474849505152»

hsyn3363
Kapalı
13 Aralık 2019 20:28

bence KYK alımı Mayıs da duyurulur Haziran'da açıklanır, yılın ilk aylarinda alım yapacaklarını düşünmüyorum

insaatmüh
Aday Memur
13 Aralık 2019 20:47

Ben sordum cimer e genel olarak 60 bin kadro 2020 için tüm kamuya alınacak personel sayısı diyor. Ya da büyük bir sır saklıyorlar

hsyn3363
Kapalı
13 Aralık 2019 20:51

55000 i açıktan ve sözleşmeli olur ve genelde yandaş ataması olur
insaatmüh, 4 yıl önce
Ben sordum cimer e genel olarak 60 bin kadro 2020 için tüm kamuya alınacak personel sayısı diyor. Ya da büyük bir sır saklıyorlar

e.f.n.a
Kapalı
14 Aralık 2019 00:00

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu yarın sabah 10.00'da CNN Türk'te Hakan Çelik'in canlı yayın konuğu olacakmış tweterdan paylaşımının altina yorum olarak kyk aliminin ne zaman olacağını sormasını rica ettik insallah sorar

castillo
Şube Müdürü
14 Aralık 2019 00:04

Yalniz baya yazmak lazim bide kanali aramak lazim sabahtan o adam kesin sorar cok yazan olursa

e.f.n.a, 4 yıl önce
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu yarın sabah 10.00'da CNN Türk'te Hakan Çelik'in canlı yayın konuğu olacakmış tweterdan paylaşımının altina yorum olarak kyk aliminin ne zaman olacağını sormasını rica ettik insallah sorar

e.f.n.a
Kapalı
14 Aralık 2019 00:08

Aynen soruyor daha önce de tarım bakanına aynısını yapmıştık hakan bey canlı yayında sordu. Sabah da cnnturk 'ün whatsapp hattına msj olarak yazacaz inşallah tarım bakanı gibi özele yönelin diye yol göstermez
castillo, 4 yıl önce

Yalniz baya yazmak lazim bide kanali aramak lazim sabahtan o adam kesin sorar cok yazan olursa

Kokor63
Aday Memur
14 Aralık 2019 17:55

Bugün izleyen var mı.herhangi birşey demişki memur alımına ilişkin.

14 Aralık 2019 18:06

+

Kokor63
Aday Memur
14 Aralık 2019 18:21

Bütün bakanlar açıklama yaptı ama gsb bakanı tek kelime etmiyor vallahi darlandım. Kaç aydır bekliyoruz.

romayı yakan adam
Genel Müdür
14 Aralık 2019 18:25

Mart Mayıs arası
Kokor63, 4 yıl önce

Bütün bakanlar açıklama yaptı ama gsb bakanı tek kelime etmiyor vallahi darlandım. Kaç aydır bekliyoruz.

Kokor63
Aday Memur
14 Aralık 2019 18:29

Eskiden beridir çıktı çıkacak.herkes bir ay dedi.cikmadı.en azından tek kelime etse biz de yolumuza bakarız.

castillo
Şube Müdürü
14 Aralık 2019 19:05

Ibfliler cakallik yapip kadrolarin 4001 olmamasi icin ugrasmayin bosuna ailede yaptiniz olmadi bundada olmaz devlet sizin bolume ihtoyac olsa merkezi alimdaki sgk aliminda iskur kaliminda oldugu gibi bolum sarti koyar kyk buro memuru icin falan kendi bolumunuze pay cikarmaya cabalamayin basaramayacaksiniz biseye ugrascaksaniz mulakatsiz olmasi icin ugrasin yoksa 87 88 puaninizla ortada kalirsiniz

Kokor63
Aday Memur
14 Aralık 2019 19:59

Mühendisler siz mulakata gelseniz bile komisyon sizi almayacak çünkü başka yere atanınca bırakıp gideceksiniz ama biz iibfliler kaliciyiz.komisyonun önceliği iibf olacak. Kendinizi yormayin

Kokor63
Aday Memur
14 Aralık 2019 20:03

Ayrica alim yönetim memuru alimi. Mühendis ne alaka.devlet bu hakki vermiş işte yapacak birşey yok.biz mühendis kadrosuna atanamiyoruz.kendinde bu hakkı görüyorsan Allaha havale ediyorum.her kim hakkımı yerse aldığı puanın hayrını göremesinler

14 Aralık 2019 21:05

duyum mu aldın
romayı yakan adam, 4 yıl önce
Mart Mayıs arası
14 Aralık 2019 21:06

seneye olmayabilirde
14 Aralık 2019 21:34

aynen
Kokor63, 4 yıl önce

Ayrica alim yönetim memuru alimi. Mühendis ne alaka.devlet bu hakki vermiş işte yapacak birşey yok.biz mühendis kadrosuna atanamiyoruz.kendinde bu hakkı görüyorsan Allaha havale ediyorum.her kim hakkımı yerse aldığı puanın hayrını göremesinler

özgeeee57
Kapalı
15 Aralık 2019 02:22

çakallık derken pardon hakkımız olan kadroları istemek mi çakallık oldu. alakasız bölümler okuyup kendi alanınızda atanamayıp aaa dur bari memur olayım diyenler asıl çakal. Siz gidin hangi bölüm okuduysanız onun alım yapması için ugraşın iibf kadroları son care degildir.

castillo, 4 yıl önce

Ibfliler cakallik yapip kadrolarin 4001 olmamasi icin ugrasmayin bosuna ailede yaptiniz olmadi bundada olmaz devlet sizin bolume ihtoyac olsa merkezi alimdaki sgk aliminda iskur kaliminda oldugu gibi bolum sarti koyar kyk buro memuru icin falan kendi bolumunuze pay cikarmaya cabalamayin basaramayacaksiniz biseye ugrascaksaniz mulakatsiz olmasi icin ugrasin yoksa 87 88 puaninizla ortada kalirsiniz

emre şahin
Memur
15 Aralık 2019 08:32

Mülakatla alım yapan kurumların görüşleri genel itibariyle herkesi bitirdiği bölüm nitelikleriyle değerlendirmek olmalı .Kaldı ki idari işlemlerle alakalı görev almak istiyordunuz Neden mühendislik v.b gibi bölümler okudunuz .Bu isyanlarınızı anlayabilmiş değilim.Eğer gerçekten tartışmak ve derdinizi anlatmak istiyorsanız mühendislerle v.s alakalı onlarca başlık var,Oralara girip sizlerden daha yüksek puanlı mühendislerlev.s tartışabilirsiniz veya onlara derdinizi anlatabilisiniz..Bu ve benzeri başlıklar bilgi paylaşımı amaçlı başlıklar ,insanlara nefret diliylle yaklaşmamanızı rica ediyorum.Buradaki herkes atanma derdinde,lütfen moral bozucu şekilde üslup kullanmayalım.Herkesin derdi kendine yeter zaten.İyi günler.

castillo, 4 yıl önce

Sr yl
Aday Memur
15 Aralık 2019 10:25

Ağzına sağlık hocam.

Toplam 1386 mesaj
«414243444546474849505152»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi