Editörler : E.Kayı Han

İnfaz4206
Kapalı
30 Ocak 2023 16:14

İnşallah güzel kardeşim
milli genç, 1 yıl önce

Abi bu konu çok hassas duyum olmasa söylemem CTE de bir sürü büro var ben direk Genel mmüdürün yanında çalısandan aldım haberi ha kesin olur mu dersem diyemem Türkiye de bir anda gündem çabuk değişiyor marta kadar bu yasa gelecek meclise inşallah

boyka12
Aday Memur
30 Ocak 2023 18:54

Arkadaş bu konuda haklı bugünde bize yangın eğitimine gelen infaz koruma arkadaşda aynısını söyledi.Marta yetişecek maaşlar maliyede onayı çoktan vermiş zaten.

Tfn1412
Aday Memur
30 Ocak 2023 19:24

Hadi inşallah
boyka12, 1 yıl önce
Arkadaş bu konuda haklı bugünde bize yangın eğitimine gelen infaz koruma arkadaşda aynısını söyledi.Marta yetişecek maaşlar maliyede onayı çoktan vermiş zaten.

sabırtaşı23
Aday Memur
30 Ocak 2023 20:46

Bak sen de en başından beri olumsuz konuşup duruyorsun. Eğer olumlu sonuçlanırsa o kaynağı ara neden sahtekarlık yaptığını mutlaka sor?

İnfaz4206, 1 yıl önce
İnşallah güzel kardeşim

biyokerem
Memur
30 Ocak 2023 22:10

Yaa nereye girsek senn olumsuz konuşuyosun kardesim..fud yapma artık sessiz ol beklemede kal.
İnfaz4206, 1 yıl önce
Kardeşim bak güzel söylüyorsunuz da burada herkes cte dayım var arkadaşım var benim de cte arkadaşım var isim de veririm hiç sorun değil oda ikm karamsarlık dedi herkes birsey diyor inşallah gelir ama kanıtla konuşun kardeşim umut asilamayin millete

İnfaz4206
Kapalı
30 Ocak 2023 22:18

Bekliyorum inşallah gelir başkan...
biyokerem, 1 yıl önce
Yaa nereye girsek senn olumsuz konuşuyosun kardesim..fud yapma artık sessiz ol beklemede kal.

Johny Sins
Aday Memur
30 Ocak 2023 23:13

Bizim mutemet bodrolari duzenliyordu,şubat ayinda ödeyeceğini söyledi,pazartesi listesi asacakmıs panoya.Tüm cezaevi personeli farkli miktarlarda yansımış oranlar.4/b li personelide yetistirmeye calisiyor 15 subat bodrosuna.

biyokerem
Memur
30 Ocak 2023 23:25

7 ci yargi paketi daha tbmm ye gelmedi kardesim yetismez mart belki
Johny Sins, 1 yıl önce

Bizim mutemet bodrolari duzenliyordu,şubat ayinda ödeyeceğini söyledi,pazartesi listesi asacakmıs panoya.Tüm cezaevi personeli farkli miktarlarda yansımış oranlar.4/b li personelide yetistirmeye calisiyor 15 subat bodrosuna.

St1674
Memur
30 Ocak 2023 23:25

Milligenc sorarmısın GYS ne zaman olacakmış aylardır bekleniyor

İkm att
Aday Memur
30 Ocak 2023 23:27

Meclisten geçmeden resmi gazetede yayınlanmadan nasıl Şubat'ta alicaz bu parayı yalan yalnis bilgi yaymayin ortalığa

Johny Sins, 1 yıl önce

Tfn1412
Aday Memur
30 Ocak 2023 23:34

Dalga geçme bukadar insanla daha meclise gelen bisey yok neye gore
Johny Sins, 1 yıl önce

cemil1905
Şube Müdürü
30 Ocak 2023 23:50

Daha meclisten bile geçmemiş niye burda insanların umutlarıyla dalga geçiyorsun. Hem maaş bodroları şimdiden hazırlanmaz şubatın 6sı 7si gibi maliyeye gönderilir.

Johny Sins, 1 yıl önce

80aslan
Aday Memur
31 Ocak 2023 01:03

Birader harbi sen durmadan gereksiz yorumlaryapıp insanları yanlış yönlendirme çabasına giriyorsun bildiğini paylaş her yoruma atlama herşey olacağına varır zaten!! En geç Mart ayındahepimiz maaşımıza yansımış şekilde göreceğiz inşallah

İnfaz4206, 1 yıl önce
Bekliyorum inşallah gelir başkan...

denizkaradeniz
Aday Memur
31 Ocak 2023 03:05

ya bu tufan olmamış sanırım yarası var yazdığı yorumlar onu mahkemeyede götürür millete neler yazmış yazık

tufan1905, 1 yıl önce
Sen haddini bil yalancı herif

keremben82
Şef
31 Ocak 2023 03:07

Aha buda GYS yi tutturmuş :)

Senin konu ne oldu harbiden. Güncel mi?

St1674, 1 yıl önce

4125
Aday Memur
31 Ocak 2023 08:24

her seçime yakın tarih te bir müjde ile çıkarmış cte miktarlar haklar havada uçarmış seçim yaklaştıkça hep gündemde kalır maliye hikayeleri anlatılırmış sonra gün gelir seçim gelir ve hep aynı bahane seçimden sonra meclise gelicek denip millet uyutulurmuş seçimden sonra para kadüğe yanında verilen bebeiğin ağzına çalan bal gibi yıpranma şehitlik hakkı alır her seçime öyle girermiş infaz koruma ama hiş uyanmazmış rüyasından ya mallığından yada saflığından

4125
Aday Memur
31 Ocak 2023 08:27

sizler bu hikayeyi iyi bilirsiniz 2 hafta içinde meclise gelmez ise seçime girilecek ve hikaye tekrar matrix gibi başa dönücek takii diğer seçime kadar

4125
Aday Memur
31 Ocak 2023 08:29

yukarıda amcamdan duydum hikayelerini daha önceki yıllarda bu forumda çok dinlendi yapmayın hikayenizi yaşayım sağlıklı günler hepinize

Bymemr
Aday Memur
31 Ocak 2023 09:01

Kardeş sen günleri geçtim sen ayları karıştırıyosun. 2 hafta değil meclisin kapakmasına daha 1 buçuk ay var

4125, 1 yıl önce

sizler bu hikayeyi iyi bilirsiniz 2 hafta içinde meclise gelmez ise seçime girilecek ve hikaye tekrar matrix gibi başa dönücek takii diğer seçime kadar

milli genç
Aday Memur
31 Ocak 2023 09:05

Kardeşim GYS Bu sene zor dediler seçim olduğundan onu da sordum yetişmez dediler

St1674, 1 yıl önce

Toplam 234 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi