Editörler : Pangaea

cresbymaths
Yasaklı
19 Eylül 2009 02:53

buda herkesi kesip doğruyo ya dayanamadım valla yorum yazdırdın bana sonunda helal olsun. tamam gırgırını geç dalgada geç istediğinle ama edebinle otur. sen kimsinki ev basıcan adam bıçaklayacan adam ol please veled-i zina!

geomathic
Yasaklı
19 Eylül 2009 02:54

hepimz sosyalciyiz hepimiz yaşarız))..hacı önemli bi noktaya değinmişin ama değinme tarzın yanlış olmuş bea..emin ol sorun sadece senin deil heimizin sorunu.4 ünü toplasan bi matçı pauanı yapmıyoo:))

sosyalciyaşar
Yasaklı
19 Eylül 2009 02:55

yok meltem hocam sadece pc den ip adresinizi tespit etim sinyalinizi akdeniz tarafından alıyorum da ondan sormuştum sadece...

sizn hatrınıza da susuyorum...aslında ben iyi bir isnanım ama deli tarafım beni böyle yapıyor....o bana kürt diyen kişiye de sesleniyorum..sende kürt doğabilirdin herkesin kaderi farklı allah beni kürt yaratmış ama vatanım için seve seve canımı veririm....

zozurga
Şube Müdürü
19 Eylül 2009 02:56

ya en son yorum yapan arkadaslar bız sakınlestırelım dıyoruz yapmayın lütfen..

cult
Memur
19 Eylül 2009 02:56

ayrıyaten sosyalci olduğunu iddia ediyorsun

ancak savcılığa gidince bana nasıl ulaşacaksın anlamış değilim suç duyurusunda bulunmak için davada taraf olmamda gerekmiyor.

ayrıyaten bu ülke muz cumhuriyeti değil devletin kolluk kuvvetleri var ordusu var ve hukuk devletinde yaşıyoruz. 2 kişiye küfredip kendini allah sandın galiba.

sana ulaşırım vsvsvs. tehditin bini bir para.

ayrıca bir eğitimcinin evine 3 kişi bıçaklarla gittik diye övünecek kadar erkeksin.

gel buyur ulaş ne yapacaksan yap .

savcılığa gidecek kişi varmıdır deme sebebim ise şu anda bulunduğum köyden merkeze ulaşabilmemi sağlayacak bir ulaşım aracının olmaması.

yoksa kimseye akıl vermek benim haddime değil.

meltemturkce
Genel Müdür
19 Eylül 2009 02:57

zozurga katılıyrum :) sosyalcı hocam, hepımız bu gergınlıgmzı ve adaletsızlıge olan hıncımızı dısa vursak ınan katıl sürüsu cıkar :D adam 50aldım atanacam catla dıyo yaa :D cocuk dıyıp gulup gecıyorum boşverınnnn

fno_86
Şube Müdürü
19 Eylül 2009 02:58

sana kürtsün dıye hakaret etmedım sadece bı kürde catmak nasıl oluyormus dıyerek ınsanlarda önyargı yarattıgın ıcın kızdım kendı kendıne sen zarar verıyorsun

sımdı ne oldu kürtler kavgacıdır öldürür asar keser adam toplar cete kurar ev basar?

sosyalciyaşar
Yasaklı
19 Eylül 2009 02:59

AMA ZORLA küfür ettireceksin bana cresbymaths...adam durduk yerde bana ana avrat daldı oku yazılanları ben efeyim aga itirazın varsa gelirsin kapışırız tehlikeli insanım ben...ama ahkam kesmeyecek kimse bana ben bu başlığı keyfimden açmadım bize yazılan yorumları okudum dadıların başlığpında dayanamadım cinnet geçirdim...küfür etmiş olabilirim tamam ama benim özeliiğim bu kimse kusura bakmasın....

http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=753711&page=1

bu başlığa destek verelim...

zozurga
Şube Müdürü
19 Eylül 2009 03:00

tamam yasar kardes sen bıraz sakın ol bız desteklıoz konuyu merak etme..

meltemturkce
Genel Müdür
19 Eylül 2009 03:01

ark lar kımse kımsenın daarına basmasın.herkesı aynı kılıfa sokamayız.adam vatanım ıcın canımı verırım dıyorsa,ıster turk olsn ıster kürt ıster baska bır sey...benım ıcın askerlıkten kacan bırcok Turkten öndedır.yangına körukle gıtmeyın

hocam bir an önce alaycı ve neşeli halinize dönün lütfeennn:)

cresbymaths
Yasaklı

şu başlığa daha fazla yorum yapmayın ne bu nede diğerleri hep aynılar bırakın alsınlar 10bın ondan 20bin bundan siz adam oldukça edepli oturdukça ekmeğinizi bi şekilde elde edersiniz.rabbim büyük bi yerden kapatırken bi yerden açar boşverin bende 82 puanla açıkta kalıcam büyük ihtimalle ama herşey olacağına varır sonuçta nasip kısmet hersey lütfen gereksiz yere birbirimizi kırmayalım üzmeyelim.

fno_86
Şube Müdürü
19 Eylül 2009 03:03

meltem kancık dedı arkadas duymadın sanırım? bence bu söze göre oldukca sakınım ne yangını ben o sözu cıddıye alsam ohooo sadece arkadasın sinirleri gergin olmasına baglıyorum

sosyalciyaşar
Yasaklı
19 Eylül 2009 03:03

bi daha söylüyorum be bu başlığı bizlere hakaret ettikleri için açtım sonra ilk sayfada bazı bayanlar çirkin laflar etti sonra benim sigortalar gevşedi....ilk sayfayı okursanız anlarsınız konuyu...

fno_86
Şube Müdürü
19 Eylül 2009 03:06

bende bunun ıcın gelmıstım zaten.fencı oldugum ıcın 89puanla kaldıgım ve haksızlıga karsı oldugum ıcın ama hakaret duydum

sosyalciyaşar
Yasaklı
19 Eylül 2009 03:07

hakareti sen etmşsiin hem de arkamdan kalleşce söyleyerek...

fno_86
Şube Müdürü
19 Eylül 2009 03:09

aaaaaa bıde kalles dıyosun sen ıyıce cozuttun ama ne bıleyım ben senın cıktıgını kapının önunde nöbetmı tutuyorum yaa

sosyalciyaşar
Yasaklı
19 Eylül 2009 03:10

o zaman yazılanları baştan oku konuya hakim ol sonra yaz lütfen arkadaşım....zaten kafam bozuk 10 tl gaz parası verdim gece gece...

meltemturkce
Genel Müdür
19 Eylül 2009 03:12

fno hocam yasar hocam ıkınıze de kızacam hee :D tmm oldu bıtıı lutfen bayram arefesı yapmmayın uzatmayın

fno_86
Şube Müdürü
19 Eylül 2009 03:12

bastan okudum tabıkı o sayfaya kadarda cok eglencelıydı ama arkadasta adres verdım demıstı vermemıs sende cıktım dedıgınde cıkmamıs olabılırsın sanal ortam burası sözumu söylemek ıcın fırsat kollamadım heralde ne dedıysem arkasındayım

Toplam 270 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi