Editörler : ayşegül bgm
12345678910111213»

emreno
Aday Memur
31 Mart 2020 12:12

Bence ilanı yayınlayıp personelin aklını tayine odaklamaz bakanlık çünkü bırakın iller arasını mazeret tayinini bile 3 ay erteledi temmuz başına kadar mazeret ilişiği bile kesilmicek elinde olduğu iller arasınıyayınlanmıcağını düşünüyorum

yasminym
Kapalı
31 Mart 2020 12:33

Arkadasım anlatamadım sanırım oyle olsa 90.-91. Dhy ıstıfa sonra acıktan atama daha bır cok tayını yapmaZdı zamanında degıl mı? Zamanında yapılır ayrılışı durdurur bu kadar yani yapmayacak olsa alt üst becayıse kadar yazmıs hazıran tayınını mı söylemeyı unutacak

emreno
Aday Memur
31 Mart 2020 16:03

Tapuda heralde ertelenmiş inş bizim bakanlığımızın ertelenmez bende haziranda çıkmasını istiyorum ama hayırlısı

yasminym
Kapalı
31 Mart 2020 16:39

Çıkar kardesım çıkar çıkmayacak olsa emin olunuz 3 ay ertelenen tayınlerın ıcınd alırlardı zamanında açılır sadece çkys ye düşmesi göreve başlama suresı uzar

ra05
Müsteşar Yardımcısı
31 Mart 2020 18:27

Arkadaşlar virüs tek bir şehirde değildirki Türkiyenin heryerinde azda olsa çokta olsa vardır Tayin açılır bence personel ihtiyacı nerelerde hissediliyorsa nerelerde acil ihtiyaç varsa o yerler çıkar diye düşünüyorum bunlar tahmin sadece inş Çinin saçma sapan hayvanları yemesi yüzünden çıkan bu kabustan kurtuluruz mayısa kadar birşeyimiz kalmaz inş

aaccaarr
Aday Memur
31 Mart 2020 21:56

Bende 3 hafta önce alt bölge tayini için vermiştim dilekçeyi. Bakanlığın idari işleri devam ediyor, sadece bağlı bulunduğumuz il müdürlüğü tayin işemlerini temmuza kadar bekletecek şeklinde yorumlayabilir myiiz. Benm alt bölge tqyin talebim olumlu sonuçlansın da 3 ay bekleriz sorun değil.

yasminym
Kapalı
31 Mart 2020 22:07

Eger olumlu sonuclandıysa ckys ye dusurmezler 3 ay bekletırler ama henuz sınuclanmadıysa 3 ay beklenecek mı yoksa olumlu olumsuz sonuc acıklanıp mı vekşeme surecı baslucak ancak onu yasayarak ogrenmem mumkun

sefam12
Aday Memur
03 Nisan 2020 23:54

İller arası tayinler de iptal arkadaşlar

emreno
Aday Memur
04 Nisan 2020 00:07

Ben söylemiştim demek istemiyorum ala bencede iptal çünkü bakanlık bu durumda mazeretleri iptal etti iller arasını açıklayıp personelin aklını bölmez

yasminym
Kapalı
04 Nisan 2020 01:42

Nerede yazıyor oyle bır acıklama yapıldı mı?

yasminym
Kapalı
04 Nisan 2020 01:52

Durup dururken neden ınsanın aklını bulandırıyorsunuz? Kendı fıkrınız ıptal fakat 3 ay durduruldu dedıgınde var mıydı ?? Yok eee o zaman.. ayyy unutmusumıller arası da ıptal mı dıyecek ..sanırım o kadar cok ıptal olmasını ıstıyorsunuz ki ıkı de bı ıptal ıptal dıyorsunuz ya huu oyle olsa onca atamayı yazmıs tek tek ıller arasını mı yazmayacak?? Bakmıyor mudunuz saglık.gov.tr ye dhy ler ılk ve acıktan atamanın talep toplamasının bıle ılanı ..talep toplamaya bıle devam edıyor..ıptal edecekse de mayıs sonu soyler ki o zamanakadar corona nın azalacagı dusuncesınde oldugu ıcın ıptal demedı lütfen artık ıkıde bı ıptal demeyınız 2 yılınız hazıranda dolmuyormu da ıptal olmasını ıstıyorsunuz? Iptal olacak bır durum yok farkındaysanız dıger ıptal olan tayınlerı de yanı ıptal demedı 3 ay durdyruldu dedı goreve 3 ay sonra başlayacaklar.ıller arası daha tayın olmadı neyını ıptal edecek adam yapmıs oldugu tayın sonucları açıklananları 3 ay durdurdu.bızım ki tayın sonucu degıl tayın yerlerı olursa goreve baslanayı durdurur kılavuzu tercıhlerı durdurmaz

emreno
Aday Memur
04 Nisan 2020 14:40

Sefa bey nerden duydunuz acaba yetkili biryer mi birde zaman var mı ne zaman yapılacağına dair
sefam12, 4 yıl önce

emreno
Aday Memur
06 Nisan 2020 20:07

-

ecemsuna
Aday Memur
07 Nisan 2020 01:41

saçmalaı kendince yap.

iller arası iptal de bakanlık neden 18.000 personel aldı bu süreçte. ihtiyaç olduğu için.

bunun iptalinin mantığını göremiyorum

sefam12, 4 yıl önce

ecemsuna
Aday Memur
07 Nisan 2020 01:46

bence de öyle. hem neden iptal olsun ki. sistemde birçok tercih çıkıyor öyle olsa onlarınki iptal olurdu.

yasminym, 4 yıl önce

Durup dururken neden ınsanın aklını bulandırıyorsunuz? Kendı fıkrınız ıptal fakat 3 ay durduruldu dedıgınde var mıydı ?? Yok eee o zaman.. ayyy unutmusumıller arası da ıptal mı dıyecek ..sanırım o kadar cok ıptal olmasını ıstıyorsunuz ki ıkı de bı ıptal ıptal dıyorsunuz ya huu oyle olsa onca atamayı yazmıs tek tek ıller arasını mı yazmayacak?? Bakmıyor mudunuz saglık.gov.tr ye dhy ler ılk ve acıktan atamanın talep toplamasının bıle ılanı ..talep toplamaya bıle devam edıyor..ıptal edecekse de mayıs sonu soyler ki o zamanakadar corona nın azalacagı dusuncesınde oldugu ıcın ıptal demedı lütfen artık ıkıde bı ıptal demeyınız 2 yılınız hazıranda dolmuyormu da ıptal olmasını ıstıyorsunuz? Iptal olacak bır durum yok farkındaysanız dıger ıptal olan tayınlerı de yanı ıptal demedı 3 ay durdyruldu dedı goreve 3 ay sonra başlayacaklar.ıller arası daha tayın olmadı neyını ıptal edecek adam yapmıs oldugu tayın sonucları açıklananları 3 ay durdurdu.bızım ki tayın sonucu degıl tayın yerlerı olursa goreve baslanayı durdurur kılavuzu tercıhlerı durdurmaz

miraçnurse
Kapalı
07 Nisan 2020 02:05

Merhaba kusura bakmayın konunun içine girdim ama tecrübeli ve bilgi sahibi olduğunuz için sizlere birşey sormak istiyorum.

Ben antalyada yaşıyorum 2020/5 atamasıyla bugün istanbul mazhar osmana atandım (45/A) lisans hemşireyim. Bu hastane de başakşehir şehir hastanesine taşınacaklar arasında

10 aylık bebeğim var eşim de özel sektörde çalışıyor. 3+1 'le atanmış oluyorum. Bebeğimden dolayı falan antalyaya hiç bi şekilde mazeret olarak 1 yıl dolmadan veya 3 yıl sonra kadroya geçmeden geçemez miyim ?

Şartları nelerdir? Eşimin ailesinin iş yeri var eşime devredilirse geçebilir miyim veya nasıl olur? Bana lütfen yardımcı olun yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim

sefam12
Aday Memur
07 Nisan 2020 21:51

Asıl sana huu aloo ben iki yıldır bulunduğum yerden gitmek istiyorum iki defa alt bölge istedim. Denemediğim yol kalmadı. Sen kime diyorsun istemiyorsun diye. İki yılım şubat ayında doldu. Benim kadar isteyen yoktur heralde bu atamaları. Şimdi sen durup bana ahkam kesemezsin. Beğenmiyorsan okuma arkadaşım. Burası benim kurduğum platform. Kurum amirim söyledi iptal olduğunu. Ha onada sormak istersen senin adına sorarım, ?sen kim oluyorsunda böyle bilmeden konuşuyorsun derim ? mesela için rahat edermi? Herkese bir agresif tavırlar falan hayırdır arkadaş. Tek sen değilsin atama bekleyen

yasminym, 4 yıl önce

emreno
Aday Memur
08 Nisan 2020 12:31

Sefa'm bey Mayıs ayında p iptal ise sizce ne zaman yayınlanır ilan belli bir tarih var mı ya da şu 3 ay durduruldu demdi ya ozaman mı ilan ediler
sefam12, 4 yıl önce

Asıl sana huu aloo ben iki yıldır bulunduğum yerden gitmek istiyorum iki defa alt bölge istedim. Denemediğim yol kalmadı. Sen kime diyorsun istemiyorsun diye. İki yılım şubat ayında doldu. Benim kadar isteyen yoktur heralde bu atamaları. Şimdi sen durup bana ahkam kesemezsin. Beğenmiyorsan okuma arkadaşım. Burası benim kurduğum platform. Kurum amirim söyledi iptal olduğunu. Ha onada sormak istersen senin adına sorarım, ?sen kim oluyorsunda böyle bilmeden konuşuyorsun derim ? mesela için rahat edermi? Herkese bir agresif tavırlar falan hayırdır arkadaş. Tek sen değilsin atama bekleyen

yasminym
Kapalı
08 Nisan 2020 13:11

Iptal falan yok arkadaslar hazıran başı tercıhler yapılacak hıc kafanızı karıstırmayın bırılerı cıkıp kurum amırıme sordum dıyor bız de bakanlıga soruyoruz ıptal olsaydı gecen ki bakanlıgın yayınladıgı yonetmelıkte ıllerarası tayınde durduruldu denılırdı bır aksılık olmadıkca bakanlık ıllerarası tercıhını zamanında yapmayı planlıyor bır aksılık olsa bıle bu basvuruları etkılemez goreve baslama ilişik kesme surecını etkıler onun ıcın de cok zaman var cevabını aldım o yuzden ıptal sozlerıne bakmayın

aaccaarr
Aday Memur
08 Nisan 2020 14:01

Yani siizn düşünceniz mayısın ortası gibi iller arası kura ilanı yayımlanır, haziran başı tercihler olur, haziran sonu temmuz gibi de sonuçlar açıklanır.? Mantıklı olan da bu sanki. Tabi salgın sürecinin ne yönde seyredeceği bu süreci etkileyebilir. İnş. bi an önce şu salgından kurtulup, normal hayata döneriz
yasminym, 4 yıl önce

Iptal falan yok arkadaslar hazıran başı tercıhler yapılacak hıc kafanızı karıstırmayın bırılerı cıkıp kurum amırıme sordum dıyor bız de bakanlıga soruyoruz ıptal olsaydı gecen ki bakanlıgın yayınladıgı yonetmelıkte ıllerarası tayınde durduruldu denılırdı bır aksılık olmadıkca bakanlık ıllerarası tercıhını zamanında yapmayı planlıyor bır aksılık olsa bıle bu basvuruları etkılemez goreve baslama ilişik kesme surecını etkıler onun ıcın de cok zaman var cevabını aldım o yuzden ıptal sozlerıne bakmayın

Toplam 1908 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi