Editörler : cihan27E.Kayı Han

Dilbillandayi
Yasaklı
18 Mart 2023 11:17

Turk iş hak iş istediği rakamların hiç biride verilmeyecektir dostum rahat ol ama ortalama işçi maaşları 15 16 yi bulur ben memurum maasimiz 12 bile değil yani insan kabullenemiyor

18 Mart 2023 11:20

Türkiye yüzyılında ilkokul mezunu işçilere 20 bin verip memura 12 13 bin vermek mi var

ricardo22
Şef
18 Mart 2023 15:11

Ben memurum ama inş işçiler alırlar,

Başka türlü memurun hali anlaşılmayacak.

Alırlar umarım.

Alsın ki acınası halimiz anlaşılsın.

Adam derece yapsın, yıllarını, ömrünü, versin aynı zorluklardan geçmemiş biri senden fazla alsın :)

(İşçi kardeşlerimin emeğinde,parasında değilim amacım memurun durumunu vurgulamak)

18 Mart 2023 19:23

Tamam işte ham maas 15 16 olur üstüne ikramiye tediye yol yakacak giyim yemek yardımı vs 20 yi geçer.
Dilbillandayi, 1 yıl önce

Turk iş hak iş istediği rakamların hiç biride verilmeyecektir dostum rahat ol ama ortalama işçi maaşları 15 16 yi bulur ben memurum maasimiz 12 bile değil yani insan kabullenemiyor

Memuruzabi
Memur
20 Mart 2023 13:05

Hocam zaten şuan ortalama bi İşçi( Büro işçisi, hizmetli, çaycı) 14 bin civarı maaş alıyor hadi Türk-İşin istediği rakamlar olmasında yarısı olsun. Yine en az 18 bin olur.

Dilbillandayi, 1 yıl önce

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi