Editörler : ayşegül bgm
21 Mart 2017 03:09

80 Bin att 3 bin atama bekliyor memurlar.net haber yapmanızı bekliyoruz

Acil Tıp Teknisyenleri Atama Mücadele facebook grubumuza bekleriz. Birlikte mücadele edelim

hexapod45
Memur
21 Mart 2017 03:40

+

sumeyyesolak112
Aday Memur
21 Mart 2017 03:47

Acil tıp teknisyenlerine 3000 atama yapılmalı MAĞDURUZ!!

Emre IŞIK1
Aday Memur
21 Mart 2017 03:57

Mağduruz memurlarnet

Gio44
Aday Memur
21 Mart 2017 07:37

Lısans hemşireler bu sene toplam 10000 atama bekliyor

Attmeral
Aday Memur
21 Mart 2017 07:53

80.000 acil tıp teknisyeni mağdur bunun haberi yapılmalı biz okurken hakkımızı torpilli taşeronlar gasp ediyor

İkm att
Aday Memur
21 Mart 2017 09:15

+

attvolkann
Aday Memur
21 Mart 2017 11:25

10bin az değil mi 4 yıl okuyorsunuz 65 le atanmak sizinde hakkınız hatta bütün branşlardan kimseyi almasınlar hemşireler hepsinin işini yapabilir 2 yılda 40 bin hemşire alımı bekliyoruz

Gio44, 7 yıl önce

Lısans hemşireler bu sene toplam 10000 atama bekliyor

atthalil
Şef
21 Mart 2017 11:35

Ne ozel is veriyor ne devlet resmen ortada kaldik hazirandan once bir alim daha olsa keske

Attmeral
Aday Memur
21 Mart 2017 11:51

Haziran öncesi alım istiyoruz 2014 te resmen puanlarımız yandı 2016 da buna izin vermemeliyiz

SurvivorTrr
Aday Memur
21 Mart 2017 15:32

Yanlış anlaşılmasın sakında lise mezunusunuz ve siz bile atanmak istiyorsunuz. Peki atanın sıkıntı yokda o kadar üniversite mezunu boşta düşünün ki iibf mezunları, mühendislik mezunları, öğretmenler ve ya ön lisans sağlıkçılar dahil siz lise olarak bunu yapıyorsanız ne diyeyim ki

Attmeral, 7 yıl önce

Haziran öncesi alım istiyoruz 2014 te resmen puanlarımız yandı 2016 da buna izin vermemeliyiz

atthalil
Şef
21 Mart 2017 16:05

Kardesim onlarda kendi mucadelesini kendi versin konusmanda bi art niyet yok seni anliyorum ama her koyun kendi bacagindan asilir burada ogretmenler atanamiyo diye bizim ses cikarmamiz sacma olur hemde yakin zamanda 30 bin ogretmen alinacakken

SurvivorTrr, 7 yıl önce

Yanlış anlaşılmasın sakında lise mezunusunuz ve siz bile atanmak istiyorsunuz. Peki atanın sıkıntı yokda o kadar üniversite mezunu boşta düşünün ki iibf mezunları, mühendislik mezunları, öğretmenler ve ya ön lisans sağlıkçılar dahil siz lise olarak bunu yapıyorsanız ne diyeyim ki

SurvivorTrr
Aday Memur
21 Mart 2017 16:15

Sadece öğretmenler değil siz yine iyisiniz lise olmanıza rağmen hala hemşire, att, ebe, antestezi alımları yapılıyor. Peki diğer meslek liselerinden şimdiyi bırkaın 3 4 yıl öncesinde bile alım yoktu. Yani siz yine diğerlerine bakarak çok iyisiniz lise olmanıza rağmen demek istediğim bu. Ama tabiki devletin belli bir bütçesi ve kadrosu vardır. Bu kadrolara çoğunlukla ön lisans ve özellikle lisans mezunlarını almasından doğal ne olabilir ki ?

atthalil, 7 yıl önce

Kardesim onlarda kendi mucadelesini kendi versin konusmanda bi art niyet yok seni anliyorum ama her koyun kendi bacagindan asilir burada ogretmenler atanamiyo diye bizim ses cikarmamiz sacma olur hemde yakin zamanda 30 bin ogretmen alinacakken

1453ATT
Aday Memur
21 Mart 2017 16:35

80 Bin ATT ye 3 Bin alim az bile

Tunahan43
Aday Memur
21 Mart 2017 18:35

3000 alım istiyoruz bizim bölümümüzde açık olmasına rağmen kadro sayılarımız çok az 2018 kpssye kadar bu alım sayılarını artırmqk için mücadele etmeliyiz

atthalil
Şef
21 Mart 2017 18:46

Birbirlerini yerine nobet tutan att ve acik varken att alinmamasi kadar sacma bi durum yok

kayseri204
Genel Müdür
21 Mart 2017 18:49

Sıkıntı şu begenmediğiniz lise mezun sayısı önlisans ve lisans mezunlarının sayısından fazla.

Alınmayacaksa zamanında kapatılıp alımlar kesilirdi.

80Bin mezun ATT var alınan 62 kişi

10-15Bin paramedik var alınanan 1200 kişi.

Tabi fazla alınsın kimse az alınsın demiyor ama fazlanın da bir ölçüsü olsun.

SurvivorTrr, 7 yıl önce

Sadece öğretmenler değil siz yine iyisiniz lise olmanıza rağmen hala hemşire, att, ebe, antestezi alımları yapılıyor. Peki diğer meslek liselerinden şimdiyi bırkaın 3 4 yıl öncesinde bile alım yoktu. Yani siz yine diğerlerine bakarak çok iyisiniz lise olmanıza rağmen demek istediğim bu. Ama tabiki devletin belli bir bütçesi ve kadrosu vardır. Bu kadrolara çoğunlukla ön lisans ve özellikle lisans mezunlarını almasından doğal ne olabilir ki ?

pablito16
Memur
21 Mart 2017 19:49

Hocam siz bile atanmak istiyorsunuz diye ayırma lütfen. Sosyal devlet anlayışı gereği devlet herkese istihdam sağlar. Bunun lisesi, üniversitesi yok. Ha üniversite okuyanın atanma olasılığı daha yüksektir. Buna bir şey diyemez kimse ki şuan ki rakamlarda böyle. Ben kendi açımdan konuşuyorum ortaöğretim radyoloji mezunuyum, alımların yüzde 75'i önlisans yüzde 25'i ortaöğretim. İnsanlar kendi sınıfın atanmasını istemesi normal.

SurvivorTrr, 7 yıl önce

pablito16
Memur
21 Mart 2017 19:51

İBFF veya mühendislik mezunu birisi Sağlık alanında çalışabilecekse o da istesin atama bir şey demem. Ama geliyorsunuz burada lise mezunu sağlıkçıkları küçümsüyorsunuz ayıp oluyor. Aylardır bu sürüyor. Yapmayın. Millet matematik falan görürken anatomi çalışmaktan içim şişmişti.

atthalil
Şef
21 Mart 2017 21:23

Balikesirliyim ve balikesirde bile nobet ceviremedikleri zaman oluyor att eksikliginden ama hala alim yapilmiyor birbirlerinin yerlerine nobet tutturuyolar

SurvivorTrr
Aday Memur
21 Mart 2017 22:00

Hocam ben ayırmıyorum haddimede değil yalnız demek istediğim nokta şu şimdi diyorsunuz ki 80 bin lise mezunu att var, atanmak istemeniz normal tabikide. Normal sağlık meslek lisesine girmişsisiniz devlet sml dışında bırakın 2017 yi son 10 yılda kolay kolay memur atamadı. Şuana kadar en kolay memurluklar atandı. Yıl olmuş 2017 buna rağmen hala ortaöğretimden kadro açılıyor size hiç bir lise mezunu atanamıyor ama hala orta öğretim hemşire,ebe,att,radyoloji ve anestezist atanıyor. Sosyal devlet olarak devlet istihdam sağlar evette peki bakın 450 bin üniversite mezunu iibf liler ne olacak. Onun dışında hepsini toplamı olan yüzbinlerce mühendis,öğretmen,ekonomist vs vardır şimdi bunların suçu üniversite okumak mı ?

pablito16, 7 yıl önce

Hocam siz bile atanmak istiyorsunuz diye ayırma lütfen. Sosyal devlet anlayışı gereği devlet herkese istihdam sağlar. Bunun lisesi, üniversitesi yok. Ha üniversite okuyanın atanma olasılığı daha yüksektir. Buna bir şey diyemez kimse ki şuan ki rakamlarda böyle. Ben kendi açımdan konuşuyorum ortaöğretim radyoloji mezunuyum, alımların yüzde 75'i önlisans yüzde 25'i ortaöğretim. İnsanlar kendi sınıfın atanmasını istemesi normal.

Toplam 122 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi