Editörler : Lanet

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
21 Haziran 2021 12:10

Çok yerinde bir tespit olmuş
venüsten, 3 yıl önce

Şu zamanda kaç tane evlenmek isteyen doğru düzgün insan kaldı ki? Çoğu insan bekar kafasında ve çevrenin baskısıyla evleniyor. Sonrası pişmanlık... Aşık olup da evlenen çok az insan var. Modern çağın getirisi olarak duyguların yerini maddeler doldurdu. İnsanın ruhunda açılan boşluğu ise günümüz dünyasında hiçbir şey dolduramıyor. Soyun devamı, ailenin kutsallığı ve sevmek sevilmek kimsenin umrunda değil. Herkes kendini düşünür olmuş, kalpler katılaşmış ya vitrindeki manken ya da vitrine bakan robot gibi birbirinin benzeri insancıklar çoğalmış. İnsan kendine bile fazla gelir olmuş...

burdurspor
Memur
21 Haziran 2021 13:19

takipteyim

Tamer2013
Aday Memur
21 Haziran 2021 16:31

Nikah niye saçma gelsin sizin sarfettiginiz bu cümle gerçekten saçma evlenip evlenmemek kişi insiyatifine kalmıştır ama meşru ve gerekli sosyolojik bir olguyu kişisel akılla saçma demek kit akıllılık ve gayrimeşru ilişkileri onaylamaktir.Kendi anne ve babası olduğunu da unutmasin
yıldızlarınaltında, 6 yıl önce

saçma deme lüksüm var, size mi soracağım ne düşüneceğimi :)))))))))

21 Haziran 2021 20:55

evlenenlerin nesini gördün biraz anlatır mısın.

Selinselinn, 6 yıl önce

Bende 27 olcam.hiç evlenesim yok.evlenenlerin halinide görüyoruz.

kübrakpln
Aday Memur
21 Haziran 2021 23:46

kız yazalı üç yıl olmuş muhtemelen evlenmiştir de... şu yorumunu güncellese de hepimiz rahatlasak :)

blizzard912, 3 yıl önce

evlenenlerin nesini gördün biraz anlatır mısın.

22 Haziran 2021 18:16

hiç de tarihe dikkat etmedim. bekarlar evlilerde ne görüyor merak etmiştim

kübrakpln, 3 yıl önce

kız yazalı üç yıl olmuş muhtemelen evlenmiştir de... şu yorumunu güncellese de hepimiz rahatlasak :)

fhm
Şube Müdürü
22 Haziran 2021 21:57

Yaş 43 şu an....siz siz olun geçe kalmayın...

Albertcamus20
Aday Memur
22 Haziran 2021 23:14

Yalnız kalmaktan daha kötü bir şey varsa o da geç kalmaktır.

kübrakpln
Aday Memur
22 Haziran 2021 23:49

Doğru o his erkenden yavaş yavaş öldürüyor insanı... geç kalmayız umarım

Albertcamus20, 3 yıl önce

Yalnız kalmaktan daha kötü bir şey varsa o da geç kalmaktır.

rainmake
Aday Memur
23 Haziran 2021 16:50

isteğin kaybolması değil, aslında olan daha seçici olmak irdelemek

hayatixxx
Kapalı
24 Haziran 2021 02:24

yaşın ilerlemesi ile alakası yok, çevreyi gözlemleme asıl sebep, bayan olsun erkek olsun evlen diye telkin de bulunuyorlar, telkinde bulunanlara bakıyorsun akşama kadar kedi köpekten beter birbirlerini yiyorlar,

Tolgi07
Yasaklı
24 Haziran 2021 08:13

Hayat surprizlerle dolu

ilkadım1, 6 yıl önce

aynı ben

skramz
Daire Başkanı
30 Haziran 2021 22:15

sırf yaşım geldi herkes evlenip çocuk yapıyor diye baskı hissedip evlenmek yanlış. insan evlenmek istiyosa evlenmeli. ay yaşım geçiyor diye zorla evlenirsen o işten hayır gelmez.

EGN-
Daire Başkanı
30 Haziran 2021 23:21

Vay be :)

Kuzey2259
Şef
02 Ağustos 2021 00:50

İnsan bir kere birine geç kalır, bir daha kimse için acele etmez.

Albertcamus20
Aday Memur
02 Ağustos 2021 13:51

Herkes mi aldatır. :))

eem_bahar
Müsteşar Yardımcısı
02 Ağustos 2021 16:14

kaybolan evlenme isteğiniz değil, kalbinizi açacağınız ve onun da size açacağı birine denk gelememeniz... :) her şeyde sen hep sen diyemiyorsanız boş verin isteği ... yaşadığınızı hissettiren olmadığı sürece boş verin isteği :)

soföradam
Aday Memur
10 Ağustos 2021 18:38

1 yıllık sevgili 2 yıllık nişan sonunda 20 gün kala vazgrçti benden tek hatam para hesabı yapmam hadi ben bundan sonra kime güveniyim

Kuzey2259
Şef
11 Ağustos 2021 01:44

Çok mu hesapçı davrandın, bunalmış olabilir, rencide olmuş olabilir, onun alışık olmadığı bir davranış tarzı olabilir, böyle biriyle yapamayacağını düşünmüştür, onun penceresinden de bakmak lazım.

soföradam, 3 yıl önce
1 yıllık sevgili 2 yıllık nişan sonunda 20 gün kala vazgrçti benden tek hatam para hesabı yapmam hadi ben bundan sonra kime güveniyim

soföradam
Aday Memur
11 Ağustos 2021 07:10

Yok be üstad hep sonunda mutlu oldu bir iki ağır parça da hesap yaptım
Kuzey2259, 3 yıl önce

Çok mu hesapçı davrandın, bunalmış olabilir, rencide olmuş olabilir, onun alışık olmadığı bir davranış tarzı olabilir, böyle biriyle yapamayacağını düşünmüştür, onun penceresinden de bakmak lazım.

Toplam 142 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi