Editörler : F16 Gökçen
14 Aralık 2016 16:58

QNB Finans Bank Farklı Pozisyonlarda Alım 2016

Arkadaşlar merhaba, Finansbankın facebook sayfası üzerinden yaptığım başvuru sonucu bugün online sınav daveti aldım. Bu süreçle ilgili davet alan online sınava giren başka arkadaş var mı? Konuyla ilgili bu başlık üzerinden konuşalım.

Başvurduğum ilan aşağıdadır,

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Lisans Mezunu

28 yaşını aşmamış

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da minimum 2 yıl

tecilli

Aşağıdaki il/ilçelerde ikamet eden veya edebilecek

Balıkesir, Batman, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli,

Düzce, Edirne, Eskişehir, Hatay, İstanbul, Karabük, Kilis, Kocaeli,

Konya,Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Şanlıurfa

https://apps.facebook.com/finansbankkariyer/366278205226

nuglo34
Daire Başkanı
14 Aralık 2016 23:36

Ben yenibiriş'ten çağrı merkezine başvurdum

http://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/istanbul-telefon-bankaciligi-musteri-danismani-is-ilani/583589

Başvurum görüntülenmedi. Fakat sınav maili geldi. Online.

14 kasımda yaptım. 150 soru 50 dakika falan.

9 aralıkta sınavı kazandım kişilik envanter geldi. %97 başarılı tutarlı çıktım.

13 aralıkta HR Venue üzerinden video konferans geldi. mesaj :

16 Aralık 2016 Cuma 19:00 tarihine kadar vaktin var, video görüşmeni bu tarihe kadar gerçekleştirmelisin!

Bu aşamalardan sonra, sistemde istediğin kadar prova yapabilir ve artık hazır olduğunda gerçek iş görüşmesine geçebilirsin.

Hazırlandım çekecem derkennnnn

14 aralık : Bankamız Müşteri Hizmetleri Temsilcisi pozisyonuna yaptığınız başvuruyu incelediğimizi, süreç dâhilinde size olumlu yanıt veremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz.

QNB Finansbank?a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

1- Nasıl oluyor bu ? Video bekliyorsun gelmeden eleniyoruz.

2- Sınavdan geçilmiş, %97 tutarlı envanter yolluyoruz , daha yüzüm gözükmedi nasıl eleniyoruz?

3- İlan Nisandan beri var. Bu ne sürkilasyon ? 1300 maaş verdiğinizi biliyoruz. Belki ihtiyaç var. Bu ne kepazelik ?

4. aramayı unuttum yarın türkiyenin en büyük işsizlik sebebi olan insan kaynaklarını bir güzel düz edeceğim.

5. Olumsuz mesajı ile başvurduğum title bile uymuyor.

nuglo34
Daire Başkanı
14 Aralık 2016 23:41

Ayrıca öyle bir iş ilanı yok. Nasıl buldun o linki ?

https://www.facebook.com/QNBFinansbankKariyer/app/1575285939418103/

denizlili34
Aday Memur
15 Aralık 2016 12:16

Öncelikle başvurduğunuz ve olumsuz yanıt gelen pozisyonlar aynı değil birden fazla başvurunuz olabilir mi? İsterseniz bir sorgulayın.

Belirttiğim link facebook üzerinden görüp başvurmuştum. Bugün online test sınavına girdim. 60 soru 20 dk bir sınav. Gelen maile bakılırsa 3 hafta ya kadar sonuç hakkında bilgi verecekler.

Sorun şu ki ilan daki pozisyon (Müşteri hizmetleri temsilcisi) çağrı merkezi pozisyonu diye biliyorum ama belirtilen illerde bankanın çağrı merkezi lokasyonu yok.

paprikari
Kapalı
15 Aralık 2016 13:11

ben geçen sene başvurmuştum.online sınavda elendim :((

denizlili34
Aday Memur
15 Aralık 2016 14:12

Sorular sanki pratik zekayı ölçeme ve zamanı doğru kullanma gibi temeller üzerine kurulmuş. Bakalım bende yeni yaptım sonucu heyecanla bekliyorum.

minedalli
Aday Memur
15 Aralık 2016 21:10

Sorular gayet basitti. Önemli olan çok uzun soruları direkt geçmek. Nerdeyse çoğu şekildi

haklımemur
Aday Memur
15 Aralık 2016 21:51

Bu çağrı merkezine ne kadar maaş veriyorlar bilginiz var mı?

denizlili34
Aday Memur
15 Aralık 2016 22:23

Finansbank çağrı merkezi maaşını bilmiyorum ama TEB çağrı merkezinde çalışmıştım. Askeri ücret artı performans primi oluyordu.

nuglo34
Daire Başkanı
16 Aralık 2016 00:19

1300 lira 18 ay boyunca. Artı 3. aydan sonra performans primi.

18 ay sonra çağrı lideri olma sınavı veya hakkı

24 ay sonra gişeci olma hakkı.

Finansbank çağrı merkezinde ödüllü

Hem kaliteden hemde sirkülasyondan.

21-24 yaş arası yeni mezun 1 sene dayanamadan istifa ediyor.

haklımemur, 7 yıl önce
Bu çağrı merkezine ne kadar maaş veriyorlar bilginiz var mı?

Bıdıbıdı0
Aday Memur
16 Aralık 2016 13:08

Merhabalar, müşteri hizmetleri temsilcisi öğrendiğim kadarıyla gişe oluyormuş arkadaşlar.

Peki kimler nere için başvurdu ve sınavlar nasıldı ?

Ben Eskişehir için başvurdum ve bana göre sınav biraz zordu hele örnek 5 soruyla alakası yoktu :)

Şimdi Finansbankta gişedeki arkadaşların maaşını, sosyal haklarını bilen var mı ? Bu iş için şehir değiştirmeye değer mi ?

nuglo34
Daire Başkanı
16 Aralık 2016 14:14

Kasa ile 1750 TL.

Devlet hariç tüm özellerin maaşı budur. Asgari + kasa

Bıdıbıdı0, 7 yıl önce

Merhabalar, müşteri hizmetleri temsilcisi öğrendiğim kadarıyla gişe oluyormuş arkadaşlar.

Ben Eskişehir için başvurdum ve bana göre sınav biraz zordu hele örnek 5 soruyla alakası yoktu :)

Şimdi Finansbankta gişedeki arkadaşların maaşını, sosyal haklarını bilen var mı ? Bu iş için şehir değiştirmeye değer mi ?

paprikari
Kapalı
16 Aralık 2016 14:29

gişe istiyorsan direk geçmeye bak çağ mer. ile uğraşılmaz bi de vakit kaybı ;))

Bıdıbıdı0, 7 yıl önce

tonyali6154
Aday Memur
16 Aralık 2016 17:49

Musteri hizmetleri dedigi gise zaten.ilan detayindada yaziyodu gise ve operasyonel hizmetler icin diye. Maasi da asgari+prim diye biliyorum

denizlili34
Aday Memur
16 Aralık 2016 18:01

Online sınava katılan arkadaşlar maillerinizi kontorl edin bana kişilik envanteri göndermişler.

Bıdıbıdı0
Aday Memur
16 Aralık 2016 18:59

bana olumsuz mail gelmiş, envanter gelenleri tebrik ederim ama siz nasıl yaptınız sınavı benim kaçırdığım ne arkadaşlar ?

Bal91
Aday Memur
17 Aralık 2016 00:47

Envanter gelince testi gecmiş mi oluyoruz?

ceketkravat
Aday Memur
17 Aralık 2016 01:33

bana ikisini de aynı anda yolladılar?

minedalli
Aday Memur
17 Aralık 2016 01:35

Bana da geldi ama ben sınava giren herkese yollanmış olduğunu düşünmüştüm. Sanırım gitmeyenlerde var

Bal91, 7 yıl önce

Envanter gelince testi gecmiş mi oluyoruz?

denizlili34
Aday Memur
17 Aralık 2016 12:13

İki ihtimal var. birinci ihtimal sınavı geçenlere yollamışlar. ikinci ihtimal sınav ve envanteri birlikte değerlendirecekler. Olumsuz cevap gelmeyenler için süreç devam ediyor her türlü. Onun için envanteri yapıp gelecek yeni maile odaklanmak lazım :)

denizlili34
Aday Memur
19 Aralık 2016 11:31

Arkadaşlar envanter sonrası video görüşme için mail geldi. maillerinizi kontrol edin. 20/12/2016 23:00 a kadar yapmak gerekiyor.

Toplam 449 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi