Editörler : supporters.

pdrprens
Aday Memur
02 Ekim 2020 10:19

doktora başvurusu için 40 olsun. Bitime kadar da 55 şartı koşulsun.

biyolog0505
Daire Başkanı
02 Ekim 2020 15:02

Hiç dil aramasınlar hatta, ingilizcede neymiş. Gavurun dili değil mi ama. Yahu gidin ders çalışın burada şöyle olsun böyle olsun diyeceğinize millet enayi değil çalışıp onca notları aldı zamanında. Pandemi de herşey serbest oldu da dil için ne kısıt var? Bu konuyu da kapatın allahaşkına ya, çalışıp yds'yi yökdil'i geçen hocalar resmen küfürdür bu konu...

pdrprens, 4 yıl önce

doktora başvurusu için 40 olsun. Bitime kadar da 55 şartı koşulsun.

pdrprens
Aday Memur
16 Ekim 2020 14:08

Türkçe dünya dili değil miydi?

Seval.ento
Aday Memur
16 Ekim 2020 22:03

:))) çok yaşayın
biyolog0505, 4 yıl önce

Hiç dil aramasınlar hatta, ingilizcede neymiş. Gavurun dili değil mi ama. Yahu gidin ders çalışın burada şöyle olsun böyle olsun diyeceğinize millet enayi değil çalışıp onca notları aldı zamanında. Pandemi de herşey serbest oldu da dil için ne kısıt var? Bu konuyu da kapatın allahaşkına ya, çalışıp yds'yi yökdil'i geçen hocalar resmen küfürdür bu konu...

pdrprens
Aday Memur
27 Mart 2024 12:44

doktora için 55 istiyorsun ama öğretim görevliliği ve araştırma görevliliği için 50 yetiyor. 56 puanla dr.öğretim üyesi var besyo bölümlerinde. adalet aradım sadece puanım 52.5

biyolog0505, 4 yıl önce

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi