Editörler : swat3410

adalı-polis
Genel Müdür
23 Kasım 2022 12:48

Ben sigortayı yaptırayım da karşı taraf düşünsün sokar sokmaz tamieciylr ben uğraşacak değilim. Kasko konusunda katılırım ankara bir sonraki tercih olabilir

misyon.2010, 1 yıl önce

Velev ki kaza yaparsan Ankara sigorta nın sigorta ve kaskosunu kapıdan içeri sokan tamirci zor bulursun

sencersencer
Yasaklı
23 Kasım 2022 13:23

arabasına sigorta yaptırmayan ne yiyor ne içiyor nasıl kafa bu.söylesinde bizde yiyek içek.:DDD

adalı-polis, 1 yıl önce

Ben sigortayı yaptırayım da karşı taraf düşünsün sokar sokmaz tamieciylr ben uğraşacak değilim. Kasko konusunda katılırım ankara bir sonraki tercih olabilir

adalı-polis
Genel Müdür
23 Kasım 2022 13:47

Okudunu anlama özürlü müsün? Ankara sigortayı tamieci dükkana sokmaz denmiş ben ucuzsa yaptırırım kaza olunca karşı taraf sokturur sokturmaz onu diyorum. Sigortanın tek bir özelliği var olması. Kaskoyla sigorta farkını öğren sonra konuş yediğin içtin başka yere gidiyor

sencersencer, 1 yıl önce

arabasına sigorta yaptırmayan ne yiyor ne içiyor nasıl kafa bu.söylesinde bizde yiyek içek.:DDD

sencersencer
Yasaklı
23 Kasım 2022 13:52

aslında seni destekleyen mesaj atmıştım ama anlama özürlü sensin sanırım kardeş.mesajım başkasına dı.neyse.yediğin içtiğin sende kalsın kardeş ;))

adalı-polis, 1 yıl önce

Okudunu anlama özürlü müsün? Ankara sigortayı tamieci dükkana sokmaz denmiş ben ucuzsa yaptırırım kaza olunca karşı taraf sokturur sokturmaz onu diyorum. Sigortanın tek bir özelliği var olması. Kaskoyla sigorta farkını öğren sonra konuş yediğin içtin başka yere gidiyor

sencersencer
Yasaklı
23 Kasım 2022 13:54

bu zamana kadar 4 defa araba değpiştirdim.kasko sigorta farkını iyi bilirim kardeş.hemen saldırıya geçin a..g..

adalı-polis, 1 yıl önce

23 Kasım 2022 14:36

artık maddi manevi tazminatlar çok yüksek basit bi iş göremez raporuna bile binlerce lira tazminat çıkabiliyor.

kasko da sigortada şart bu devirde

Starfighter84
Aday Memur
23 Kasım 2022 19:07

En uygun sigortaya hala ulasamadik

Anadoluevladı
Aday Memur
24 Kasım 2022 12:47

Neden bakarsaniz bakın aynı şirketlerden teklifler alıyor.7-8 Siteden teklif aldım farklı günlerde aynı sigorta şirketleri çıktı hep.Tek fark sitelerin yaptığı ufak telefek kampanyalar.Sompo şirketine yaptırdım.2270 en düşük teklif verdi.Kolaysigortam.com dan yaptırdım 70 lira iade ettiler. kampanya varmış.

cinarca86
Memur
24 Kasım 2022 18:44

1 ay önce,Polsan üyesi olduğum için;arabama kasko :9100 TL+sigorta:1900TL toplamda :11.000 TL 'ye Ankara Sigorta'dan yaptırdım. Motorsikletimi ise sadece sigorta:1244 TL'ye yaptırdım.

cinarca86
Memur
24 Kasım 2022 18:46

Araba parçaları yüksek ve kura bağlı değişenlik gösterdiği için bir çok sigorta ve kasko firması fiyat vermek istemiyor. Verildiği fiyatlarda yaptırma dercesine yüksek rakamlar oluyor

bananarepcit
Aday Memur
25 Kasım 2022 00:07

Geçen yıl Kasım ayında 566 TL ye yaptırdığım zorunlu trafik sigortasını bu yıl Kasım ayında 2270 TL ye yaptırdım. %300 artış olmuş, mecburen yaptırdım. Nasıl olur, bir yanlışlık mı var acaba bir yerlere yazsam dedim, nereye soracağım ne yapacağım bilemedim, gerçekten bu kadar yüksek bir rakam çıkması şaka gibi.

jacksprarow
Aday Memur
26 Kasım 2022 18:13

Araştırmak lazım

nedesembosch
Aday Memur
27 Kasım 2022 00:00

Babamın kullandığı araç, 6 senedir benim üzerime kayıtlı. Iki ay evvel ben de araç aldım. Üzerime kayıtlı iki araç olmuş oldu ve yeni aldığım araç adına, sigorta bedeli 4100 TL aldılar benden. Geçen haftalarda, babam, kullandığı araç için sigorta yaptırdı, geçen sene 500 civarı ödediği sigorta 2300 TL olmuş. Ben bu farkı, üzerimde iki araç olmasına yormuştum ama sanırım alakası yokmuş. Peki, bana ilk çıkan 4100'ün ikinci araç olmasıyla ilgisi var mıdır?

Miralay1071
Aday Memur
27 Kasım 2022 01:23

Bırak indirimi taksit bile yapmıyor çoğu sigorta
Nasuhbey, 1 yıl önce

Ankara sigortadan gerek yok indirim yapmıyor polsan üyesi olmama rağmen yüzde 35 indirim diyor ee başka sigorta da aynı çıkarıyor. Hanı indirim dedim su An fiyatlar böyle diyor çok yüksek olduğu için indirim yapmıyorlar bilgnz olsn

muzo5
Aday Memur
27 Kasım 2022 07:09

Sakın internet ortamında sigorta yapıyoruz diğenlere inanmayın bazı güvenilir firmalar tabiki sağlam ancak ortalık dolandırıcı dolu gecen arkadaşı tokatladılar.

muzo5
Aday Memur
27 Kasım 2022 07:10

Sakın dolandırıcılara kanmayın internetten saglam firma bakın

muzo5
Aday Memur
27 Kasım 2022 07:12

En ucuz ararken dolandırılmayın

wulfgarop
Daire Başkanı
27 Kasım 2022 10:45

Ucuz sigorta diye birşey kalmadı. Herkes kademesine göre ödüyor. Şehirlere göre %3 - 5 ufak farklar oluyor. Birde her ay %5 düzenli zamlaniyor. Fiyatlardan dolayı kasko yaptiramayanlara limitsiz İMM (ihtiyari Mali mesuliyet) sigortası tavsiye ederim. Kendi zararımızi karşılamada bile karşı tarafın zararını komple karşılıyor. Eylül ayında 500 liraya yaptırmıştım, şu anda buna yakındır fiyatı

Gestapo
Müsteşar Yardımcısı
27 Kasım 2022 18:47

Geçen yıl 08.12.2022 tarihinde 697,00 Tl ye yaptırdığım zorunlu trafik sigortası için bu yıl sbmorg dan gelen teklifler 2.225,00 Tl den başlamakta. Yapımda ve yayında emeği geçenlere sevgi ve saygılarımı iletirim. Evet elimdeki aracın da parçalarında fiyatı arttı doğru mu doğru. Fakat gelirim bu oranda artmadı ! İtirarız bu noktada.

27 Kasım 2022 19:16

Benim de 94 Aralık 700 TL iken 2555 TL oldu, 4 katı
Gestapo, 1 yıl önce

Geçen yıl 08.12.2022 tarihinde 697,00 Tl ye yaptırdığım zorunlu trafik sigortası için bu yıl sbmorg dan gelen teklifler 2.225,00 Tl den başlamakta. Yapımda ve yayında emeği geçenlere sevgi ve saygılarımı iletirim. Evet elimdeki aracın da parçalarında fiyatı arttı doğru mu doğru. Fakat gelirim bu oranda artmadı ! İtirarız bu noktada.

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi