Editörler : Pangaea

Sosyalbilgiler1
Aday Memur
03 Mart 2021 13:25

Nerede demis hocam var mi kaynak?

Ayaz0000, 3 yıl önce

Sosyal medyada denk geldim. Ömer inan demiş ek atama 2021 kpss sonrası olabilir. Gerekçe ise bu 20bin kılavuzu yayınlandığında anlarsınız demiş. Sürece yaymış olmalılar ki böyle söylüyor. Herhalde her gün 1 kişiyi mülakata alacaklar :)

Esrükk
Memur
03 Mart 2021 13:29

Şu açıklamalar o kadar inandırıcı gelmiyor ki hocam , dediğiniz gibi sanki her gün birini alacaklar. O da gene bir çaycı duyumudur herhalde:) ya kaldı ki açık açık 54 bin alacağız demeye getirdiler ,oldu mu ya da olacak mı yok . Meb'dekiler birbirinden o kadar habersiz ki her kafadan bir ses çıkıyor. Ziya selçuk'un açıklamalarına bakarsak sanki o da bizimle beraber cb'den öğrendi 20.bin olcağanı :) her sene olan stratejiyi uyguluyorlar . Takvimden sonra çat diye ek atamayı açıklarlarsa şaşırmayın.

Ayaz0000, 3 yıl önce

Sosyal medyada denk geldim. Ömer inan demiş ek atama 2021 kpss sonrası olabilir. Gerekçe ise bu 20bin kılavuzu yayınlandığında anlarsınız demiş. Sürece yaymış olmalılar ki böyle söylüyor. Herhalde her gün 1 kişiyi mülakata alacaklar :)

Ayaz0000
Kapalı
03 Mart 2021 14:20

Evet hocam, bir dedikleri diğerini tutmuyor. Bu tarafta da durum farklı değil. En iyisi şartları iyi değerlendirip ona göre hareket etmekte yarar var.

Esrükk, 3 yıl önce

Şu açıklamalar o kadar inandırıcı gelmiyor ki hocam , dediğiniz gibi sanki her gün birini alacaklar. O da gene bir çaycı duyumudur herhalde:) ya kaldı ki açık açık 54 bin alacağız demeye getirdiler ,oldu mu ya da olacak mı yok . Meb'dekiler birbirinden o kadar habersiz ki her kafadan bir ses çıkıyor. Ziya selçuk'un açıklamalarına bakarsak sanki o da bizimle beraber cb'den öğrendi 20.bin olcağanı :) her sene olan stratejiyi uyguluyorlar . Takvimden sonra çat diye ek atamayı açıklarlarsa şaşırmayın.

Şeyh Galib
Aday Memur
03 Mart 2021 18:42

Takvim 1 günlük iş dediler, 8 gündür bekliyoruz. En az 8 dünya günü meb gezegeninde 1 güne denk geliyor. Sayı için de bu yüzden bu kadar bekledik sanırım :)

Ayaz0000
Kapalı
03 Mart 2021 19:05

Nitekim bir karşılık da buldu. Hatırlarsanız takvim nerede kaldı serzenişinde bulunduğumuzda, öncelik atama sayısında takvim 1 günlük iş diye diye cevap veren çoktu. Süreç yetkililerin istediği gibi başarılı devam ediyor.

Fsk7282
Aday Memur
03 Mart 2021 19:11

Yazin maas vermezler agustos sonu kararnameler gelir eylul de baslanir

03 Mart 2021 23:08

Bence bu gidişle 2021 kpss ile birlikte başlarız. Bu rezalet nedir ya aklını kaybediyor insan

Ayaz0000
Kapalı
03 Mart 2021 23:13

Pardon hocam sorunuzu yeni gördüm ondan cevapsız kaldı. Dediğim gibi sosyal medyada denk geldim. Dün Twitterda #öğretmenler Ankaraya yürüyor tweetleri atıyorlardı. Orada yazmışlardı.

Sosyalbilgiler1, 3 yıl önce

Nerede demis hocam var mi kaynak?

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
04 Mart 2021 01:31

ziya selçuk ankara'ya dönünce mi ne açıklanacaktı takvim. sanki böyle bir şeyler söyleniyordu. ne yaptı bu adam, deveyle falan mı dönüyor ki ankara'ya :D

Mustafa Özpak
Aday Memur
04 Mart 2021 10:56

Hocalarım mülakata yönelik çalışma vs birşeyler yapıyor musunuz Yapan varsa bilgi verebilir mi

ÇağatayD
Şube Müdürü
04 Mart 2021 11:31

Açıkcası ben eylülden önce kararnamelerin gönderileceğini sanmıyorum ama daha erken olur inşallah.

Ayaz0000
Kapalı
04 Mart 2021 11:33

Akşam Ntvye konuk oluyormuş. Bir umut belki bugün açıklarlar.

sistem1984
Şef
04 Mart 2021 11:48

Göreve başlama Eylül olacak gibi görünüyor.

ealkan609
Aday Memur
04 Mart 2021 12:11

Kaygıyı tetikleyen en önemli unsur belirsizliktir. Belirsizlik, insanın güvenliği ve yaşamda kalması bakımından ciddi bir tehdittir. Ve insanın doğası/fıtratı, tehdit altında uzun süre kalmaya elverişli değildir. İnsanların ruh sağlığı bozulduktan sonra mı illa bazı şeyler netleşecek. Bu kadar insana yazık günah değil mi? Bugün mü acaba sorusunu daha kaç defa sormamız gerekir kendimize. Daha Ne yapmamız lazım bizi anlamaları için.

ealkan609
Aday Memur
04 Mart 2021 12:13

Öğretmenlik, orta sınıf ve yoksul aile çocuklarının mesleğidir. Ailenin ekonomik yükü, okuyacak kardeşin masrafı ve kurulacak bir yuvanın parasal kaynağı, atanabilme umudundadır. Ve meslek aşkı da.

acekiman
Memur
04 Mart 2021 12:51

Ben kendimce hergün ilan, takvim vs. beklemektense atama sonucu belli olsun, kararname bekleyeyim isterim. Bu hafta takvim ilan olurda herşey netleşir diye çok ümitliydim zaten Eylül'de göreve başlanacağı artık garanti gibi oldu.

Sosyalbilgiler1
Aday Memur
04 Mart 2021 12:51

Mebpersonelde haftaya aciklanacagi yaziyor da ne kadar dogrudur acaba neden her adimda surunuyoruz gercekten anlayamiyorum

0 SoneS 0
Aday Memur
04 Mart 2021 17:13

Aynen
Fsk7282, 3 yıl önce

Yazin maas vermezler agustos sonu kararnameler gelir eylul de baslanir

Şeyh Galib
Aday Memur
04 Mart 2021 22:48

Mülakatlar online olacakmış, takvim yarın gelebilirmiş, takvimin uzama sebebi ise takvim üzerinde meb personel müdürünün değil bakan yardımcılarının çalışması(!)ymış. Kaynak kamudanhaber.

Okulöncesi0611
Aday Memur
04 Mart 2021 23:00

Mülakatların online olması atama sürecini hızlandırır mı acaba

Şeyh Galib, 3 yıl önce

Mülakatlar online olacakmış, takvim yarın gelebilirmiş, takvimin uzama sebebi ise takvim üzerinde meb personel müdürünün değil bakan yardımcılarının çalışması(!)ymış. Kaynak kamudanhaber.

Toplam 88 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi