Editörler : Pangaea
11 Ocak 2017 09:52

Geçenlerde Şeyma arkadaşımızı biliyorsunuz.Ne demişti"İş var,zabıta işi bile var;ama millet begenmiyor" Bunlardan adaaam olmaz.Bakin orda kadro acmisiz, gül gibi belediye zabıtası dururken sen çıkıp iş yok diye devaran edeceksin ya.Hep faiz lobisine çalışıyorlar.Guclu bir Türkiye istemiyorlarr.Bunlarin derdi bu..Bakın o kadar duble yol yaptık.Neymiş is varmıştı eee asgari ücretli işlerin maasi düşukmus.Bize ne ya..is orda ister çalışırsın ister calismazsin.Kimse Türkiye'nin gücünü test etmeye calismasin.

ysr00
Kapalı
11 Ocak 2017 13:28

sorun yok sizede esenlikler:)

seyma65, 7 yıl önce

öyle hocam ne yazık ki bu hayatta gamsız olmak gerekiyor ki hayat sizinle dalga geçmesin yoksa tokadı çok ağır oluyor :-)esenlikler ve gamsız bir hayat diliyorum size tüm kalbimle saygıdeğer arkadaşım(arkadaşım dedim umarım kızmamışsınızdır):-)

immemorial
Şef
12 Ocak 2017 19:58

Üniversite mezunu olan kendini geliştirip özel sektörde yer alabilecek iken kapağı bir devlet kurumuna atma sevdası yüzünden milyonlarca işsiz olur tabi...Devlet sanki her mezunu işe alacak diye bir kural var..

muh18
Şef
29 Ocak 2017 17:08

şu anda üni mezunu işsiz sayısı 975.000

bunların 200.000 tanesi 2016'da listeye eklendi. yani son 1 yılda.

hemşirelik2018
Aday Memur
29 Ocak 2017 21:40

beter olsunlar

muh18, 7 yıl önce

valla çok üzülüyorum. Dolar 3.73 oldu, ekonomik krize mi girdik noldu kimse açıklama yapmıyor. Özel sektörde asgari ücret, devlete girmek için 90 puan lazım. Kasiyerlik, garsonluk dışında hiç iş kalmadı. Televizyonda kar yağışını gösteriyor, ekonomiyi işsizliği konuşan yok. Nolacak bu gençliğin hali

wessaurtr
Yasaklı
30 Ocak 2017 19:08

Ülke olarak 2023'ü göreceğimizden şüpheliyim.

Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi