Editörler : Pangaea

EmreeAydemir
Daire Başkanı
11 Haziran 2021 19:14

furkan kankam üzerine gitme kızın bak sana saygılı davranıyor ama sen baya abartıyorsun birak alım sayıları çok olsun ki onlar bizim için çabalasın bizim alım sayımız çok olsa onlar için çabalarız ibf yada herhangi bir bölüm düşmanımız değil aksine bu yoldan bizim gibi emek verip geçen bizi en iyi anlayan destekçilerimizden biri

furkan yedek, 3 yıl önce

diyemezsin çünkü torpilli alımlar hariç öyle bir şey yok. ama iibf'de örnek çok.

neyin ne olduğunu herkes gördü. ahahha

Happy new
Daire Başkanı
11 Haziran 2021 19:15

Çok boş bir insansın gerçekten. Uğraşmaya değmezsin. Allah akıl fikir versin.

furkan yedek, 3 yıl önce

diyemezsin çünkü torpilli alımlar hariç öyle bir şey yok. ama iibf'de örnek çok.

neyin ne olduğunu herkes gördü. ahahha

Bazingasteri
Aday Memur
11 Haziran 2021 19:17

Hocam belediye alımından bahsediyoruz. Mutlaka başvuran vardır . O şekilde bakarsak diğer meslek gruplarından da belediyelere , üniversitelere düşük puanlarla alımlar yapıldığını gördük . Hem de kendi unvanlarına.

İibf elbette popüler mühendisliklere göre kolay atanıyor ama sonuçta unvansız bir kadroda oluyor . Attığınız ilan da zabıta memuru .

Bahsettiğiniz durum uzman yardımcılığında olsa o zaman söylediğiniz değer taşır .

furkan yedek, 3 yıl önce

sahil şeridinde büyükşehir belediye olan muğla belediyesi sadece iibf mezunları için kadro açtı.

1 kişi alınacaktı ve tek şart iibf fakültesi olmanın haricinde yds c puan (70).

bilin bakalım ne oldu. 67,21740 puanla sadece 1 kişi başvurdu.

https://www.mugla.bel.tr/uploads/duyurutr/insan_kaynaklari/L%C4%B0SANS%20MEZUNUYABANCI%20D%C4%B0L%20ZABITA%20MEMURU%20ALIMI%2004.06.2021.pdf

işte kanıtlı ispatlı sonuç buraya KOYDUM hepsini.

iibfciler içinde aylık 8000 tl maaşlı kadroya başvuru yapacak 70 yds puanlı bir kişi bile çıkmıyor ve puan 67,21740'e kadar düşüyor.

her şey ortada.

edit: klavye bozuk bazen kontrolüm dışında yazabiliyor.

11 Haziran 2021 19:17

şimdi poz kesiyor da daha önce açtığı konularda mühendisler düşük puanla atanıyor diye saçmalıyordu.

ben de KOYDUM cevabı önüne. ağlasın şimdi

EmreeAydemir, 3 yıl önce

furkan kankam üzerine gitme kızın bak sana saygılı davranıyor ama sen baya abartıyorsun birak alım sayıları çok olsun ki onlar bizim için çabalasın bizim alım sayımız çok olsa onlar için çabalarız ibf yada herhangi bir bölüm düşmanımız değil aksine bu yoldan bizim gibi emek verip geçen bizi en iyi anlayan destekçilerimizden biri

EmreeAydemir
Daire Başkanı
11 Haziran 2021 19:20

kardeşim o senin düşmanın değil ibf okuyanlar düşmanın değil yani tamam ibf okuyup gerçekten emek vermeden mezun olan insanlar var ama burada happynew ve onun gibi emek verip mesleğini layıkı ile yapmak isteyen insanın suçu yok ayrıca mühendislik okuyup okula gelmeden mezun olan bir sürü arkadaşım dostum vardı sonuç olarak bu ibf mühendislik değil insanların kendini geliştirmesine ve çabalamasına bakıyor iki üç kötü örnek için ne happynewyeara nede diğer emek verenlerin emegine çabasına ve hayaline haksızlık etme

furkan yedek, 3 yıl önce

şimdi poz kesiyor da daha önce açtığı konularda mühendisler düşük puanla atanıyor diye saçmalıyordu.

ben de KOYDUM cevabı önüne. ağlasın şimdi

11 Haziran 2021 19:20

üstad kpss a kadrosu ulusal ajansta 70lere düştü taban puanı.

https://www.ua.gov.tr/media/h4pltyfq/1_ekonomi-maliye.pdf

https://www.ua.gov.tr/media/qsbfnmqz/2_uluslararas%C4%B1-kamu.pdf

başvuru sayısı bile yakalanmadı.

Bazingasteri, 3 yıl önce

Hocam belediye alımından bahsediyoruz. Mutlaka başvuran vardır . O şekilde bakarsak diğer meslek gruplarından da belediyelere , üniversitelere düşük puanlarla alımlar yapıldığını gördük . Hem de kendi unvanlarına.

İibf elbette popüler mühendisliklere göre kolay atanıyor ama sonuçta unvansız bir kadroda oluyor . Attığınız ilan da zabıta memuru .

Bahsettiğiniz durum uzman yardımcılığında olsa o zaman söylediğiniz değer taşır .

11 Haziran 2021 19:22

ben kalkıp da doğruları konuşan iibf mezunları bir laf etmiş miyim acaba?

gelip mühendisler düşük puanla atanıyor demeyecekti o.

ağlamaya devam edecek daha. hahshaha

EmreeAydemir, 3 yıl önce

kardeşim o senin düşmanın değil ibf okuyanlar düşmanın değil yani tamam ibf okuyup gerçekten emek vermeden mezun olan insanlar var ama burada happynew ve onun gibi emek verip mesleğini layıkı ile yapmak isteyen insanın suçu yok ayrıca mühendislik okuyup okula gelmeden mezun olan bir sürü arkadaşım dostum vardı sonuç olarak bu ibf mühendislik değil insanların kendini geliştirmesine ve çabalamasına bakıyor iki üç kötü örnek için ne happynewyeara nede diğer emek verenlerin emegine çabasına ve hayaline haksızlık etme

Bazingasteri
Aday Memur
11 Haziran 2021 19:23

Hocam sana zahmet bilgisayar mühendisliğini de atabilir misin madem . Bu açıktan alımların taban puanlarına erişmek ne kadar zor . Birçoğu zaten açıklamıyor .

furkan yedek, 3 yıl önce

EmreeAydemir
Daire Başkanı
11 Haziran 2021 19:24

bak eğer geneleme yaptıysa haklı çünkü ziraat mühendisliği düşük atanıyor ayrıca ilk atama 93 puan mekatronik mühendisi dhmi atandı yani genel olarak mühendislik dediyse haklı olduğu nokta var ama inşaat, makine için derse haksız olurdu inşaat makine 93-94 ile atanıyor

furkan yedek, 3 yıl önce

ben kalkıp da doğruları konuşan iibf mezunları bir laf etmiş miyim acaba?

gelip mühendisler düşük puanla atanıyor demeyecekti o.

ağlamaya devam edecek daha. hahshaha

11 Haziran 2021 19:26

açtığı başlığa bakabilirsin üstat.

https://forum.memurlar.net/konu/2440648/

ayrıca yalan da söyledi. bariz kötü niyetli bir troll. ben her şeyi belgelerle yazıyorum.

EmreeAydemir, 3 yıl önce

bak eğer geneleme yaptıysa haklı çünkü ziraat mühendisliği düşük atanıyor ayrıca ilk atama 93 puan mekatronik mühendisi dhmi atandı yani genel olarak mühendislik dediyse haklı olduğu nokta var ama inşaat, makine için derse haksız olurdu inşaat makine 93-94 ile atanıyor

Happy new
Daire Başkanı
11 Haziran 2021 19:27

Yds b isteniyordu ve yazılı sınava 20 katı çağrılıyordu o yüzden öyle oldu. Ayrıca orada 70 alan direkt atanmıyor yazılı sınava giriyor. Oraya başvuranlar arasında 90+ puanlılar da var. Onların yanında 70 puanlıların ne kadar şansı olabilir. Bir şey bilmeden gelip burada boş boş konuşuyorsun. Sahte hesap açacak kadar kafayı bozmuşsun. Ayrıca o alımda hukukçularda da taban puan 70di. Ama senin bütün derdin İİBF.

furkan yedek, 3 yıl önce

Bazingasteri
Aday Memur
11 Haziran 2021 19:27

Tamam buldum hocam .

Bazingasteri, 3 yıl önce

Hocam sana zahmet bilgisayar mühendisliğini de atabilir misin madem . Bu açıktan alımların taban puanlarına erişmek ne kadar zor . Birçoğu zaten açıklamıyor .

11 Haziran 2021 19:30

yanlış anlama da sana senin dilinden cevap veriyorum.

sen de kurumların mülakatlı alımlarındaki son sıradaki mühendisin puanını koyup algı yaratmaya çalışıyordun. muğla belediyesinde listeye giren kişi sayısı 1.

her şey ortada. ahahhaha

Happy new, 3 yıl önce

Yds b isteniyordu ve yazılı sınava 20 katı çağrılıyordu o yüzden öyle oldu. Ayrıca orada 70 alan direkt atanmıyor yazılı sınava giriyor. Oraya başvuranlar arasında 90+ puanlılar da var. Onların yanında 70 puanlıların ne kadar şansı olabilir. Bir şey bilmeden gelip burada boş boş konuşuyorsun. Sahte hesap açacak kadar kafayı bozmuşsun. Ayrıca o alımda hukukçularda da taban puan 70di. Ama senin bütün derdin İİBF.

Leylaergun
Aday Memur
11 Haziran 2021 19:40

Atanan arkadaşlar bundan sonraki süreç nasıl olacak bilgisi olan var mi. Ben ilk kez atandim bir bilgim yok malesef. Ne zaman işe başlatılır?

Çeko çeko
Aday Memur
11 Haziran 2021 19:46

Kaç puanla atandiniz iibfi misiniz ?
Leylaergun, 3 yıl önce
Atanan arkadaşlar bundan sonraki süreç nasıl olacak bilgisi olan var mi. Ben ilk kez atandim bir bilgim yok malesef. Ne zaman işe başlatılır?
11 Haziran 2021 19:58

Pazartesiye kadar bakanlığın sitesinde duyuru yapılacak denildi.
Leylaergun, 3 yıl önce

6161613
Aday Memur
11 Haziran 2021 21:01

Ticaret il mud calisiyorm yardimci olabilirim

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi