Editörler : ayşegül bgm
20 Ekim 2021 09:44

Aras Alinin yeni paylaşımı

Instagram hikayesinde yaptıgı paylasıma göre Atamanın maliyeyle falan alakası yokmuş kadroların serbest bırakılıp atama onayı verilmesiyle alakası varmış. Yani maliyeden coktan cıkmış olay suan Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğündeymiş (Cbye bağlı) oradan onay geldiğinde hemen ilana çıkacağını söylüyormuş bakanlık.

ugurr4
Aday Memur
20 Ekim 2021 09:48

Hadi bakalım.

Nabiz
Memur
20 Ekim 2021 09:59

Herkes her gün aciklama yapiyor bir tek bakandan ses yok..

Süresiz4bliyekadro
Aday Memur
20 Ekim 2021 10:08

Covid bakanı sadece geri sayım, fıkra ve arazide tarlada aşı olanları tweet atar bilgi verir. Sağlık atamaları sağlık bakanınjn görevi
Nabiz, 2 yıl önce
Herkes her gün aciklama yapiyor bir tek bakandan ses yok..

fizyorex
Daire Başkanı
20 Ekim 2021 10:31

Yahu bu adam bir ay önce, kadro sayısını arttırmak için maliyetle pazarlık yapılacak demedi mi? Bir aydır da atamanın personel ve prensipler müdürlüğünde olduğunu söylüyor. Madem orada sayı artmıyor ve sadece onay alınıyor o zaman neden bize sayıyı arttırmaya çalışıyor dedi?

kartalozan
Memur
20 Ekim 2021 10:55

2018 kpss sürecini takip ettiğimden biliyorum birde kılavuz ÖSYM ye gönderilecek ondan sonra ÖSYM takviminin uygun olmasi gerekiyor. Birde onu bekleyebiliriz

does it matter
Yasaklı
20 Ekim 2021 10:57

Bakanlık yetkilileriyle dernek yöneticisi sıfatıyla görüşen adama güvenmicez de burda adı sanı belirsiz kimselere mi güvenicez. Aras ne diyorsa odur arkadaşlar.

kartalozan, 2 yıl önce

2018 kpss sürecini takip ettiğimden biliyorum birde kılavuz ÖSYM ye gönderilecek ondan sonra ÖSYM takviminin uygun olmasi gerekiyor. Birde onu bekleyebiliriz

lBumblebee
Memur
20 Ekim 2021 10:58

Yirmi gündür cumhurbaşkanlığında hala inanan var mı bu masala şimdi atama yapsalar zaten yeni bütçe ile ocakta başlayacaz atamayı seçime bekletiyorlar seneye 2-3 atama olabilir sistemde personel eksiği her geçen gün artıyor

does it matter
Yasaklı
20 Ekim 2021 11:03

Niye bu kadar çok biliyon yaa

lBumblebee, 2 yıl önce
Yirmi gündür cumhurbaşkanlığında hala inanan var mı bu masala şimdi atama yapsalar zaten yeni bütçe ile ocakta başlayacaz atamayı seçime bekletiyorlar seneye 2-3 atama olabilir sistemde personel eksiği her geçen gün artıyor

lBumblebee
Memur
20 Ekim 2021 11:11

Ya bu kadar boş yapmak zorunda mısın forumun kanserli hücresi gibi bulaşmadığın kalmamış burdan sana ekmek çıkmaz
does it matter, 2 yıl önce

Niye bu kadar çok biliyon yaa

20 Ekim 2021 11:16

Atanınca en çok bu kanser kitleden kurtulacağım için şükredeceğim.
lBumblebee, 2 yıl önce
Ya bu kadar boş yapmak zorunda mısın forumun kanserli hücresi gibi bulaşmadığın kalmamış burdan sana ekmek çıkmaz

kartalozan
Memur
20 Ekim 2021 11:19

Artı olarak Aras Ali daha önce atama olmadan gerek zaman konusunda olsun gerek sayı konusunda olsun bilgileri vermişti. Hepsi doğru çıkmıştı. Aras Ali ile yakından yada uzaktan alakam yoktur. 2018 yılında bu adamı takip ediyordum benim güvenimi o zaman kazandı. İnşallah son söylediği de doğrudur. O zaman ki atamada günler öncesinden bakan müjdeyi vermişti. Klavuz ÖSYM de diye bu defa neden söylemedi bilmiyorum. Klavuzun tam onaylanmadiğını düşünüyorum. İnşallah kısa sürede klavuz yayınlanır.

Sagliksesi
Aday Memur
20 Ekim 2021 11:20

Aras abi diyorsa doğrudur daha önceki alımlarda branşların sayısını bile önceden açıklayan oydu. Şimdi eskisi gibi değil işler kimse bırakın branş dağılımını net sayıyı bile alamıyorken aras abi yine 30.924 sayısını duyuran kişidir.

e hala alım olmaması aras abinin değil alımı bekleten bir onayı bu kadar uzatanların sorumluluğudur.

03Laborant03
Memur
20 Ekim 2021 11:26

Dostlarım amacım sizi üzmek değil bende atama bekleyen biriyim ama bence atama falan yok ortada inanmıyorum artık bunu kabullenelim

kartalozan
Memur
20 Ekim 2021 11:31

Laborant kardeşim söylediğine inanmak istemiyorum inşallah söylediğin gibi olmaz. Ama ben klavuzun geleceğine inanıyorum. 2018 yılında çok güzel bir twiter etkinliği yapılmıştı. Etkinlikten hemen sonra bakan bir TV programına katıldı ve atama müjdesini verdi. Tv programında klavuzun ÖSYM de olduğunu söyledi takvim uygun olunca ilana çıkılacak demişti. Tabi bundan önce Aras Ali klavuzun ÖSYM de olduğunu sayının ikiye bölüneceği ve Ortaöğretim hemşireye bu atama fazla kadro verileceğini söylemişti ve hepsi doğru çıktı. 5000 lisans yanlış hatırlamıyorsam 1800 küsur orta öğretim hemşire alınmıştı

03Laborant03, 2 yıl önce

Dostlarım amacım sizi üzmek değil bende atama bekleyen biriyim ama bence atama falan yok ortada inanmıyorum artık bunu kabullenelim

atoprak21
Aday Memur
20 Ekim 2021 11:36

Rüzgar nereye forumdaki bazı kişiler oraya daha dün arasa sayiyordunuz değişen ne oldu forum siyaset meydanı gibi güç ve rüzgar kikden yanaysa oraya

kartalozan
Memur
20 Ekim 2021 11:42

Atoprak21 Aras a hiç saymadım bugüne kadar. diğer paylaşım yapanları da bilmediğimden yorum yapmadım. Aras Ali doğru söylüyor demedim güveniyorum dedim. O zaman söyledikleri doğru çıkmıştı.

atoprak21, 2 yıl önce

Rüzgar nereye forumdaki bazı kişiler oraya daha dün arasa sayiyordunuz değişen ne oldu forum siyaset meydanı gibi güç ve rüzgar kikden yanaysa oraya

Kaptan2735
Memur
20 Ekim 2021 11:50

Bu paylaşım nedense mevzuatın son 10 gün deyişine inancımı arttırdı bekleyip görelim.

03Laborant03
Memur
20 Ekim 2021 15:29

inşAllah dediğim gibi olmaz ama bazen de bir şeyleri irdelemek yerine kabullenmek bana daha kolay geliyor bu kadar süre olmadı daha ne bakandan ne cb den ses yok uzun süre geçti hepimiz biliyoruz ki tükendik her gün şu foruma giriyorum haber var mı diye olmayınca benimde umudum tükendi.

kartalozan, 2 yıl önce

Laborant kardeşim söylediğine inanmak istemiyorum inşallah söylediğin gibi olmaz. Ama ben klavuzun geleceğine inanıyorum. 2018 yılında çok güzel bir twiter etkinliği yapılmıştı. Etkinlikten hemen sonra bakan bir TV programına katıldı ve atama müjdesini verdi. Tv programında klavuzun ÖSYM de olduğunu söyledi takvim uygun olunca ilana çıkılacak demişti. Tabi bundan önce Aras Ali klavuzun ÖSYM de olduğunu sayının ikiye bölüneceği ve Ortaöğretim hemşireye bu atama fazla kadro verileceğini söylemişti ve hepsi doğru çıktı. 5000 lisans yanlış hatırlamıyorsam 1800 küsur orta öğretim hemşire alınmıştı

03Laborant03
Memur
20 Ekim 2021 15:31

Hani arkadaşlar kadrolar belli olsa hangi bölüme kaç kişi alınacağı Aras Ali bunu önceden diyormuş zaten önceki yıllarda bu alımda da derdi demek ki kadro falan da belli değil.

Falannkisi
Memur
20 Ekim 2021 15:48

Ne zaman aras Ali ve derneği için burda başlık açılsa ardına açıklama geliyor . Keşke aynı hassasiyeti f.koca da gösterse. Neyseki bizi gören bileti var ......
Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi