Editörler : E.Kayı Han
14 Ocak 2022 21:50

Mazeret Tayininin çıkmaması nedeniyle nereye başvurmam lazım?

Arkadaşlar Silivri de İkm olarak görev yapmaktayım. Eş tayininde Anadolu yakasına tayin talebinde bulundum farklı komisyon olmasına rağmen tayinim çıkmadı. Fakat diğer illerde il içi mazeret tayini ile giden bir çok İkm var. Bunun nedeni ne olabilir bununla ilgili nereye başvurmam gerekir.

14 Ocak 2022 23:12

Yani Silivri'de il içi istediniz gidemediniz peki il dışı isteyip de giden var mj

Söz.İnfaz Koruma
Aday Memur
14 Ocak 2022 23:50

İstanbul'a çok uzak olsa da evet Silivri de İstanbul sınırı içinde. İl dışına çıkan var

zfralg
Aday Memur
14 Ocak 2022 23:55

aynı durumu bende 2 senedir yaşıyorum anadolunun diğer illerinde ilçeler arası tayin çıkarken istanbul gibi bi metropolde bi ilçeden diğerine gitmek saatler sürdüğü halde göndermiyorlar bunlar ya istanbulu bilmiyo yada söylemek şstemediğim başka sebebi var

zfralg
Aday Memur
14 Ocak 2022 23:58

herhangi bi yol bulursan banada haber verirmisin ?

Söz.İnfaz Koruma
Aday Memur
15 Ocak 2022 01:52

Kesinlikle katılıyorum başka illerde bu tayin oluyorsa İstanbul'da olmamasının bir açıklaması olamaz. CTE ye emsal gösterip dilekçe vermekten birşey çıkmayacak belli Cimer bu konu ile ilgilenir mi bilmiyorum ama İdari Mahkemesine emsal gösterip başvurmak olumlu sonuç olabilir.

Mehmet45.
Aday Memur
15 Ocak 2022 09:58

Arkadaşlar esim kadrolu öğretmen benımde cıkmadı esinde gittiği yerde 1 yılı dolmadıgı için es tayini yazamıyor yardımcı olun dava acılabilirmi naylon siğortalılara hep tayin verildş

nemlihava
Şef
15 Ocak 2022 13:33

Memura zulüm ya başka bir şey değil. Ver tayini gitsin biri gider başkası gelir bu kadar mı zor bu iş. Anlamıyorum gerçekten neden bu kadar kıvrandırdıklarını. Katiplerde de kadrolunun tayini çıkıyor, sonrası sözleşmeli katip eş durumundan tayin istiyor aylarca bekle. Çoluk çocuk perişan, çocuk her gün kreşe bırakılacak, gurbette kimsemiz yok sen başka yerde aile başka yerde düşünen yok bunları.

Sirkolok
Aday Memur
15 Ocak 2022 16:51

Silivri'den giden var ama Silivri'ye gelen yok :))
nemlihava, 2 yıl önce

Memura zulüm ya başka bir şey değil. Ver tayini gitsin biri gider başkası gelir bu kadar mı zor bu iş. Anlamıyorum gerçekten neden bu kadar kıvrandırdıklarını. Katiplerde de kadrolunun tayini çıkıyor, sonrası sözleşmeli katip eş durumundan tayin istiyor aylarca bekle. Çoluk çocuk perişan, çocuk her gün kreşe bırakılacak, gurbette kimsemiz yok sen başka yerde aile başka yerde düşünen yok bunları.

Sirkolok
Aday Memur
24 Haziran 2022 22:48

Hocam kadrolu musunuz bir de Nereyi yazmıştınız maltepe mi?
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi