Editörler : Lanet
08 Aralık 2019 19:55

Muafakat

belediyeden vergi dairesine geçmek istiyorum.Sizce nasıl olur vergi dairesinde çalışan arkadaşlar yadan belediyeden ünüversteye felan geçen arkadaşlar varsa cevap verebilirler mi herkese kolay gelsin şimdiden teşekkür ederim.

fatihg1
Aday Memur
09 Aralık 2019 11:54

Vergi dairesi eskisi gibi olmasa da yine de yoğun olur düşüncesindeyim. Kafam rahat olsun işim rahat olsun diyorsan gideceğin tek yer üniversite.

esenö
Memur
09 Aralık 2019 13:34

Geçmek istediğin kurumun il müdürlüğüne yada bakanlıga geçmek için dilekçe vereceksin. eger refanars yoksa zaten kabul edılmez.eger kabul edılırse bu sefer senın kurumuna yazı yazarlar,senın kurumda kabul ederse,muhafak yazını yazarlar senın kurum başkanı imzalr,sonra ilişik keser yenı iş yerine gıder baslarsın.oncelık senı almayı kabul edecek senın kurumda vermeyı kabul edecek.ama beledıye malıyeden daha ıyidir,ha dersen il la gececem dsi,cevre sehircilik,üniversite rahar.maaş olarak beledıye daha ıyıdr.sds yı düşersin kafadan.ama refarans şart

aslankocero
Memur
09 Aralık 2019 13:51

Belediyeden üniversiteye geçiyorum. Atamam yapıldı.Özelden anlatabilirim

tuncer16
Memur
09 Aralık 2019 15:29

üniversiteleri de bir türlü ayarlayamıyoruz ki. ne zaman sorsak kadro dolu diyorlar.

fatihg1, 4 yıl önce

Vergi dairesi eskisi gibi olmasa da yine de yoğun olur düşüncesindeyim. Kafam rahat olsun işim rahat olsun diyorsan gideceğin tek yer üniversite.

tuncer16
Memur
09 Aralık 2019 15:32

hangi üniversiteye geçeceksiniz? nasıl başardınız?

aslankocero, 4 yıl önce

Belediyeden üniversiteye geçiyorum. Atamam yapıldı.Özelden anlatabilirim

aslankocero
Memur
09 Aralık 2019 15:34

2 yıl uğraştım. bir anda tesadüfen oldu. Kısmet bu zamanaymış.

tuncer16, 4 yıl önce

hangi üniversiteye geçeceksiniz? nasıl başardınız?

tuncer16
Memur
09 Aralık 2019 15:36

ben dört yıldır uğraşıyorum bir türlü kısmet olmadı :)

aslankocero, 4 yıl önce

eminente86
Aday Memur
26 Aralık 2019 09:30

Hocam anlatır mısınız nasıl geçti bu süreç, neler yaptınız?

aslankocero, 4 yıl önce

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi