Editörler : swat3410

asi0603
Şef
10 Haziran 2019 22:12

Valla kardeşim bu işin içini kimse bilmiyor bende takipsizlik de dil yazıyor 1 23 falan yok kriter de yok güncel tüm liste ıvır zıvır yok
positivty, 5 yıl önce
aynen iddianamede ea yazılmış dil kodlamasi belirtilmemiş herkeste farklı bir mu var alan kısmına göre mi kodlamam dil deniyor 2015 Mart alan kısmına gore

ÖzelHarekat_61
Kapalı
10 Haziran 2019 23:08

O ne saçmalık ya kodu mu değişmiş o nasıl oluyor cok garip
asi0603, 5 yıl önce
Devrem benim kod da dil 701 il 06 bizim Bi devre vardı 06 dan takipsizlik aldı kodu da onun dildi geçenlerde gözaltı yaptılar kodunu ea demişler Baska savcı gözaltı altına almış hayret ettim

ÖzelHarekat_61
Kapalı
10 Haziran 2019 23:11

Benim takipsizlikte iki kısım yazıyor birinci kısım derece1:DİL ikinci kısım güncel liste denilen 2015 Mart Alan:DİL iki kısımda da kodum DİL
positivty, 5 yıl önce
aynen iddianamede ea yazılmış dil kodlamasi belirtilmemiş herkeste farklı bir mu var alan kısmına göre mi kodlamam dil deniyor 2015 Mart alan kısmına gore

ÖzelHarekat_61
Kapalı
10 Haziran 2019 23:14

Bence o arkadaşın kodlarından biri dil dir diğeri muhtemelen ea dır o yüzden başka bir savcı dosyayı ele almıs olabilir ama dava da açılsa bu durumda sonucu muhtemelen beraat olacaktır fakat komisyon da bir ea bir dil fişlemesine karar nasıl olacaktır onu bilmiyorum.Birde 701 khk ların yüzde 95 i say ve ea kod lu kalan yüzde 5 arasında ad ve dil kodlu veya sc scd kodlu veya bunların karısımından oluşan kodlar var
asi0603, 5 yıl önce
Aynı dosyada değildik savcı aynı savcı adliyeye beraber gittik savcı kodunuz zayıfsa düşükse takipsizlik veririm dedi dün gördüm gözaltı yasadım dedi farklı savcı dedi bu sefer ki durumunuda anlatmış iddianameyi bekliodu

joak06
Daire Başkanı
10 Haziran 2019 23:33

Devre bilmeyecek bir şey yok bir kişi ihraçsa mutlaka adli dosyası vardır.c.savcıları davayı açmadan önce mutlaka egm den fişleme dosyasını istiyor .güncel liistede ad ,dil, olanlara takipsizlik veriyor ( etud, ofis,kurs taksiti yazıyorsa davada açabilir) sc abcd ise gene diğer kısımlar boşsa takipsizlik veriliyor.ea ve üstü kodlar genellikle dava açılıyor ( istisna olarak bu kodlardan da takipsilik var.

asi0603, 5 yıl önce
Valla kardeşim bu işin içini kimse bilmiyor bende takipsizlik de dil yazıyor 1 23 falan yok kriter de yok güncel tüm liste ıvır zıvır yok

asi0603
Şef
10 Haziran 2019 23:48

Devre benim anlamadığım şu takipsizlik verilmiş kararı kesinleşmiş kodu nasıl değişmiş avukatta tutmuş insan iki kere aynı suçtan yargılanamaz dedim ea yı yeni delil gibi gösterebilir dedi morali bozuktu çokta soru soramadım kendiside anlam veremedi
joak06, 5 yıl önce

Devre bilmeyecek bir şey yok bir kişi ihraçsa mutlaka adli dosyası vardır.c.savcıları davayı açmadan önce mutlaka egm den fişleme dosyasını istiyor .güncel liistede ad ,dil, olanlara takipsizlik veriyor ( etud, ofis,kurs taksiti yazıyorsa davada açabilir) sc abcd ise gene diğer kısımlar boşsa takipsizlik veriliyor.ea ve üstü kodlar genellikle dava açılıyor ( istisna olarak bu kodlardan da takipsilik var.

joak06
Daire Başkanı
10 Haziran 2019 23:55

Asi senin arkadaşın durumu böylemi ???? Hem ea hem dil ,ad,sc abcd olan çooook dosya var sen bi netleştir konuyu sonra yorum yapabiliriz.

positivty, 5 yıl önce
bu kodlaması hangisi baz alınıyor benim güncel lisede 2015 Mart alan ea alan kısmında dil kodlaması var diğer ofis etüt boş mahkemem var
11 Haziran 2019 00:02

Arkadaşlar benim kodumda Dil derece 1:Dil derece 2:0 yazıyor 26 nisancıyım görevde açıktayım 17-25 öncesi ile ilgili hakkımda ihbar şikayet var husumetli olduğum kişiler tarafından mahkemeye sevk ettiler hakimde söyledi kodun Dil örgüt mensubu değil diye allahtan bişey olmazsa beraat alacam. Dil ve AD kodundan ret alan çıkmadı geçenlerde dil koduyla dönenlerde oldu

positivty
Aday Memur
11 Haziran 2019 00:26

2015 Mart alan kısmı bir önceki liste guncellenmemis bölümü yani ilk listeyi belirtiyor alan kısmı da 17 25 ten sonra yapılan kodlamaya denk geliyor ilk kodlama ile 2015 Mart alan kısmı farklı olan var mı ben mi yanlış yorumluyorum

ÖzelHarekat_61
Kapalı
11 Haziran 2019 00:58

Kardeşim için rahat olsun döneceksin açıktan en yakın zamanda.Dil kodu örgütten olmayan demek hakim de söylemiş sana zaten.Dönünce ilk işin sana iftira atanlara tazminat açmak olsun yanlarına bırakma
Göktürk2727, 5 yıl önce
Arkadaşlar benim kodumda Dil derece 1:Dil derece 2:0 yazıyor 26 nisancıyım görevde açıktayım 17-25 öncesi ile ilgili hakkımda ihbar şikayet var husumetli olduğum kişiler tarafından mahkemeye sevk ettiler hakimde söyledi kodun Dil örgüt mensubu değil diye allahtan bişey olmazsa beraat alacam. Dil ve AD kodundan ret alan çıkmadı geçenlerde dil koduyla dönenlerde oldu

ÖzelHarekat_61
Kapalı
11 Haziran 2019 01:00

Benim takipsizlik evrakımda yazan kısımdan anladığım kadarıyla derece1 eski liste 2015 Mart alan da yeni güncellenmiş liste demek.Cünkü benim takipsizlik evrakımda acık acık yazıyor yeni güncellenmiş liste 2015 Mart alan:DİL diye geçiyor
positivty, 5 yıl önce
2015 Mart alan kısmı bir önceki liste guncellenmemis bölümü yani ilk listeyi belirtiyor alan kısmı da 17 25 ten sonra yapılan kodlamaya denk geliyor ilk kodlama ile 2015 Mart alan kısmı farklı olan var mı ben mi yanlış yorumluyorum

positivty
Aday Memur
11 Haziran 2019 01:29

tamam işte derece 1 de 2015 Mart alan da aynı güncel bolumun alan kısmı dil kodlamasi olmuş güncellenerek derece 1 ile 2015 Mart alan kısmı farklı olan var mı acaba
ÖzelHarekat_61, 5 yıl önce
Benim takipsizlik evrakımda yazan kısımdan anladığım kadarıyla derece1 eski liste 2015 Mart alan da yeni güncellenmiş liste demek.Cünkü benim takipsizlik evrakımda acık acık yazıyor yeni güncellenmiş liste 2015 Mart alan:DİL diye geçiyor

ÖzelHarekat_61
Kapalı
11 Haziran 2019 01:39

Var tabi 26 Nisan grubunda dün ya da önceki gün biri yazmıştı biri ea biri dil di yani ikisi farklıydı.Yine başka bi zaman birinin ea ve scd yazdığını da görmüştüm farklı olanlar da oluyor
positivty, 5 yıl önce
tamam işte derece 1 de 2015 Mart alan da aynı güncel bolumun alan kısmı dil kodlamasi olmuş güncellenerek derece 1 ile 2015 Mart alan kısmı farklı olan var mı acaba
11 Haziran 2019 01:53

Devrem haklısın ama bu şekilde iftira atıp sonrada mahkemede kıvıranlar için birşey yapılamıyor adamlar kanun kapsamında korunuyor. Hakkımda iftira atan şerefsiz komşum 2. İfadesinde Cumhurbaşkanımızın fetocuları şikayet edin demesi üzerine şikayet ettim demiş adam sırtını sağlam Kaya'ya dayamış. Avukat birşey çıkmaz dedi
Kardeşim için rahat olsun döneceksin açıktan en yakın zamanda.Dil kodu örgütten olmayan demek hakim de söylemiş sana zaten.Dönünce ilk işin sana iftira atanlara tazminat açmak olsun yanlarına bırakma

ÖzelHarekat_61
Kapalı
11 Haziran 2019 02:17

Ben olsam manevi tazminat davası açardım sonucta sen beraat alınca fetocu olmadığın kesinleşecek o zaman komşun sana iftira atmış oluyor kardesim
Göktürk2727, 5 yıl önce
Devrem haklısın ama bu şekilde iftira atıp sonrada mahkemede kıvıranlar için birşey yapılamıyor adamlar kanun kapsamında korunuyor. Hakkımda iftira atan şerefsiz komşum 2. İfadesinde Cumhurbaşkanımızın fetocuları şikayet edin demesi üzerine şikayet ettim demiş adam sırtını sağlam Kaya'ya dayamış. Avukat birşey çıkmaz dedi

Türk1453
Yasaklı
12 Haziran 2019 00:32

Devrem bende 4 ekim 701 khk ile ihraç 2 yıl hiç bir işlem yapılmadan açıkta bekledik iade beklerken ihraç olduk açığa alındığımda kendi hakkımda suç duyurusunda bulundum terör savcısının bana söylediği hiç bir şeyin yoktur müdürlerin iade etmeye gö.. yemiyor dedi korkuyorlardır demişti hakkımıza hayırlısı bakalım işimiz komisyona kaldı
679 kardesim

ÖzelHarekat_61
Kapalı
12 Haziran 2019 00:34

Kardeşim kendinden emin olanın içi rahat olsun adalet birgün yerini bulacaktır...
Türk1453, 5 yıl önce
Devrem bende 4 ekim 701 khk ile ihraç 2 yıl hiç bir işlem yapılmadan açıkta bekledik iade beklerken ihraç olduk açığa alındığımda kendi hakkımda suç duyurusunda bulundum terör savcısının bana söylediği hiç bir şeyin yoktur müdürlerin iade etmeye gö.. yemiyor dedi korkuyorlardır demişti hakkımıza hayırlısı bakalım işimiz komisyona kaldı

Türk1453
Yasaklı
14 Haziran 2019 17:11

Dil kodundan beraat kararı varsa ve burda paylaşırsınız arkadaşlar çok sevinirim

PolisEmre0934
Genel Müdür
14 Haziran 2019 17:15

Dil kodundan beraat almamak için hiçbir sebep yok hatta soruşturma açılsa bile direk Kyok kararı verirler (eğer başka kriter yoksa) zaten komisyon dahi dil koduna iade veriyor. Adli aşamada herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız
Türk1453, 5 yıl önce
Dil kodundan beraat kararı varsa ve burda paylaşırsınız arkadaşlar çok sevinirim

Türk1453
Yasaklı
14 Haziran 2019 17:50

Devrem 2 tane o..çocuğu var itirafçı olmuşlar güya götlerini kurtarılacaklar her boku kullanmışlar 2008 polis okulunda ben güya mezun olunca fetö evlerinde kalmışın istinabeli ifademde ev arkadaşımın ismini verdim şuna aktif görevde narkotik şubede çalışıyor ama Savcı bey dikkate almamış diğer piçte 2016 yılında zaman zaman dini sohbet yaparmışız delil sadece bunlar
PolisEmre0934, 5 yıl önce
Dil kodundan beraat almamak için hiçbir sebep yok hatta soruşturma açılsa bile direk Kyok kararı verirler (eğer başka kriter yoksa) zaten komisyon dahi dil koduna iade veriyor. Adli aşamada herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız
Toplam 237 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi