Editörler : E.Kayı Han

istanbul.asigi.34
Aday Memur
03 Şubat 2021 09:12

Güncell

istanbul.asigi.34
Aday Memur
08 Şubat 2021 12:30

Güncelllll

Zunaa
Aday Memur
09 Şubat 2021 03:52

Mesaj atsana istanbul asigi bana. Durumlar ayni sanirim
istanbul.asigi.34, 3 yıl önce

Güncelllll

duyarka
Aday Memur
13 Şubat 2021 10:06

Cinsel tacizden yüzün kızarmıyorsa diyecek bişey yok. Senin yüzün kızarmasa da yüz kızartıcı suçtur ihraç olursun. Kesin bilgidir

Zunaa
Aday Memur
14 Şubat 2021 03:22

Yanindamiydin yaparken acaba. Nasil bu kadar emin olabiliyorsun. Iftira olamazmi öyle kolaymi insanlarin ekmeğiyle oynamak. Insallah basiniza gelir de o dileğiniz sizin icin gerceklesir. Raporlar deliler koskocaaaa tc cumhuriyeti savcıları hakimleri suzcuz bulmus aklanmis beraat almis ama sizin gibi cok bilmis, bir müfeddiş ihrac olsun diyecek. Bir bitin yaaa allah askina!!!
duyarka, 3 yıl önce

Cinsel tacizden yüzün kızarmıyorsa diyecek bişey yok. Senin yüzün kızarmasa da yüz kızartıcı suçtur ihraç olursun. Kesin bilgidir

istanbul.asigi.34
Aday Memur
14 Şubat 2021 14:42

Kendileri hiç mi bir kızın yanına gidip Merhabatanışabilir miyiz dememişler acaba şuana kadar? Al işte sana cinsel taciz suçu. Bu kadar basit bu ülkede. Bilmeden konuşurlar işte. Ayrıcacinsel taciz suçu basit bir suçtur, yüz kızartıcı suç değildir. Tecavüz ile ya da cinsel saldırı ile karıştırmayın.

Zunaa, 3 yıl önce
Yanindamiydin yaparken acaba. Nasil bu kadar emin olabiliyorsun. Iftira olamazmi öyle kolaymi insanlarin ekmeğiyle oynamak. Insallah basiniza gelir de o dileğiniz sizin icin gerceklesir. Raporlar deliler koskocaaaa tc cumhuriyeti savcıları hakimleri suzcuz bulmus aklanmis beraat almis ama sizin gibi cok bilmis, bir müfeddiş ihrac olsun diyecek. Bir bitin yaaa allah askina!!!

Turhan06
Daire Başkanı
14 Şubat 2021 15:19

Cinsel Taciz Suçu ile Cinsel Saldırı (Tecavüz) ve Cinsel İstismar Suçlarını birbirine karıştırıyorlar. Hukuktan zerre anlamayanlar, namus bekçisi, ahlak bekçisi kesilmiş.. "Kadının beyanı esastır" anlayışının ürünü olan bu tür hadiselere erkekleri hayattan bezdirdi. Yanından geçerken ya da arkasından yürürken bana neden baktın, beni neden takip ediyorsun dese kadın; al sana cinsel taciz suçu. Sırf bu yüzden yolumu değiştiriyorum bir kadın gördüğüm zaman.
istanbul.asigi.34, 3 yıl önce

Kendileri hiç mi bir kızın yanına gidip Merhabatanışabilir miyiz dememişler acaba şuana kadar? Al işte sana cinsel taciz suçu. Bu kadar basit bu ülkede. Bilmeden konuşurlar işte. Ayrıcacinsel taciz suçu basit bir suçtur, yüz kızartıcı suç değildir. Tecavüz ile ya da cinsel saldırı ile karıştırmayın.

Turhan06
Daire Başkanı
14 Şubat 2021 15:25

Hukuk bilmez ahlak bekçileri bir zahmet, TCK 102 (Cinsel Saldırı), TCK 103 (Cinsel İstismar), TCK 104 (Reşit Olmayanla Cinsel İlişki) ve TCK 105 (Cinsel Taciz) maddelerini okusunlar. Cinsel Taciz, bedensel bir ihlal değildir. Cinsel Taciz, tecavüz değildir, Cinsel taciz heleki istismar hiç değildir. Bir kadının yanından geçerken yan baksan (ğayr-i ihtiyari), o kadın da yaygarayı koparsa al başına bela...
Turhan06, 3 yıl önce
Cinsel Taciz Suçu ile Cinsel Saldırı (Tecavüz) ve Cinsel İstismar Suçlarını birbirine karıştırıyorlar. Hukuktan zerre anlamayanlar, namus bekçisi, ahlak bekçisi kesilmiş.. "Kadının beyanı esastır" anlayışının ürünü olan bu tür hadiselere erkekleri hayattan bezdirdi. Yanından geçerken ya da arkasından yürürken bana neden baktın, beni neden takip ediyorsun dese kadın; al sana cinsel taciz suçu. Sırf bu yüzden yolumu değiştiriyorum bir kadın gördüğüm zaman.

mustafa1661
Aday Memur
14 Şubat 2021 15:47

Ağzina sağlık cahillere laf anlatamazsin anayasa da yeri belli yuz kızartıcı suçlar heleki boyle insanlara laf geçmez güzel ozetlemissin ağzına sağlık bır avukat arkadaşım asonsore bayan ile beraber biniyor tam inerken kadın bağırıyor kendini yırtıyor saldırdı diye aslında böyle bişey yok ama sonuç ne İstanbul sözleşmesine dayanarak kadın beyanı esastır diye dava açılıyor neyden cinsel tacizden sonuç beraat ee şimdi bu adam da mı gorevini bıraksın burda herkes hukukçu olmuş iki kelam Google bakıyorlar tamam hukukçu kesiliyorlar burda klavye kahramanlari
Turhan06, 3 yıl önce
Hukuk bilmez ahlak bekçileri bir zahmet, TCK 102 (Cinsel Saldırı), TCK 103 (Cinsel İstismar), TCK 104 (Reşit Olmayanla Cinsel İlişki) ve TCK 105 (Cinsel Taciz) maddelerini okusunlar. Cinsel Taciz, bedensel bir ihlal değildir. Cinsel Taciz, tecavüz değildir, Cinsel taciz heleki istismar hiç değildir. Bir kadının yanından geçerken yan baksan (ğayr-i ihtiyari), o kadın da yaygarayı koparsa al başına bela...

00AYŞH3
Aday Memur
06 Ekim 2021 11:02

son durum ne oldu adınız mı ceza

Bankacıbankacı
Aday Memur
06 Ekim 2021 20:12

.

sukurcan61
Aday Memur
05 Ocak 2022 17:17

bu büyük bir suç ama yine de bir avukata danışmakta fayda var

Meftun 01
Memur
08 Şubat 2022 12:39

Son durumunuz NE? VAR mı BI gelişme ?

aliali34
Aday Memur
08 Şubat 2022 14:06

Dmk 48 oku. Orda sayilmistir Yüz kızartıcı sucalr hırsızlık dolandiricilik zimmet vs dır

Meftun 01
Memur
08 Şubat 2022 17:33

Tmm orda yazmıyo yüz kızartıcı suçlardan sayilmiyo AMA kurum memurluktan cikariyo.

Meftun 01
Memur
08 Şubat 2022 17:55

Bu Hagb ne kadar saçma bişey ya ? Hem kişiye 2. Bi şans, memuriyetine ve sosyal hayatina zeval gelmesin amaci güduyo ve de 5yil denetim geçince silinecek dio , amaçları BU ama ; NE amacını uygulayan var ne amaclarina uyan .

Meftun 01
Memur
01 Mart 2022 13:27

Merhaba , nasilsinız ? Sizle tanışabilir miyiz ? Rahatsiz ediyorum , kusura bakmayın. Çok güzelsiniz . Çiçek göndermek? Sizle evlenmek istiyorum . Gözleriniz çok güzel. Bugün sizi GÖRDÜM BANA gülümsüyordunuz.. Eğer, görüştüğünüz biri yoksa tanışabilir miyiz ?

Tlfndan YA DA sosyal medyadan ; WHATSAP instingram vb uygulamalardan atılan bu vb. msjlar , cinsel tacize girio arkadslar. Cinsel unsurlar OLMAYAN konular BILE, cinsel tacize girio. KARŞI tarafın sizden hoşlandığını ispatlasanız da , isterseniz bi ilişki yaşayın ve ayrılın; şikayet ederse , adli işlemler başlıyo ..

Dikkat edin , bu tür konulara .

Turhan06
Daire Başkanı
01 Mart 2022 13:33

Bu sebeple Cinsel Taciz çok geniş bir kavram. Cinsel Saldırı, Cinsel İstismar gibi olaylardan farklı. Bunu millete anlatamıyoruz. Cinsel Taciz deyince sapık damgası vurulması ne vicdani ne de insani. Artık kaldırimda yolda yürürken bir kadın görünce yönümü güzergahımı değiştiriyorum.
Meftun 01, 2 yıl önce

Merhaba , nasilsinız ? Sizle tanışabilir miyiz ? Rahatsiz ediyorum , kusura bakmayın. Çok güzelsiniz . Çiçek göndermek? Sizle evlenmek istiyorum . Gözleriniz çok güzel. Bugün sizi GÖRDÜM BANA gülümsüyordunuz.. Eğer, görüştüğünüz biri yoksa tanışabilir miyiz ?

Tlfndan YA DA sosyal medyadan ; WHATSAP instingram vb uygulamalardan atılan bu vb. msjlar , cinsel tacize girio arkadslar. Cinsel unsurlar OLMAYAN konular BILE, cinsel tacize girio. KARŞI tarafın sizden hoşlandığını ispatlasanız da , isterseniz bi ilişki yaşayın ve ayrılın; şikayet ederse , adli işlemler başlıyo ..

Dikkat edin , bu tür konulara .

Meftun 01
Memur
01 Mart 2022 15:03

Aynen devrem. Ki başıma gelmeden BEN de bilmiodum. Bu tür basit şeylerin cinsel tacize girdiğini..

Millet de zaten başlığına bakıo. Aa cinsel taciz suçunu işlemiş dio içeriğini bilmeden cahil cahil konuşup yorum yapı yo.

Ayrıca , cinsel taciz suçu yüz kızartıcı ve utanç verici hareketlere girmiyo ; hırsızlık irtikap vb.

Çoğu insan BUNU da bilmio.

nesem61
Memur
15 Eylül 2022 09:36

peki bir memurun market çöplerinden sokak hayvanlarına yiyecek vermesi ve bunun yanında temiz halde atılan meyve sebze gibi gıdanın ısraf olmaması için kendi ihtiyacına kullanması suç kabul edilir mi?

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi