Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
21 Ocak 2019 00:52

Herkes işbaşı yaptı biz kaldık

icra katipliğini yeni kazandım. kurumda 97 kişi işbaşı yaptı ama 3 kişi güvenlik soruşturması evrakımız henüz ulaşmadığı için işbaşı yapamadık kurum tarafından böyle söylendi. güvenlik şubeye gittim postaya vermişiz ulaşır yakın zamanda dediler ama kafamız karıştı. başına böyle gelip sonradan işbaşı yapan var mı? bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

hayatixxx
Kapalı
21 Ocak 2019 00:54

güvenlik soruşturmasına pürüz bir çıkaracak bir durumun yoksa rahat ol

Yeniicraci
Kapalı
21 Ocak 2019 00:58

sonuçlar açıklanmadan 2 gün önce karakola şikayet edildim hakaretten dolayı ama şikayet 2 gün sonra geri çekildi dava bile açılmadan kapandı. bunun etkisi olabilir mi? ama kurum evrak gelmedi bize diyor gelse söylerlerdi herhalde

hayatixxx
Kapalı
21 Ocak 2019 01:00

hayır olmaz, sadece gecikir

Katippbey
Aday Memur
21 Ocak 2019 01:01

hocam bizim zabittada 100 civari kisiden 5 kisi aranmadi 1 hafta sonra 3 ü arandi 2 side yedektir buyuk ihtimal

Yeniicraci
Kapalı
21 Ocak 2019 01:02

teşekkür ederim

Gök.Börü81
Kapalı
21 Ocak 2019 01:19

Neresi sizin kardesim hangi il

Yeniicraci
Kapalı
21 Ocak 2019 01:21

ankara hocam

Gök.Börü81
Kapalı
21 Ocak 2019 01:24

Guvenlik sorusturmasi ve atsiv arastirma formunu asil liste aciklandiktan sonrami oncemi teslimettiniz
Yeniicraci, 5 yıl önce

ankara hocam

Yeniicraci
Kapalı
21 Ocak 2019 01:34

liste açıklanmadan önce teslim ettik hatta klavye mülakatından 1 hafta sonra olması lazım. yani temmuz ayı falandı. belki de evraklarını en erken teslim alan kurum bizimkiydi.

Gök.Börü81, 5 yıl önce
Guvenlik sorusturmasi ve atsiv arastirma formunu asil liste aciklandiktan sonrami oncemi teslimettiniz

Gök.Börü81
Kapalı
21 Ocak 2019 01:39

Guvenlik sorusturmasi bitmis olmasinlazim kardesim ama baska bi durum olabilir simsekleri uzerine cekecek bi durum yasadinmi adli paracazasi olur ehliyet kaptirma olur telefonla sacma sapan biri ile bi konusma gibi
Yeniicraci, 5 yıl önce

liste açıklanmadan önce teslim ettik hatta klavye mülakatından 1 hafta sonra olması lazım. yani temmuz ayı falandı. belki de evraklarını en erken teslim alan kurum bizimkiydi.

Yeniicraci
Kapalı
21 Ocak 2019 01:45

yukarıda da dediğim gibi sonuçlar açıklanmadan 2 gün önce karakola şikayet edildim. sonra şikayet geri alındı savcılığa şikayet ulaşmış ama şikayet geri çekildiği için hakim dava falan olmayacağını söyledi konu kapandı sadece bu geldi başıma.

Gök.Börü81, 5 yıl önce
Guvenlik sorusturmasi bitmis olmasinlazim kardesim ama baska bi durum olabilir simsekleri uzerine cekecek bi durum yasadinmi adli paracazasi olur ehliyet kaptirma olur telefonla sacma sapan biri ile bi konusma gibi

Katippbey
Aday Memur
21 Ocak 2019 01:48

g.sorusturmasi olumsuz olsa sana bunu bildirirlerdi benim bir arkadasta gec isbasi yapmisti bazi il ilceye gore degisiyormus sorusturmalar bazi yerlerde daha yavas ilerliyormus evraklarin gec gitti ondandır veya bu olay olunca biraz bekletmiste olabilir yani gecikmeye sebebiyet vermis olabilir ama dert etcek durum yok bence ataman iptal olsa bilgi verilirdi zaten dememislermi gonderdik kuruma ulasir diye
Yeniicraci, 5 yıl önce

yukarıda da dediğim gibi sonuçlar açıklanmadan 2 gün önce karakola şikayet edildim. sonra şikayet geri alındı savcılığa şikayet ulaşmış ama şikayet geri çekildiği için hakim dava falan olmayacağını söyledi konu kapandı sadece bu geldi başıma.

Yeniicraci
Kapalı
21 Ocak 2019 01:50

evet muhtemelen şikayet biraz geciktirdi diye düşünüyorum çünkü hakkımda açılmış bugüne kadar dava bile yok. memurluğa engel olacak kanunen başka bir durumda yaşamadım ama o kadar kişi başlayıp biz başlamayınca tedirgin olduk.

Katippbey, 5 yıl önce
g.sorusturmasi olumsuz olsa sana bunu bildirirlerdi benim bir arkadasta gec isbasi yapmisti bazi il ilceye gore degisiyormus sorusturmalar bazi yerlerde daha yavas ilerliyormus evraklarin gec gitti ondandır veya bu olay olunca biraz bekletmiste olabilir yani gecikmeye sebebiyet vermis olabilir ama dert etcek durum yok bence ataman iptal olsa bilgi verilirdi zaten dememislermi gonderdik kuruma ulasir diye

Katippbey
Aday Memur
21 Ocak 2019 01:51

diger başlamayalarda varmi boyle bir durum
Yeniicraci, 5 yıl önce

evet muhtemelen şikayet biraz geciktirdi diye düşünüyorum çünkü hakkımda açılmış bugüne kadar dava bile yok. memurluğa engel olacak kanunen başka bir durumda yaşamadım ama o kadar kişi başlayıp biz başlamayınca tedirgin olduk.

Yeniicraci
Kapalı
21 Ocak 2019 01:54

hayır onlarında davası vesaire bir durumları yok. biri başka şehirde ikamet ediyor onun o yüzden geç geldiğini düşünüyorum.

Katippbey, 5 yıl önce
diger başlamayalarda varmi boyle bir durum

Katippbey
Aday Memur
21 Ocak 2019 01:57

icinizi rahat tutun insallah tez zamanda aranacaksiniz
Yeniicraci, 5 yıl önce

hayır onlarında davası vesaire bir durumları yok. biri başka şehirde ikamet ediyor onun o yüzden geç geldiğini düşünüyorum.

Yeniicraci
Kapalı
21 Ocak 2019 01:58

inşallah çok sağolun.

Katippbey, 5 yıl önce
icinizi rahat tutun insallah tez zamanda aranacaksiniz

Gök.Börü81
Kapalı
21 Ocak 2019 01:59

Duruma bakin yaa kicimizda. Tirsar olduk yaa insanlar nelere kafa yorar oldu yaa

Yeniicraci
Kapalı
21 Ocak 2019 02:02

vallahi hocam. sicilimiz temiz olduğu halde en ufak şikayette bile korkar duruma geldik hakkımız elimizden alınacak diye maalesef.

Gök.Börü81, 5 yıl önce
Duruma bakin yaa kicimizda. Tirsar olduk yaa insanlar nelere kafa yorar oldu yaa

Gök.Börü81
Kapalı
21 Ocak 2019 02:05

Aynen kardesim malesef
Yeniicraci, 5 yıl önce

vallahi hocam. sicilimiz temiz olduğu halde en ufak şikayette bile korkar duruma geldik hakkımız elimizden alınacak diye maalesef.

Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi