Editörler : swat3410
«20212223242526272829303132

holhon66
Aday Memur
30 Mart 2022 10:19

Hala aynı mazeret atama döneminde değerlendiricektir yazıyor bu neymiş ya bir sonuç girilmedi gerçekten bu kadar zor olmamalı 4 ay oldu hala aynı

Sivasli9258
Aday Memur
30 Mart 2022 13:31

Benim dilekçemde ".... Tarihli dilekçeniz değerlendirilmektedir." yazıyor. Ne genel atama döneminde ne de mazeret atama döneminde yazıyor arkadaşlar sebebini bilen var mıdır?

Sivasli9258
Aday Memur
30 Mart 2022 17:41

+

hamdolsun!!!...
Aday Memur
30 Mart 2022 19:24

Bizimde genel atama döneminde değerlendirilecektir yazıyor arkadaşlar bizde bekliyoruz inşallah hazirana falan kalmayız sabır edelim

khanselcukhan
Kapalı
30 Mart 2022 19:52

Genel atama döneminde yazıyorsa Temmuz da batı batı da belli olur artık..
hamdolsun!!!..., 2 yıl önce

Bizimde genel atama döneminde değerlendirilecektir yazıyor arkadaşlar bizde bekliyoruz inşallah hazirana falan kalmayız sabır edelim

30 Mart 2022 20:01

Benimde aynı şekilde
Sivasli9258, 2 yıl önce

Benim dilekçemde ".... Tarihli dilekçeniz değerlendirilmektedir." yazıyor. Ne genel atama döneminde ne de mazeret atama döneminde yazıyor arkadaşlar sebebini bilen var mıdır?

Canbegli
Aday Memur
30 Mart 2022 20:48

Daha önce dilekçe veripte genel atama döneminde yazan arkadaşların dilekçesi olumlu mu sonuçlandı? Yoksa olumsuz mu?

malican27
Aday Memur
30 Mart 2022 21:48

Aynı sekilde benimde
Sivasli9258, 2 yıl önce

Sivasli9258
Aday Memur
31 Mart 2022 08:26

.

hamdolsun!!!...
Aday Memur
31 Mart 2022 13:23

Bu aralar emniyet ile alakalı siyasi gündem bayağı bir yoğun arkadaşlar mazeret tayini de belki bu aralar yapılabilir

BRKNHRT
Aday Memur
31 Mart 2022 13:48

Telefonla ulaşabilen oldu mu? Sessizlik hakim. hala değerlendirilmektedir şeklinde bekliyoruz

holhon66
Aday Memur
31 Mart 2022 15:37

Hiç ses yok ulaşamıyorum da 4 aydır mazeret atama döneminde değerlendiricektir diye kaldı anlamsız

Trafix38
Aday Memur
31 Mart 2022 15:39

,+ güncel

adigepls
Memur
31 Mart 2022 17:03

Arkadaşlar benimde değerlendirilecektir yazisi an itibariyle genel atama. Döneminde değerlenecek şekline dönmüş baksa değişen varmı dilekçe durumu olumlu yada olumsuz

Hüseyin1242
Aday Memur
31 Mart 2022 17:04

Arkadaşlar eşi hep kadrolu olanlar sanırım bu bekleyenler benim arkadaşım 10. Ayda verdi 11. Ayda gitti eşi kadrolu idi batıdan doğuya benkonuştuğumda personel daire eşinin gelme durumu var onu çekerler diyorlar ama ben çekmek istemiyorum hakkım olanı kullanmak istiyorum böyle bi hakkın yok diyor hem 657 de hemde emniyetin yönetmenliğinde geçiyor bu mevzu olumsuz da girmiyorlar acaba daha önce ki yıllarda böyle bi sorunla karşılaşan var mı var sa sonuç ne oldu eşim kadrolu öğretmen

SivaslıPolisMemuru
Aday Memur
31 Mart 2022 17:51

18 ocakta sağlık durumundan dilekçe verdim heyet raporum vs de var daha önce heyet raporsuz gönderdiğim 2 dilekçe red yedi bu 3.dilekçem ve heyet raporu ile gönderdim . Kaç ay oldu hala mazeret atamadöneminde değerlendirilecek diyorlar. Bir kurumda çalışan arkadaşın vasıtası ile 2. Bölgeye ulaşıp dilekçemin durumu ne olacak vs diye sordurdum geçenlerde olumsuz mu bu saate kadar açıklanmadıysa diyegenel atama dönemini bekleyecek demiş : eğer öyleyse neden sistemde de genel atama dönemi diye değişmedi değilse de niye açıklanmadı . Genel atamana döneminde değerlendirilmesinin sebebi ne anlamış değilim

adigepls
Memur
31 Mart 2022 17:59

Benimde öyleydi demin genel atama döneminde değerlendirilecektir diye degismis
SivaslıPolisMemuru, 2 yıl önce

18 ocakta sağlık durumundan dilekçe verdim heyet raporum vs de var daha önce heyet raporsuz gönderdiğim 2 dilekçe red yedi bu 3.dilekçem ve heyet raporu ile gönderdim . Kaç ay oldu hala mazeret atamadöneminde değerlendirilecek diyorlar. Bir kurumda çalışan arkadaşın vasıtası ile 2. Bölgeye ulaşıp dilekçemin durumu ne olacak vs diye sordurdum geçenlerde olumsuz mu bu saate kadar açıklanmadıysa diyegenel atama dönemini bekleyecek demiş : eğer öyleyse neden sistemde de genel atama dönemi diye değişmedi değilse de niye açıklanmadı . Genel atamana döneminde değerlendirilmesinin sebebi ne anlamış değilim

Canbegli
Aday Memur
31 Mart 2022 18:14

O zaman tayin dönemi açıklanacak. O anlama geliyor
SivaslıPolisMemuru, 2 yıl önce

Sivasli9258
Aday Memur
31 Mart 2022 18:47

Artık açıklasınlar şunu. Milleti ailesinden uzak tutmak nasıl bir vicdansızlıktır. Zaten yeterince zor şartlar altında çalışıyoruz bir de yeni evli insanlara gurbet yaşatıyorlar.

Mttcngz
Aday Memur
31 Mart 2022 19:17

Arkadaşlar çocuğumun yüzde 90 üzeri raporu var şarkımı bitirdim dilekçe verip büyükşehir olan memlketime gidebilir miyim yardımcı olabilecek ya da benim durumdan memlkete giden arkadaş var mı

Toplam 631 mesaj
«20212223242526272829303132

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi