Editörler : Pangaea
16 Haziran 2022 14:17

KPSS deneme

Arkadaşlar kpss denemesi olarak hangi yayınları önerirsiniz orta-zor seviye ?

16 Haziran 2022 14:28

Piyasada maalesef matematik kısmı için sınav formatında deneme neredeyse yok. Bu denemelerde gk sınava yakın diyebiliriz. Benim begendiklerim: benimhocam, Yediiklim 10lu,pegem serileri, informal, hocawebde, doğru tercih..

ahmetbozkurt0145
Daire Başkanı
16 Haziran 2022 14:48

Yektug matematik çözen zorlanmaz bence ama dikkat edin psikolojiniz bozulabilir
elektrikci501112, 2 yıl önce
Piyasada maalesef matematik kısmı için sınav formatında deneme neredeyse yok. Bu denemelerde gk sınava yakın diyebiliriz. Benim begendiklerim: benimhocam, Yediiklim 10lu,pegem serileri, informal, hocawebde, doğru tercih..

bunudagormedik
Genel Müdür
16 Haziran 2022 15:03

ales çıkmış soruları güzel tavsiye ederim. KPSS soru bankaları dandik soruyor ales kaynaklarıyla hazırlanmak lazım

16 Haziran 2022 15:12

Şu an çözüyorum. Onun gibi deneme yok zaten
ahmetbozkurt0145, 2 yıl önce
Yektug matematik çözen zorlanmaz bence ama dikkat edin psikolojiniz bozulabilir
16 Haziran 2022 15:38

Problem olarak iyi ama cebir kısmı gereksiz zor diye düşünüyorum bence ama hemen kızmayın
Şu an çözüyorum. Onun gibi deneme yok zaten

arslanshu
Memur
16 Haziran 2022 16:13

O kadar çalıştım deneme çözdüm (evde 95cikarirdim) sınava girdim soru yapıları o kadar farklıydı ki soka uğradım 81 aldim nerde incik boncuk varsa onu sordular ,bu arada benimhocam videolari izliyordum hep hic hocaların dedigi yerlerden gelmemisti

arslanshu
Memur
16 Haziran 2022 16:14

Cok doğru kpss bankaları dandik zorlayıcı olması lazım yada dershaneye gtcen anca öyle
bunudagormedik, 2 yıl önce

ales çıkmış soruları güzel tavsiye ederim. KPSS soru bankaları dandik soruyor ales kaynaklarıyla hazırlanmak lazım

Elengir
Aday Memur
16 Haziran 2022 16:46

Aynı benim gibi bende 95 nelere çıkıp klasik denemelerde sınavdan 80 aldik
arslanshu, 2 yıl önce
O kadar çalıştım deneme çözdüm (evde 95cikarirdim) sınava girdim soru yapıları o kadar farklıydı ki soka uğradım 81 aldim nerde incik boncuk varsa onu sordular ,bu arada benimhocam videolari izliyordum hep hic hocaların dedigi yerlerden gelmemisti

arslanshu
Memur
16 Haziran 2022 17:07

Valla sen ben 80 aldik o zaman 90 alabilenler nasıl aldi bu puani yemek de mi yemediler hic dışarı da mı cikmqdilar anlayamiyorum ya da bir şekilde soru sizdiriliyor yine çok çok uğraştırmali soruları nasıl yetistirebilirler ki başka türlü
Elengir, 2 yıl önce
Aynı benim gibi bende 95 nelere çıkıp klasik denemelerde sınavdan 80 aldik

ahmetbozkurt0145
Daire Başkanı
16 Haziran 2022 17:41

Sınav şansı diye bir şey var birde 90 üstü puan alanlar inanın çok fazla soru çözmüştür sınavdan önce zaman olarak da hızlanmıştır.sistemli düzenli doğru çalışma olmadan şans da yanınızda değilse 90 üstü almak zor olur.Ben şuana kadar 7tane tarih branş deneme bitirdim coğrafya ona keza vatandaşlık oyle mat desen temelim iyi olmasına rağmen şansa birakmadim ne kadar yayın varsa denemesini çözdüm diyebilirim.Turkceden sayısız deneme ayt deneme çözdüm dil bilgisinden 3 kitap bitireceğim mesela 150 deneme çözmüş olacağım oturmazsa sınavda yapamazsam artık nasip derim...
arslanshu, 2 yıl önce
Valla sen ben 80 aldik o zaman 90 alabilenler nasıl aldi bu puani yemek de mi yemediler hic dışarı da mı cikmqdilar anlayamiyorum ya da bir şekilde soru sizdiriliyor yine çok çok uğraştırmali soruları nasıl yetistirebilirler ki başka türlü

Thryhnr
Aday Memur
16 Haziran 2022 18:04

Amacınız nedir. Yok şöyle çalıştım yok böyle yaptım ama sekseni geçemedimler falan. Böyle bir şikayetiniz varsa puana kadar detaya inmenize gerek yok. Sınavda çıkmış sorulara uzaydan gelmiş muamelesi yapmannız da ayrı bi saçmalık o yaptığın seksen puanlık netleri nasıl yaptın o zaman. son 1.5 ay kalmış insanlar bıraksın ders çalışmasın mı istiyorsunuz. İtibar etmeyin arkadaşlar. Tek söyleyeceğim şey ösym'nin çıkmış sorularını tekrar tekrar çözmeniz, bu sınavın stresiyle çok zorr gibi gelen soruların asla öyle olmadığını size gösterecektir. Bu psikolojiyle o sınava çok rahat gireceğinize inanıyorum

arslanshu
Memur
16 Haziran 2022 18:45

Biz çalışmayın mi dedik kendi hesabımıza konuşuyoruz niye sinirleniyosun ben böyle düşünmüyorum diyebilirsin
Thryhnr, 2 yıl önce

Amacınız nedir. Yok şöyle çalıştım yok böyle yaptım ama sekseni geçemedimler falan. Böyle bir şikayetiniz varsa puana kadar detaya inmenize gerek yok. Sınavda çıkmış sorulara uzaydan gelmiş muamelesi yapmannız da ayrı bi saçmalık o yaptığın seksen puanlık netleri nasıl yaptın o zaman. son 1.5 ay kalmış insanlar bıraksın ders çalışmasın mı istiyorsunuz. İtibar etmeyin arkadaşlar. Tek söyleyeceğim şey ösym'nin çıkmış sorularını tekrar tekrar çözmeniz, bu sınavın stresiyle çok zorr gibi gelen soruların asla öyle olmadığını size gösterecektir. Bu psikolojiyle o sınava çok rahat gireceğinize inanıyorum

Thryhnr
Aday Memur
16 Haziran 2022 21:16

Kendi hesabına değil, bu siteyi belki de bu başlığı birçok insan takip ediyor. bu sınava yıllarını veren, zor şartlar altında hazırlanan insanlar var. Biraz daha hassas davranmamız gerektiğini düşünüyorum sadece.

Winchester77
Memur
18 Haziran 2022 00:05

Şu deneme hazırlayanlar da belki bakıyodur buraya diye yazıyorum. "Ya kardeşim bırakın bu işi gidin kuruyemişçi falan açın, bu kadar kötü denemeleri nasıl hazırlıyosunuz"

Yasin.Ozen
Genel Müdür
18 Haziran 2022 00:14

Tek amaç genel olarak nerede hiç çıkmamış ve çıkma ihtimali zor soru varsa hazırlayıp olur da çıkarsa bakın biz alakasız soruları bile tutturuyoruz diye kendi reklamlarını yapmak, başka hiçbir şey değil. Zaten sınavın belirli bir standartı var ama bu standartlar dışında çoğu denemede ne ararsanız var işte.

Winchester77, 2 yıl önce

Şu deneme hazırlayanlar da belki bakıyodur buraya diye yazıyorum. "Ya kardeşim bırakın bu işi gidin kuruyemişçi falan açın, bu kadar kötü denemeleri nasıl hazırlıyosunuz"

18 Haziran 2022 15:57

Kardeş ne alakası var. Iki kişi de + vermiş. Alesle kpssnin ne alakası var? Türkçe paragraf soruları dışında uzaktan yakından alakası bulunmayan iki farklı sınav. Aleste matematikte 50de 49 mat yaptım. Kpssde 30da 20 ancak yapıyorum? Ve orta zor önerisi olarak ales öyle mi?

bunudagormedik, 2 yıl önce

wolf chandler
Kapalı
19 Haziran 2022 16:01

hocam şu daha anlamlı olur sanırım. ales soruları zorluk seviyesi düşük yeni nesil sorular kpss ise zorluk seviyesi baya yüksek yeni nesil sorular. kpss kaynakları ise genel olarak eski nesil bu yüzden sınava yakın görülmüyor benim şahsi fikrim de kaynakların yetersiz olduğu yönünde

buyuyuncememurolcam, 2 yıl önce

Kardeş ne alakası var. Iki kişi de + vermiş. Alesle kpssnin ne alakası var? Türkçe paragraf soruları dışında uzaktan yakından alakası bulunmayan iki farklı sınav. Aleste matematikte 50de 49 mat yaptım. Kpssde 30da 20 ancak yapıyorum? Ve orta zor önerisi olarak ales öyle mi?

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi