Editörler : swat3410
08 Aralık 2022 11:31

İstanbul heyet raparu veren hastaneler

Varsa özelden yazabilirmisinz kimse sorgulamasın doğrusunı yanlışını lütfen

pajazitt
Yasaklı
08 Aralık 2022 11:56

bilende varsa kimse buna bişey yazmasın.demekki üçkaatçılık yapıp rapor alacak yatacak.aman diyim yazmayın araştırsın bulsun :D

sencersencer
Yasaklı
08 Aralık 2022 12:08

utanmıyor musun arkadaşların o kadar çalışırken sen heyet veren hastane aramaya terbiyesiz.ne utanmazlar var yahu adam heyet veren hastane arıyor yuhh.

pajazitt
Yasaklı
08 Aralık 2022 12:10

bunları ben bilirim.bunlar kışın izinleri boşa gitmesin diye rapor alan tayfalardan.yazında herkesten önce izin kullanır bunlar.

Ceyarrr
Yasaklı
08 Aralık 2022 13:03

Yazıyorum özeline bak

Yukatuman
Şef
08 Aralık 2022 13:28

Sizin gibi meslekteşlqrım olmaz olsun

sencersencer, 1 yıl önce

utanmıyor musun arkadaşların o kadar çalışırken sen heyet veren hastane aramaya terbiyesiz.ne utanmazlar var yahu adam heyet veren hastane arıyor yuhh.

pajazitt
Yasaklı
08 Aralık 2022 13:30

tamam özeline hastaneni yazmışlar git raporunu al ense yap hadi gene iyisin ;))

Yukatuman, 1 yıl önce

pajazitt
Yasaklı
08 Aralık 2022 13:50

sen gibileri bu meslekten cımbızla ayıklamak lazım.diğer arkadaşlarının da hakkına girenlerdensiniz siz.herifi yazın 1 ay izine gönderirler..bizede filanca geldiğinde sen çıkacan derler.herifi bekleriz duyarız ki herif 20 gün heyet almış.izin almaya gideriz bu seferde rapordan dönsün öyle izin derler..herif izinden rapordan döner beyimiz bir bakarsın yaz bitmiş..ne ala mualla ;))

ahmeterdalinan1
Kapalı
08 Aralık 2022 13:51

Türkiye Cumhuriyeti İstinye Devlet Hastanesi Bunun nesi ayıp

pajazitt
Yasaklı
08 Aralık 2022 13:53

gerçekler beğensenizde beğenmesenizde bu...her yerde var bunlardan.

pajazitt
Yasaklı
08 Aralık 2022 13:55

Devlet hastanelerinden heyet alamıyor.Devlet hastaneleri öyle bişeyi yoksa kolay kolay heyet vermezler.Buna özel hastane lazım .

ahmeterdalinan1, 1 yıl önce

Türkiye Cumhuriyeti İstinye Devlet Hastanesi Bunun nesi ayıp

Yukatuman
Şef
08 Aralık 2022 14:12

Sana ne oluyo ? ayrıyeten yazın 20 günlük izne çıktıgımı nerden biliyorsun? Belki iznim yok belki annembabam hasta siz nasıl polissiznz sizin vicdanınız yok mu sizin herseye eleştiriyorsunuz siizn gibilere ben reelde gereken cevabı veriyorum merak etmeyin intiharlar sizin yüzünüzden oluyor ama ddediğim gibisizin gibilere gereken cvbı yüz yüzeyken veriyorum bidaha bana yaklaşamıyorlar

sencersencer
Yasaklı
08 Aralık 2022 14:19

sen bence bu mesleğin yüz karasısın.inşallah polis değilsindir.

Yukatuman, 1 yıl önce

sencersencer
Yasaklı
08 Aralık 2022 14:21

yüzyüzemiş.soğan erkeği erkeklikte taslarmış buralarda.

Yukatuman, 1 yıl önce

Sana ne oluyo ? ayrıyeten yazın 20 günlük izne çıktıgımı nerden biliyorsun? Belki iznim yok belki annembabam hasta siz nasıl polissiznz sizin vicdanınız yok mu sizin herseye eleştiriyorsunuz siizn gibilere ben reelde gereken cevabı veriyorum merak etmeyin intiharlar sizin yüzünüzden oluyor ama ddediğim gibisizin gibilere gereken cvbı yüz yüzeyken veriyorum bidaha bana yaklaşamıyorlar

pajazitt
Yasaklı
08 Aralık 2022 14:25

yav boşver şuna cvp vermeye bile değmez..salla gitsin..çalıştığı yerdekiler düşünsün.artık bol bol kulaklarını çınlatırlar ;))

sencersencer, 1 yıl önce

yüzyüzemiş.soğan erkeği erkeklikte taslarmış buralarda.

pajazitt
Yasaklı
08 Aralık 2022 15:10

sana laf ederdim de memurlar net yine uyaracak ceza verecek susuyorum.embesil seni ;))

sencersencer
Yasaklı
08 Aralık 2022 15:12

sen gibiler yüzünden 12-12 çalışıyoruz.sen gibi işten kaçan,rapor alan arkadaşlarını satanlar yüzünden.adam eksik yerine koyacak adam yok o yüzden 12-12 çalışıyoruz.şimdi bu konuyu açanın biriminde de belki adam eksik olacak 12-12 çalışacaklar hıyar tarlası.o ettiğin tüm laflar da sana girsin cücük .

pajazitt
Yasaklı
08 Aralık 2022 15:13

lan oc senin ananı avradını skerim pc gahbe evladı i.ne amibi amına sokarım senin pc düzgün konuş bacını skerim senin gahbe evladı totoş

sencersencer
Yasaklı
08 Aralık 2022 15:14

aman ab,i ne yapıyon değmez bir gerizekalı için banlanmaya aman ha sakin ol.

pajazitt, 1 yıl önce

lan oc senin ananı avradını skerim pc gahbe evladı i.ne amibi amına sokarım senin pc düzgün konuş bacını skerim senin gahbe evladı totoş

pajazitt
Yasaklı
08 Aralık 2022 15:15

la deyyuza bak amipmiş..kimsin la sen yaz bana özelden bakayım gabak ceyyarmısın nes,in yaz lan oç.

sencersencer, 1 yıl önce

aman ab,i ne yapıyon değmez bir gerizekalı için banlanmaya aman ha sakin ol.

pajazitt
Yasaklı
08 Aralık 2022 15:17

özelden ananın mnıda yazdınmu totoş.belki bide ense yaparken rahatlayım der ;))

Ceyarrr, 1 yıl önce
Yazıyorum özeline bak
Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi