Editörler : E.Kayı Han
«444546474849505152535455»

ugursalkimtas
Aday Memur
12 Şubat 2019 10:54

Hvkk da savunması sonuçlanan var mı hiç. Bazı kuvvetlerde sonuçlananlar var. Yada bu konuda karargahta ki durum nedir bilen var mı?

ugursalkimtas
Aday Memur
12 Şubat 2019 10:55

Hvkk da savunması sonuçlanan var mı hiç. Bazı kuvvetlerde sonuçlananlar var. Yada bu konuda karargahta ki durum nedir bilen var mı?

Andelip26
Aday Memur
12 Şubat 2019 11:55

Bir ay önce savunma verdik henüz bit elimle yok hvkk

Andelip26
Aday Memur
12 Şubat 2019 11:57

Bir ay önce savunma verdik henüz bir gelişme yok hvkk

Reklamarasi
Aday Memur
12 Şubat 2019 17:05

Herkese merhaba, öncelikle masumlarin ve sucsuzlarin gorevlerine donmelerini dilerim.

Sorularima cevap verebilecek, yol gosterebilecek arkadaslara simdiden cok tesekkur ederim..

1 ay once ggu (gorevden uzaklastirma) oldum. Hvkk. Adli sorusturma, gozalti, dosya vs. yok. Sebep soylenmedi.

Dilekce mi yazmam gerekiyor, yazarsam adli sorusturma veya davaya durup dururken yol acar mi dilekce? Ya da dogrudan dava acmak gerekli mi su asamada? Yoksa ggu suresince bekleyip sonuca gore mi girisim baslatmak mantikli?

Hicbir bilgim, fikrim yok, yol gosterebilecek arkadaslara minnettar olurum...

Simdiden tesekkurler...

klcugur
Aday Memur
12 Şubat 2019 19:34

öncelikle geçmiş olsun .bende hvkk ihraç oldum önce ggu ardından 695 khk ile ihraç .sizin bu aşamada dilekçe yazmanız pek birşey ifade etmeyecektir hadi diyelim hvkk na yolladınız dikkate alacaklarını sanmıyorum sadece sabredip beklemenizi onerebilirim.zaten artık bakan onayı ile ihraclar olduğu için yakın zamanda savunmanizi alırlar beklemekten başka çareniz yok.bende hakkımda ne bir dava soruşturma ,mahkeme ,banka,baylok vs.olmadığı halde ihraç oldum.çok şükür ki takipsizlik kararı aldım ve hala komisyon kararını bekliyorum
Reklamarasi, 5 yıl önce

Herkese merhaba, öncelikle masumlarin ve sucsuzlarin gorevlerine donmelerini dilerim.

Sorularima cevap verebilecek, yol gosterebilecek arkadaslara simdiden cok tesekkur ederim..

1 ay once ggu (gorevden uzaklastirma) oldum. Hvkk. Adli sorusturma, gozalti, dosya vs. yok. Sebep soylenmedi.

Dilekce mi yazmam gerekiyor, yazarsam adli sorusturma veya davaya durup dururken yol acar mi dilekce? Ya da dogrudan dava acmak gerekli mi su asamada? Yoksa ggu suresince bekleyip sonuca gore mi girisim baslatmak mantikli?

Hicbir bilgim, fikrim yok, yol gosterebilecek arkadaslara minnettar olurum...

Simdiden tesekkurler...

kartal5865
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:16

Olduğu Klcugur bende 695 khk ile ihracim o gün bugundur ne arayan oldu ne soran beklemeye devam takipsizligi nasıl aldın acaba sen

Çavuşpaşa
Kapalı
12 Şubat 2019 21:25

Arkadaşlar havacı olup ya da kara havacı olup mahkemesi sonuçlanmadan ihraç olan var mı ? Ne yapıyorsunuz nelerle uğraşırsıyorsunuz ?

kartal5865
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:55

Bende hava kuvvetlerindeydim ama uzman cavustum ne sorusturmam oldu ifadem alındı attı gittiler sorgusuz sualsiz kamyoncu oldum bende baba meslegine döndük tekrar

Çavuşpaşa
Kapalı
12 Şubat 2019 22:04

Kardeşim Allah yardımcın olsun ne deyim. Hayat devam ediyor
kartal5865, 5 yıl önce

Bende hava kuvvetlerindeydim ama uzman cavustum ne sorusturmam oldu ifadem alındı attı gittiler sorgusuz sualsiz kamyoncu oldum bende baba meslegine döndük tekrar

klcugur
Aday Memur
12 Şubat 2019 22:08

iyi akşamlar savcılık kararı ile 3 ay önce aldım çok şükür ekstra birşey yapmadım .avukatiniz varsa takibinde bulunsun.yoksa şayet bence bir avukat la gorusmenizi öneririm
kartal5865, 5 yıl önce

Olduğu Klcugur bende 695 khk ile ihracim o gün bugundur ne arayan oldu ne soran beklemeye devam takipsizligi nasıl aldın acaba sen

klcugur
Aday Memur
12 Şubat 2019 22:11

bende uzman çavuş tum.hiçbir sebep yokken bizi bu hallere koyanlari allaha havale ediyorum.takipsizlik aldım çok şükür umarım komisyon kararın da güzel sonuçlar alırız
Çavuşpaşa, 5 yıl önce
Arkadaşlar havacı olup ya da kara havacı olup mahkemesi sonuçlanmadan ihraç olan var mı ? Ne yapıyorsunuz nelerle uğraşırsıyorsunuz ?

kartal5865
Aday Memur
12 Şubat 2019 22:27

İnsallah bakalım hayırlısı avukat falan tutmadim hiçbir dava ifade falan olmadı sucumu bilsem bari ne yapmışım onu söyleseler zoruma gitmeyecek en azından ama oda yok

ugursalkimtas
Aday Memur
13 Şubat 2019 10:56

Ben de astsubayım şimdiye kadar görev yaptığım yerde bekledim. Ancak bir kaç aya İzmir'e kendi memleketime geri döneceğiz. Daha şimdilik GGU olarak bekliyorum. İhraç için savunma doldurdum ve büyük ihtimalle ihraç istemi olucak hakkımızda geri doneni ne duydum ne de gördüm çünkü TSK de. İzmir'de kendime iş bakıcam, bazı yakınlarımız akrabalar var orda yapacak birşeyler buluruz sanırım. Hakkımızda hayırlısı olsun. Hayata mecburen bir yerlerden tutunucaz daha ölmedik çok şükür.:)
Çavuşpaşa, 5 yıl önce

Ozan0635aa
Aday Memur
14 Şubat 2019 18:57

Arkadaşlar hakkımda adli işlem yapılmadı,savunma verdim diyebilirsiniz, endişelenmenize gerek yok bence, ben 28 ekim 2016 tarihinde açığa alındım o tarihten iki gün öncesine kadar beni ne arayan ne soran olmadı, adli idari hiç bir süreç yaşamadım , iki gün önce ev araması, gözaltı işlemi oldu,orada suçumuzu öğrendik 2014 yılında bank asyadan havale gönderme yapmıştım, meğer ben bunun için 28 ay beklemişim, ifadem de bunu sordular, ne için havale yaptığımı nereye gönderdiğimi sordular, bunun dışında matbuu sorular, gazete, dergi, dersane varmıydı, fetö ile ilgili bir takım sorular falan, neyse o geceyi karakolda geçirdik, sonra savcıyla görüştüler savcı mevcutlu istememiş,evrakı gönderin demiş ve beni serbest bıraktılar, bundan sonra iş adliyede savcılık takipsizlikte verebilir, yada mahkemeyede evrakı sevk edebilir, savcılık dosyayı kapatır ve takipsizlik verirse en azından alacağımız takipsizlik belgesini kuruma gönderir belki iademiz hızlanır diye düşünüyorum, hakkımızda hayırlısı artık.

KaderKaza
Aday Memur
20 Şubat 2019 15:42

Hv. kk personeli olup Akraba veya kardeşten dolayı uzun süredir ggu olan varmı durum nedir. Gerekirse ozelden yazabilirsiniz.

Koyunyemez
Memur
20 Şubat 2019 16:25

3 uncu derece akrabadan dolayı ggu olan yok
KaderKaza, 5 yıl önce
Hv. kk personeli olup Akraba veya kardeşten dolayı uzun süredir ggu olan varmı durum nedir. Gerekirse ozelden yazabilirsiniz.
20 Şubat 2019 17:29

Anlaşılan birileri yaranmak için suçsuz insanlarıda öne atıyorlar.Allah suçsuz ve masun olanı biliyor.inşallah türk milleti adına karar vericek adalet .sabırın sonunda berat ve takipsizlik alanlarda bir gün iade olucaktır inancım budur.özellikle tsk kurunun yanın da yaşı yakmaya çalışan bir zihniyet var sıkıntı ondan bir kısında 28 şubat irtica da yarım kalan iHraç işlerini bu şekil yapıyorlar.yukarıYA da farklı anlatıyorlar.iftira ,dedikodu vb her şey bunlar yapıyor kendilerini hakim savcı gibi görüyorlar.ALLAH ER GEÇ DOGRU, SUÇSUZ, MASUN VATANINI VE MİLLETİNİ SEVENLERİ KORUR

İNŞALLAH SABIR.

klcugur, 5 yıl önce
öncelikle geçmiş olsun .bende hvkk ihraç oldum önce ggu ardından 695 khk ile ihraç .sizin bu aşamada dilekçe yazmanız pek birşey ifade etmeyecektir hadi diyelim hvkk na yolladınız dikkate alacaklarını sanmıyorum sadece sabredip beklemenizi onerebilirim.zaten artık bakan onayı ile ihraclar olduğu için yakın zamanda savunmanizi alırlar beklemekten başka çareniz yok.bende hakkımda ne bir dava soruşturma ,mahkeme ,banka,baylok vs.olmadığı halde ihraç oldum.çok şükür ki takipsizlik kararı aldım ve hala komisyon kararını bekliyorum
20 Şubat 2019 17:31

tavsiyem yargıda hakkınızı arayın.takipsizlik beraat vb.insanlara çamur atmak bu kadar kolay degil.

kartal5865, 5 yıl önce

20 Şubat 2019 17:47

Türk milleti adına karar verecek hakim ve savcılara keşke bırakılsaydı bu mücadele

.bu kadar magdur olmazdı.geçmişte ergenakon vb. gibi iftira atılarak mağdur edilen insanlar

şuan bu idari soruşturmaları yapmakta.onlarda intikam hırsından önüne gelen suçsuz olan insanları ihraç listesine koyuyorlar. mağduriyet bundan kaynaklanıyor.düşünün yargı takipsizlik ve

berat veriyor ama iade edilmiyor.o zaman kendileri neden iade oldular onlarda empati kurmazlar

çünkü 28 şubat zihniyeti.inşallah devlet büyüklerimiz fark eder bu zihniyeti beraat ve takipsizlik alanları iade eder.savunma almalarda bile mobig yapıp kendi yazdıkları senaryoya inandırıp piskolojik olarak kendini bildiğin halde suçlu yapmak istiyorlar.çok büyük kumpaslar var diye düşünüyorum.

klcugur, 5 yıl önce
bende uzman çavuş tum.hiçbir sebep yokken bizi bu hallere koyanlari allaha havale ediyorum.takipsizlik aldım çok şükür umarım komisyon kararın da güzel sonuçlar alırız
Toplam 1204 mesaj
«444546474849505152535455»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi