Editörler : swat3410

Yasaklı
21 Ocak 2020 00:02

Polislikten GİH düşünen ve gihe geçen arkadaşlar bilgi paylaşalım

Lütfen saygılı yorumlar yapalım

GİH geçmeyi düşünen GİH işlemleri süren tüm arkadaşlar yaşadıklarınızı ve sormak istediklerinizi burda paylaşalım.

cia84
Genel Müdür
21 Ocak 2020 00:50

Ben dusunuyorum ne yapmamiz lazim

Kaan036
Aday Memur
21 Ocak 2020 00:57

Benim merak ettiğim Gihe geçtikten sonra ek gösterge ve kademe derecede herhangi bir düşüş oluyormu ve ek gösterge 3000 ise emekli olurken bu ek göstergedenmi emekli olunur

Kral yanluz
Yasaklı
21 Ocak 2020 10:13

GİH olmak isteyen arkadaşım çok basit ben yaptım. Bunaldım de her şey üstüme üstüme geliyor de psikiyatri silahını hemen alır 6 ay tedavi sonra GİH olursun. Bu konuda açık söyleyeyim en rahat GİH olacağın bölüm psikiyatri ve egm sınırsız acık kapı sağlam olsanada damga bu

Kral yanluz
Yasaklı
21 Ocak 2020 10:14

GİH oldun mu polislikteki yıpranma hariç tüm özlük hakların bitiyor. 3000 göstergeden emekli olmazsın.

mustafa10582
Aday Memur
21 Ocak 2020 10:16

Psikiyatri den gih olunca her sene kontrol var diyorlar. Bu kontrollerde yatış mı yapılıyor?

Kral yanluz
Yasaklı
21 Ocak 2020 10:19

Yok nasılsın falan d vermiş tekrar d verip gönderiyor. Bizim akıllı egm her sene gönderir. Doktor bile kardeşim polisliğe dönüş yoksa bunlar neden gönderiyor der.

mustafa10582
Aday Memur
21 Ocak 2020 10:23

Yani A ya da B de verebilir değil mi

mustafa10582
Aday Memur
21 Ocak 2020 10:40

Kral bana özelden yazar mısın iletişime geçelim seninle sana uygunsa

Kral yanluz
Yasaklı
21 Ocak 2020 10:48

Sen istemedin mi A veya b vermiyorlar onuda denedim. D dönüşü yok

mustafa10582
Aday Memur
21 Ocak 2020 10:52

Dönüş için değil kral ya hani iyi olduğunu kuruma bildirmek için diyorum.

haribo01
Kapalı
21 Ocak 2020 12:25

Ya sen ne biçim bir adamsın millete verdiğin akla bak tamam sen Ali Cengiz oyunu yapmış gecmissin diyelim herşey kolaymi o kadar her ilde her hastanede aynımı zannediyorsun süreç bu kadar basit mi atlatiliyor her doktor senin yaptığın gibi oyunla d dilimi verecek kadar beceriksizmi ben dairenin yerinde olsam böyle bir başlık açtı milleti yönlendiriyor zaten oyun hile ile d almış diye seni ihraç etmek icin uğraşırım sen böyle insanlara yardımcı olmuyosun bunun farkına var

Kral yanluz, 4 yıl önce

GİH olmak isteyen arkadaşım çok basit ben yaptım. Bunaldım de her şey üstüme üstüme geliyor de psikiyatri silahını hemen alır 6 ay tedavi sonra GİH olursun. Bu konuda açık söyleyeyim en rahat GİH olacağın bölüm psikiyatri ve egm sınırsız acık kapı sağlam olsanada damga bu

Emre0005
Şef
21 Ocak 2020 12:53

Tam bir gerizekalisin 6 yil tip 4yil uzmanlik okuyan psikiyatri hekimlerini bu sivri zekanla kesin kandirirsin hatta saglik daireyide kandirir malulen emekli olursun :)
Kral yanluz, 4 yıl önce

Nick ways
Şube Müdürü
21 Ocak 2020 21:49

Gih iyidir

21 Ocak 2020 23:06

Yineliyorum !

Seni anlamakta gercekten zorlandim artik ben !

Senin yuzunden butun psikiyatriden gih olan arkadaslari ( ki bende dahil) tohmet altinda birakiyorsun.

Yillarini okumakla gecirmis tip doktorlarini tohmet altinda birakiyorsun !

İnsanlara yardimci olmuyor aksine zarar ediyorsun!

Gihe nasil gecilecegini bilecek kadar uyanik ve zeki , silah ile calismanin zorlugunu gorunce bir o kadar kurnaz ve cin oluyorsun !

Bence sen yazma... Sizin gibiler yuzunden teskilatta kurunun yaninda yas da yaniyor.

Ayrica umarim birileri kurnazligini gorup seni sikayet etmez ...

Kral yanluz, 4 yıl önce

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi