Editörler : F16 Gökçen
«122123124125126127128129130131132133134

Excellci
Aday Memur
29 Haziran 2018 14:03

Hocam 2. grup mülakatına gitmiştim core network için. Bu pazartesi bölge network operasyonları için şehir tercihi yapın diye mail geldi. Son durum bu

carllw, 6 yıl önce

NEtwork/Core network için cevap alabilen var mı ? Buradan veya whatsapp grubundan

Usa1
Aday Memur
29 Haziran 2018 14:33

Direktör karşısına olmayacak birini çıkarmazlar bilgisi yanlış, ik dan gelen direkt bilgiye istinaden yazdığım o aşamada direktörün seninle çalışmak istemezse yapacak bir şey olmadığı. Bu arada aynı gün ayni direktörün yaptığı 7-8 görüşme var sadece 1-2 değil. Arkadaşım direktöre sormuş kaç kişi alacaksınız ekibinize diye bir şey söyleyemem söylemem spekülasyon oluşturur sen başkasına söylersen demiş. Hayırlısı olsun demiş çıkışta da her hangi bir olumluluk belirtisi göstermediğini söyledi arkadaşım aksine olumsuz olduğu yönünde izlenim oluşmuş kendisinde.
Umuutt06, 6 yıl önce

Arkadaş direktör değil gm demiş. Ben onun adına olumlu olduğunu düşünüyorum. Genel müdürün karşısına olmayacak birini çıkarmazlar. Çok olumsuz bir şey yaşanmadıysa teklif alması yakındır.

Usa1
Aday Memur
29 Haziran 2018 14:35

Pardon ben direktör olarak cevaplamışım* siz de genel müdür demişsiniz
Usa1, 6 yıl önce
Direktör karşısına olmayacak birini çıkarmazlar bilgisi yanlış, ik dan gelen direkt bilgiye istinaden yazdığım o aşamada direktörün seninle çalışmak istemezse yapacak bir şey olmadığı. Bu arada aynı gün ayni direktörün yaptığı 7-8 görüşme var sadece 1-2 değil. Arkadaşım direktöre sormuş kaç kişi alacaksınız ekibinize diye bir şey söyleyemem söylemem spekülasyon oluşturur sen başkasına söylersen demiş. Hayırlısı olsun demiş çıkışta da her hangi bir olumluluk belirtisi göstermediğini söyledi arkadaşım aksine olumsuz olduğu yönünde izlenim oluşmuş kendisinde.
29 Haziran 2018 14:53

Keşke red maili atsalar da böyle beklemek zorunda kalmasak arkadaşlar :(

alpon
Aday Memur
29 Haziran 2018 15:08

yanı bende dss te ıkıncı grup mulakatına gırdım ayın 4 unde hala donus olmadı ya saka gıbı :(

industrialengineers
Aday Memur
29 Haziran 2018 18:18

Benim 2. mülakatımda departman direktörü vardı, bire bir mülakatımı ise genel müdür ile gerçekleştirdim. Bakalım artık.

Bana İK'nın vermiş olduğu bilgi ise, iş tekliflerinin temmuzun ilk haftası, olumsuz dönüşlerin ise 2. veya 3. haftası yapılacağı yönünde.

Usa1, 6 yıl önce

Eeeng123
Aday Memur
30 Haziran 2018 19:37

Business Analytics solutions, crm development için birebir mülakata katılan oldu mu acaba?

01 Temmuz 2018 00:10

Hukuk departmanı için mülakata katılan oldu mu?

02 Temmuz 2018 21:09

Network/Core network için aranan oldu mu ?

Dmlt
Kapalı
03 Temmuz 2018 17:18

Merhaba arkadaşlar sizi kendi sürecimle ilgili bilgilendirmek isterim. Benim grup mülakatlarından sonra iki tane daha görüşmem oldu ikisi de bireyseldi. Biri mayısın son haftası diğeri de bayramdan sonraydı. Dün de teklif aldım. Bu hafta içi teklifler devam edecekmiş. Eğer sonuçlanmasını bekleyenler varsa bu hafta içi sonuçlanacaktır. Umarım iyi haberler alırsınız.

alpon
Aday Memur
03 Temmuz 2018 17:31

hangi departmandi sizin?

Dmlt, 6 yıl önce

Merhaba arkadaşlar sizi kendi sürecimle ilgili bilgilendirmek isterim. Benim grup mülakatlarından sonra iki tane daha görüşmem oldu ikisi de bireyseldi. Biri mayısın son haftası diğeri de bayramdan sonraydı. Dün de teklif aldım. Bu hafta içi teklifler devam edecekmiş. Eğer sonuçlanmasını bekleyenler varsa bu hafta içi sonuçlanacaktır. Umarım iyi haberler alırsınız.

Jacobiyen
Aday Memur
03 Temmuz 2018 21:12

Beni de dss departmanı(dss içinde finans kısmı) için 25i haziranda mülakata çağırmışlardı. 2. bireysel görüşmeyi henüz yapmadım. 1 hafta oldu henüz erken mi bilmiyorum ama aramadılar.

alpon
Aday Memur
03 Temmuz 2018 23:11

2. Grup mülakatına girdiğiniz mi hani yöneticilerle olan grup mulakatına ?

Jacobiyen, 6 yıl önce

Beni de dss departmanı(dss içinde finans kısmı) için 25i haziranda mülakata çağırmışlardı. 2. bireysel görüşmeyi henüz yapmadım. 1 hafta oldu henüz erken mi bilmiyorum ama aramadılar.

Jacobiyen
Aday Memur
03 Temmuz 2018 23:44

evet 2. grup mülakatına da katıldım, bu sonraki adımdı yani ilk bireysel görüşme. Direkt bölüm yöneticisi ile görüşmem oldu bireysel. Anladığım kadarıyla herkes 2 kez bireysel görüşmeye çağırılıyor değil mi?

alpon, 6 yıl önce

2. Grup mülakatına girdiğiniz mi hani yöneticilerle olan grup mulakatına ?

alpon
Aday Memur
03 Temmuz 2018 23:56

Cagırlanda var cağrılmayanda sizin okudugunuz bolum neydi acaba?

Jacobiyen, 6 yıl önce

evet 2. grup mülakatına da katıldım, bu sonraki adımdı yani ilk bireysel görüşme. Direkt bölüm yöneticisi ile görüşmem oldu bireysel. Anladığım kadarıyla herkes 2 kez bireysel görüşmeye çağırılıyor değil mi?

Paretoptima
Kapalı
03 Temmuz 2018 23:59

Kurumsal satış için ikinci bireysel mülakata çağırılan ya da teklif alan var mı arkadaşlar?

Jacobiyen
Aday Memur
04 Temmuz 2018 01:24

dss departmanı finans bölümüydü benimki

alpon, 6 yıl önce

Jacobiyen
Aday Memur
04 Temmuz 2018 02:50

pardon yanlış anlamışım bölümümü sormuşsunuz, bilgisayar mühendisliği benimki.

alpon, 6 yıl önce

alpon
Aday Memur
04 Temmuz 2018 10:02

hayirlisi olsun ozaman :) bence bir daha cagirmazlar

Jacobiyen, 6 yıl önce

pardon yanlış anlamışım bölümümü sormuşsunuz, bilgisayar mühendisliği benimki.

ddamayildizz
Aday Memur
04 Temmuz 2018 10:27

Merhabalar, öncelikle tebrikler, bu kadar yoğun bir elemeden çıkabilmek bence büyük bir başarı, umarım sürecin devamı da istediğiniz şekilde sonuçlanıyordur.

Sizin için sakıncası yoksa teklif aldığınız birim ve departmanı paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Son olarak teklifler mail yoluyla mı telefon ile mi oluyor? Süreç zarfında tecrübeleyen adaylar haricinde bilgi alabildiğimiz bir yer olmadığı için sizin tecrübeleriniz bizim için kılavuz niteliğinde olacak :)

Dmlt, 6 yıl önce

Toplam 2680 mesaj
«122123124125126127128129130131132133134

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi