Editörler : supporters.
«18192021222324252627282930

rdemir3447
Genel Müdür
04 Mart 2014 09:34

haftaya pazartesi başlayacak mülakatlar.

onsorun, 10 yıl önce

arkadaşlar mülakatların bugün başlamış olması gerekiyor, mülakata giren yok mu hiç

maxeconomy
Şef
04 Mart 2014 12:27

arkadaşlar mülakatlar ertelendi haberiniz olsun

alialiali183
Kapalı
04 Mart 2014 13:03

hayırlısı hiç çalışmadan girecektik bira çalışma vakti oldu

maxeconomy, 10 yıl önce

arkadaşlar mülakatlar ertelendi haberiniz olsun

ssaturn
Aday Memur
04 Mart 2014 13:12

arkadaslar mülakat ne zaman başlayacak bir tarih verebilecek biri var mı?

avukat-09
Genel Müdür
04 Mart 2014 15:29

seçim bi geçsin de anca öyle olur mülakatlar. daha listeleri hazırlayamadılar herhalde

04 Mart 2014 21:28

Yıllardır mülakatlarda önümüzü kestiler şimdi de mülakatı yapılamaz hale getirdiler...

ama sonunda fetoş cemaatinin kılçık abi ve ablaları ayıklanıyor...

israilin kölesi sisinin pampası fetoş ablanın hizmetçileri temizlensinde varsın 1 ay geç olsun mülakatımız...

allahu zülcelal vatanımıza milletimize müslüman kardeşlerimize ve bizlere feraset gözü ile nazar etmeyi nasip etsin ve sabırlar ihsan eylesin...

innallahe mea essabiriyn...

iz-ank
Daire Başkanı
05 Mart 2014 00:13

Değişiklikte komisyon oluşumuyla ilgili bir şey göremedim. Akademiden teşrif edeceklerden ötürü mü acep?

bixente87
Kapalı
05 Mart 2014 09:30

hep bu artarak yuzunden oluyor bunlar:))

kazandı şimdi nasıl eleyeceğiz diye düşünüyorlar seni:))

Artarak-Artan, 10 yıl önce

Yıllardır mülakatlarda önümüzü kestiler şimdi de mülakatı yapılamaz hale getirdiler...

israilin kölesi sisinin pampası fetoş ablanın hizmetçileri temizlensinde varsın 1 ay geç olsun mülakatımız...

allahu zülcelal vatanımıza milletimize müslüman kardeşlerimize ve bizlere feraset gözü ile nazar etmeyi nasip etsin ve sabırlar ihsan eylesin...

rdemir3447
Genel Müdür
05 Mart 2014 10:06

ellerinden öperim ağabey! varsın 1 yıl bekleyelim. yeter ki emek hırsızı hak yiyicilerin tespiti yapılsın.

@iz-ank hem akademiden gelen belirlenecek hem de yeni teftiş kurulu başkanı belirlenecek. iki kişi eksik görünüyor şu an.

rdemir3447
Genel Müdür
05 Mart 2014 10:08

yok teftiş kurulu başkanı da kalmış :) yanlış olmasın. hsyk genel sekreterliğine teftiş kurulu başkan yardımcısı atanmış. 8-)

05 Mart 2014 11:06

Benim tahminim çok ileri bir tarih olmayacaktır mülakat tarihi 2-3 hafta ileri alınır...

rdemir3447
Genel Müdür
05 Mart 2014 11:25

seçim sonrası kesin, nisanın ilk haftası inşaALLAH :)

Benim tahminim çok ileri bir tarih olmayacaktır mülakat tarihi 2-3 hafta ileri alınır...

rdemir3447
Genel Müdür
05 Mart 2014 11:30

ağbi sen hiç CEBRAİL'i gördün mü :)) 8-))

05 Mart 2014 11:37

Fetoş ablam cebrail parti kursa oy vermem demiş millette şaşırmış :))

neden şaşırıyorlar anlamıyorum...

o cebraile değil gabrile oyverir bunda şaşıracak ne var ki :))

rdemir3447
Genel Müdür
05 Mart 2014 12:01

mesele oy meselesi mi :) 'HİÇ GÖRMEDİĞİM BİR MELEK KENDİSİ' fecaat 8-) gördüğü melekleri merak ediyorum gerçekten :)

bir de 'BENİM İÇİN TÜRK ULUSUNUN BİRLİĞİ İTTİFAKI ÖNEMLİ'

Cebrail de bölücüyse demek ki :)) totaliter kafa işte, ne bekleyecen!!

Fetoş ablam cebrail parti kursa oy vermem demiş millette şaşırmış :))

neden şaşırıyorlar anlamıyorum...

o cebraile değil gabrile oyverir bunda şaşıracak ne var ki :))

kiryopi
Aday Memur
07 Mart 2014 16:46

• mülakatlar 30 mart seçimlerinin sonrasına kaldı gibi...
  • peki mülakat tarihlerinin açıklanması, o da seçimlerden sonraya kalır mı dersiniz?
  • akademi genel kurulu ne zaman seçilecek ve mülakat kuruluna 2 üyeyi görevlendirecek bilgisi olan var mı?

alialiali183
Kapalı
07 Mart 2014 20:11

6524 e göre en geç 1 ay oda 26 mart yapar taa genel kurul üyeleri belirlenecek ve 1 ay oda 26 nisan yapar yönetim kurulu belirlenecek bu max. süre artık sıkıldık 5 dk için 5 ay isyan etmemek elde değil olup olmayacağı belirsiz.eskiden duyum falan olurdu kesik kulakta kalmamış aramızda...

kiryopi, 10 yıl önce
  • mülakatlar 30 mart seçimlerinin sonrasına kaldı gibi...
  • peki mülakat tarihlerinin açıklanması, o da seçimlerden sonraya kalır mı dersiniz?
  • akademi genel kurulu ne zaman seçilecek ve mülakat kuruluna 2 üyeyi görevlendirecek bilgisi olan var mı?

rdemir3447
Genel Müdür
07 Mart 2014 21:31

KULAKLAR KESİLDİ :) dinleyip deşifre eden paraleller kesildi. o yüzden duyumlar da kesildi çok şükür 8-) bu arada bir önceki mesajımı '-'leyen paraleller! zorunuza gitmesin :) az düşünün la. beyni yok fikri var olacağınıza beyin edinin! 8-)

alialiali183, 10 yıl önce

6524 e göre en geç 1 ay oda 26 mart yapar taa genel kurul üyeleri belirlenecek ve 1 ay oda 26 nisan yapar yönetim kurulu belirlenecek bu max. süre artık sıkıldık 5 dk için 5 ay isyan etmemek elde değil olup olmayacağı belirsiz.eskiden duyum falan olurdu kesik kulakta kalmamış aramızda...

kiryopi
Aday Memur
08 Mart 2014 00:32

bakan bey belirleyecek de mi genel kurula seçilecek üyeleri, öyleyse çok uzun sürmez tahminimce...

alialiali183, 10 yıl önce

alialiali183
Kapalı
08 Mart 2014 21:52

atamalık üyeler dışında seçilmiş üyleri var, Yargıtay Birinci Başkanlık Kurulunun biri hukuk daireleri, biri ceza daireleri üyeleri arasından seçeceği iki üye , Danıştay Başkanlık Kurulunun Danıştay üyeleri arasından seçeceği bir üye , Askerî Yargıtay Başkanlar Kurulunun Askerî Yargıtay üyeleri arasından seçeceği bir üye , Askerî Yüksek İdare Mahkemesi Başkanlar Kurulunun Askerî Yüksek İdare Mahkemesinin hâkim sınıfından olan üyeleri arasından seçeceği bir üye , Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun kendi üyeleri arasından seçeceği bir üye , Bakanın, birinci sınıf olup, birinci sınıfa ayrılmayı gerektiren nitelikleri yitirmemiş; adli yargı hâkim ve savcıları arasından görevlendireceği dört, idari yargı hâkim ve savcıları arasından görevlendireceği iki üye , Yükseköğretim Kurulunun Türkiye’deki hukuk fakültelerinin öğretim üyeleri arasından seçeceği iki üye , Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulunun en az on beş yıl fiilen mesleği icra etmiş avukatlar arasından seçeceği bir üye , Türkiye Noterler Birliği Yönetim Kurulunun birinci sınıf noterler arasından seçeceği bir üye

kiryopi, 10 yıl önce

bakan bey belirleyecek de mi genel kurula seçilecek üyeleri, öyleyse çok uzun sürmez tahminimce...

Toplam 585 mesaj
«18192021222324252627282930

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi