Editörler : "eskiyara"Pangaea
19 Mayıs 2020 16:12

LGS sınavı
LGS sınavına gözetmen olarak başvurmak zorunlu mu arkadaşlar? Bununla ilgili idareler bilgilendirme yaptılar mı sizlere?
19 Mayıs 2020 16:21

ben lise öğretmeniyim ben duymadım

Mr.Muzip
Kapalı
19 Mayıs 2020 16:25

Başvuru zorunlu değil hocam. Lakin ösym yönetmelik icabı ihtiyaç durumuna göre görevli havuzundan resen görevlendirme yapabiliyor. Daha önce yapılmıştı böyle bir uygulama. Bu sınavda muhtemelen olacaktır diye düşünüyorum.

Mr.Muzip
Kapalı
19 Mayıs 2020 16:27

Pardon hocam. Yks gibi algıladım...

Mr.Muzip, 4 yıl önce

Başvuru zorunlu değil hocam. Lakin ösym yönetmelik icabı ihtiyaç durumuna göre görevli havuzundan resen görevlendirme yapabiliyor. Daha önce yapılmıştı böyle bir uygulama. Bu sınavda muhtemelen olacaktır diye düşünüyorum.

madambubu
Aday Memur
19 Mayıs 2020 16:31

sorun degil hocam teşekkürler
Mr.Muzip, 4 yıl önce

Pardon hocam. Yks gibi algıladım...

Bardm
Aday Memur
20 Mayıs 2020 09:22

zorunlu olsa başvuru açmazlardı diye düşünüyorum
madambubu, 4 yıl önce
sorun degil hocam teşekkürler

volkan.1987
Şube Müdürü
20 Mayıs 2020 13:26

Hocam evet başvuruyla oluyo ama bulunduğum ilçede bugün yazı gönderdiler 'görevli sayısı yeterli olmazsa resen verilecek' diye.. Muhtemelen çok az kişi başvurdu sınava ki zaten öğretmenlerin bir kısmı da memleketlerinde o yüzden böyle bir uygulama olacak bu LGS'de... Memleketlerinde olan öğretmenlere resen görev çıkarsa o sıkıntı işte.. Hayırlısı bakalım..

Bardm, 4 yıl önce
zorunlu olsa başvuru açmazlardı diye düşünüyorum

Bardm
Aday Memur
20 Mayıs 2020 13:30

doğru diyorsunuz hocam resen görev verirlerse mecbur gidecez artık napalim
volkan.1987, 4 yıl önce

Hocam evet başvuruyla oluyo ama bulunduğum ilçede bugün yazı gönderdiler 'görevli sayısı yeterli olmazsa resen verilecek' diye.. Muhtemelen çok az kişi başvurdu sınava ki zaten öğretmenlerin bir kısmı da memleketlerinde o yüzden böyle bir uygulama olacak bu LGS'de... Memleketlerinde olan öğretmenlere resen görev çıkarsa o sıkıntı işte.. Hayırlısı bakalım..

enukma
Şef
22 Mayıs 2020 23:47

LGS sinavi mi? Hocam, yapmayin gozunuzu seveyim! Sokakakilerden farkimiz olsun. Onun adi sadece LGS. Sondaki S, sinav demek zaten. Biliyorsunuzdur.

madambubu
Aday Memur
23 Mayıs 2020 00:14

napsak ki? düzeltme şansım var mı başlığı? :)
enukma, 4 yıl önce
LGS sinavi mi? Hocam, yapmayin gozunuzu seveyim! Sokakakilerden farkimiz olsun. Onun adi sadece LGS. Sondaki S, sinav demek zaten. Biliyorsunuzdur.

madambubu
Aday Memur
23 Mayıs 2020 00:18

hocam, bu arada sokakilerden değil, sokaktakilerden olacak. T harfini unutmuşsunuz. :)
madambubu, 4 yıl önce
napsak ki? düzeltme şansım var mı başlığı? :)

fabregas34
Kapalı
23 Mayıs 2020 03:22

Bizim ilce mem e, kaymakamliktan yazi geldi. Ogretmenlerle gorusme yapilarak, basvuru yapmayan ogretmenlerin basvuru yapmalarinin saglanmasi istendi yazida.

Ogretmenler kendi istekleriyle gorev basvurusunda yapilmis gibi gosterilecek. Bu da olmazsa resen gorevlendirme yapilacak. Eger bana cikarsa gitmeyecegim.

Cezasi uyari ve 1 sene sinav gorevlendirmesi yapilmamasi. Zaten gorev almadim bugune kadar. Uyari cezasi da daha once olmadigindan verilmez. Kendimi riske atamam, sagligimdan onemli degil.

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı
24 Mayıs 2020 00:28

Tabiiki haklısınız neden riske atasınızki kendinizi, öğrencilerimiz madur olsun boşverin riske değmez dimi. Ah ah.
fabregas34, 4 yıl önce

Bizim ilce mem e, kaymakamliktan yazi geldi. Ogretmenlerle gorusme yapilarak, basvuru yapmayan ogretmenlerin basvuru yapmalarinin saglanmasi istendi yazida.

Ogretmenler kendi istekleriyle gorev basvurusunda yapilmis gibi gosterilecek. Bu da olmazsa resen gorevlendirme yapilacak. Eger bana cikarsa gitmeyecegim.

Cezasi uyari ve 1 sene sinav gorevlendirmesi yapilmamasi. Zaten gorev almadim bugune kadar. Uyari cezasi da daha once olmadigindan verilmez. Kendimi riske atamam, sagligimdan onemli degil.

fabregas34
Kapalı
24 Mayıs 2020 02:19

Risk almaya cok merakliysan buyur gorev al kardes, elinden tutan yok.

HA_TA, 4 yıl önce
Tabiiki haklısınız neden riske atasınızki kendinizi, öğrencilerimiz madur olsun boşverin riske değmez dimi. Ah ah.
24 Mayıs 2020 02:54

forumda yeni moda oldu kendi gibi düşünmeyeni eleştirmek. adam risk almayacağım sınav görevine gitmeyeceğim diyor ona da eleştiri gelmiş. Meraklısı olan gider görev alır istemeyen almaz. kimse kimseye engel olmuyor.
fabregas34, 4 yıl önce

Risk almaya cok merakliysan buyur gorev al kardes, elinden tutan yok.

fabregas34
Kapalı
25 Mayıs 2020 09:52

Yazdiklarini okudukca, acaba kisilik bolunmesi yasayip kendimde olmadigim zamanlar pinar adiyla hesap acip yorum mu yaziyorum yada paralel evrendeki ismim pinar mi diye dusunuyorum. Yoksa sen benim kaybolan ikiz kardesim misin? Her konuda bu kadar ayni nasil dusunebilir insanlar, ayni tepkiyi nasil verebilir? Evreni sorgulatiyosun bana pinar.

Kankamsin :)

pinar_sadness, 4 yıl önce
forumda yeni moda oldu kendi gibi düşünmeyeni eleştirmek. adam risk almayacağım sınav görevine gitmeyeceğim diyor ona da eleştiri gelmiş. Meraklısı olan gider görev alır istemeyen almaz. kimse kimseye engel olmuyor.
27 Mayıs 2020 19:35

hocam LGS de yeterli başvuru olmaması sebebiyle çok büyük ihtimal resen olacak. ben adanadan izmire bunun için 900 km gidip geleceğim.

öğretmenlerin neredeyse hepsi memleketlerinde. keşke memleketimizdeki okulları seçebilseydik. seminer dönemi gibi..

skramz
Daire Başkanı
27 Mayıs 2020 22:48

ben bir haber okumuştum ne kadar doğru bilemiyorum ama herkese kim neredeyse orda görev verilecekmiş resen olarak verilirse yani gel görev yerine denilmeyecekmiş

okulpsikojikdanismni, 4 yıl önce

hocam LGS de yeterli başvuru olmaması sebebiyle çok büyük ihtimal resen olacak. ben adanadan izmire bunun için 900 km gidip geleceğim.

öğretmenlerin neredeyse hepsi memleketlerinde. keşke memleketimizdeki okulları seçebilseydik. seminer dönemi gibi..

the_ststst
Aday Memur
29 Mayıs 2020 14:26

Bulunduğum ilçede başvuru az dediler önce.

Adından bana görev çıkmadı.

Hem başvuru yetersiz diyorlar hem de başvuruda bulunana görev çıkmıyor.

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi