Editörler : F16 Gökçen
«545556575859606162636465»

brkdmrll
Aday Memur
25 Ağustos 2019 02:13

mülakatta sohbet ettık bildiğin cok rahattı,diğer konu hakkında bir bilgim yok malesef :/Tek bilmek istediğim 12 aydan sonra kac para teklif ettikleri

mimaraday, 5 yıl önce

Mülakatınız nasıl geçti? Yoğunluk durumu ve olumlu geri dönüşler başlamış mı acaba bilgi alabildiniz mi?

mimaraday
Aday Memur
25 Ağustos 2019 10:49

Teşekkürler cevabınız için. Benim de tek istediğim kaç teklif ederlerse etsinler kabul edilmek :/

brkdmrll, 5 yıl önce

mülakatta sohbet ettık bildiğin cok rahattı,diğer konu hakkında bir bilgim yok malesef :/Tek bilmek istediğim 12 aydan sonra kac para teklif ettikleri

igozdek
Aday Memur
25 Ağustos 2019 15:28

mülakat icin aranan var mı? bir umut ışığı arıyor gözüm :D

Chemsee2
Aday Memur
25 Ağustos 2019 15:49

Bence önümüzdeki haftada aramazlarsa ümidimizi kesmeliyiz :)
igozdek, 5 yıl önce

mülakat icin aranan var mı? bir umut ışığı arıyor gözüm :D

mevkii
Aday Memur
25 Ağustos 2019 16:02

Bencede 13 ü mülakat bitişi çünkü ve mülakatlar için önceden aranılıyor
Chemsee2, 5 yıl önce
Bence önümüzdeki haftada aramazlarsa ümidimizi kesmeliyiz :)

imntss
Aday Memur
25 Ağustos 2019 17:01

eylül için davet alan varsa hemen hemen anlamış olacağız aslında
mevkii, 5 yıl önce
Bencede 13 ü mülakat bitişi çünkü ve mülakatlar için önceden aranılıyor

Aliiak
Aday Memur
26 Ağustos 2019 22:47

Olumsuz da olsa bir geri dönüş sağlasalar keşke

mimaraday
Aday Memur
28 Ağustos 2019 14:58

Arkadaşlar mülakata gidenlerden olumlu dönüş alan var mı?

imntss
Aday Memur
28 Ağustos 2019 15:04

eylülün 15inden once olumlu dönüş olmaz
mimaraday, 5 yıl önce

mevkii
Aday Memur
28 Ağustos 2019 19:46

Eylül sonunda dönüşler gerçekleşecekmiş
mimaraday, 5 yıl önce

Reminesque
Aday Memur
29 Ağustos 2019 13:22

Merhaba. Dün mülakat için arandım. 2 Eylül?e randevu verdiler. Bir şeyi merak ediyorum. Staj süresince kalacak yeri şirket mi ayarlıyor acaba? Bilgisi olan aydılatabilir mi, lütfen? :)

mimaraday
Aday Memur
29 Ağustos 2019 15:50

Meslek nedir? Karşık mı devam ediyorlar yoksa belli meslek gruplarının mülakatı bitti bazıları mı devam ediyor merak ediyorum. Ben hala aranmadım acaba hiç aramama ihtimalleri var mı? :(

Reminesque, 5 yıl önce

Merhaba. Dün mülakat için arandım. 2 Eylül?e randevu verdiler. Bir şeyi merak ediyorum. Staj süresince kalacak yeri şirket mi ayarlıyor acaba? Bilgisi olan aydılatabilir mi, lütfen? :)

sineral
Aday Memur
29 Ağustos 2019 17:04

bu staj değil. 12 ay süreli tam zamanlı is. haliyle tabi ki kalacak yerinizi kendiniz ayarlıyorsunuz.

Reminesque, 5 yıl önce

Reminesque
Aday Memur
29 Ağustos 2019 20:36

Psikoloğum. Diğer sorularınızın cevaplarını bilmiyorum maalesef.

mimaraday, 5 yıl önce

Meslek nedir? Karşık mı devam ediyorlar yoksa belli meslek gruplarının mülakatı bitti bazıları mı devam ediyor merak ediyorum. Ben hala aranmadım acaba hiç aramama ihtimalleri var mı? :(

Reminesque
Aday Memur
29 Ağustos 2019 20:38

Merhaba, bu bilgiye nereden ulaştınız acaba? İnternet sitelerinde herhangi bir bilgi bulamadım.Burada da bir kişi, iki kere sormuş ama cevap alamamış. Az kişi aldıkları için kalacak yer verebileceklerini düşündüm.

sineral, 5 yıl önce

bu staj değil. 12 ay süreli tam zamanlı is. haliyle tabi ki kalacak yerinizi kendiniz ayarlıyorsunuz.

mevkii
Aday Memur
29 Ağustos 2019 21:21

Geçen sene alınanlara konaklama ve yeme içme sağlanmış
sineral, 5 yıl önce

mevkii
Aday Memur
29 Ağustos 2019 21:22

Bakın burda yazmış arkadaş
fatih58arif, 5 yıl önce

Bursa Şehir Hastanesinde saha mühendisliği yaptım. Sabah öğlen akşam yemek var. Konaklama erkeklere şantiyede 2 kişi ile birlikte, kızlara 2 kişi ile ev veriliyor

Reminesque
Aday Memur
29 Ağustos 2019 21:29

Merhaba. Teşekkür ederim. Bunu gözden kaçırdım galiba. Yazan arkadaş ve diğerleri şantiyede çalışıyormuş galiba. Eğer yer ve yemek veriyorlarsa çok iyi :)

mevkii, 5 yıl önce
Bakın burda yazmış arkadaş

imntss
Aday Memur
29 Ağustos 2019 22:45

şantiyelerde kadınlar için ev veriliyor erkekler icin santiye içinde konaklama sağlanıyor. Merkez ofislerde bu imkan olmuyor ama kendiniz karşılıyorsunuz
Reminesque, 5 yıl önce

Merhaba. Teşekkür ederim. Bunu gözden kaçırdım galiba. Yazan arkadaş ve diğerleri şantiyede çalışıyormuş galiba. Eğer yer ve yemek veriyorlarsa çok iyi :)

Destroy1
Aday Memur
31 Ağustos 2019 09:53

Merhabalar

Mülakatın süresi ne kadar sürüyor ve içeriği tam olarak nasıl (sorular vs.) ? Ayın kaçına kadar aranmassak olumsuz sayılır?

Leememur, 5 yıl önce

Mülakattan önce bizimle bekleme salonunda bizimle ilgilenen hanımefendiyle sohbet etmiştim

orda öğrendim

Toplam 1364 mesaj
«545556575859606162636465»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi