Editörler : F16 Gökçen

kkylie
Aday Memur
04 Ekim 2020 01:31

Parayı yatırıp gireceksin hocam. Sınava girmen için mezun olman şart değil. Millet denemek için giriyor giremezsin diye bir şey yok.Önemli olan tercih zamanında mezun olman.
44bjk, 4 yıl önce
hocam mezun olup olmayacağım başvuru sürecinde belli değil ya nasıl kayıt olacam ben sinava 1 sınıfın 2.doneminde dgs başvuruları basliyo ben 2. dönemde 8 ders 45 kredi ediyo yaz okulundada 5 ders alacam mezun ve bi aksilik olmazsa mezum olacam ağustosu buluyo mezun olmam sinava nasil girecem ben bilmiyorum yardim lütfen

44bjk
Aday Memur
04 Ekim 2020 12:51

teşekkürler hocam.
kkylie, 4 yıl önce
Parayı yatırıp gireceksin hocam. Sınava girmen için mezun olman şart değil. Millet denemek için giriyor giremezsin diye bir şey yok.Önemli olan tercih zamanında mezun olman.

trsalgado
Daire Başkanı
13 Ekim 2020 17:30

ata aof den mecbur kalmadıkça uzak durun, üniversitenin cevap "Öğrencilerimiz aynı dönem içerisinde en fazla 30 kredilik ders seçebilirler. Alttan kalan dersler otomatik olarak sisteme yüklenir. Geriye kalan dersler öğrencilerin kendisi tarafından seçilmelidir. Öğrenciler üst dönemden ders alamazlar."

jumboaof
Aday Memur
12 Eylül 2021 06:52

şu yaz okulu sonuçları açıklansa da 1 yılda ( 3 dönem) aof yi bitirsek.

12 Eylül 2021 17:27

aöf dış ticaret mezunuyum ( 2017 yılı )

aöf adalet'e 2.üniversite kapsamında kayıt yapacağım ( aynı zamanda lisans okuyorum )

aöf dış ticarette , geçtiğim temel dersleri saydırabilir miyim?

aradan 4 yıl geçmiş , kabul ederler mi?

teşekkürler

jumboaof, 3 yıl önce

şu yaz okulu sonuçları açıklansa da 1 yılda ( 3 dönem) aof yi bitirsek.

trsalgado
Daire Başkanı
12 Eylül 2021 18:11

aof türk dili, inkılâp tarihi ve ingilizce yi ediyor merak etmeyin, ilk dönem normal dersleri alın, ikinci dönem üstten ders alarak 45 akts ders almaya çalışın, yaz dönemine de 5 dersiniz kalır, onlarıda yaz döneminde geçerseniz 1 yılda biter Anadolu AÖF önlisans

12 Eylül 2021 19:54

teşekkür ederim

cnkd
Genel Müdür
13 Eylül 2021 17:38

2 yıl da adam gibi bitirip not ortalamasını

yüksek getirin.

1 değil en erken 1.5 yıl da biter

jumboaof
Aday Memur
13 Eylül 2021 17:51

3 dönemde bitiyor, güz bahar ve yaz döneminde (12 ay), sınavlardan 2 3 hafta önce çalışmaya başlarsan çok rahat geçersin. Geri kalan sürede de dgs ye çalış iyi bir puan alabilirsin.

13 Eylül 2021 19:47

yaz dönemi , DGS'den sonraya mı denk geliyor?

şartlı kayıt yaptırmak zorunda vs kalmayız değil mi 12 ayda bitirmek için

jumboaof, 3 yıl önce

3 dönemde bitiyor, güz bahar ve yaz döneminde (12 ay), sınavlardan 2 3 hafta önce çalışmaya başlarsan çok rahat geçersin. Geri kalan sürede de dgs ye çalış iyi bir puan alabilirsin.

1905yılmaz
Aday Memur
13 Eylül 2021 19:51

Herhangi bir 2 yıllık bölümden dgs ile iibf nin tüm bölümlerine 3. Sınıftan başlayabilir miyim? Teşekkürler
Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi