Editörler : oto-danisman-expert
15 Eylül 2020 17:01

Asem üroloji acil

Arkadaşlar ben tüm bölümlerden sağlam aldım bugün ama üroloji benden ultrason istedi yarın girecem ultrasona. Sebebi ise tek taraflı inmemiş testis. Yönetmelik madde 55 iç salgı bozukluğu yapmamış inmemiş testis öğrenciliğe engel değildir diyor, d1 tablosunda eksi yazıyor. Hayatımı sporumu etkileyecek herhangi bir problem yaşamadım bu zamana kadar. Doktor bana bunun kanser riski var ameliyat olman lazım diyor. Süreç çok kısa sizce heyetten geçer miyim bırakırlar mı? Kimse net bir bilgi vermiyor geçmişte buna benzer bir durum yaşayan yok mu???

blackwery1
Şef
15 Eylül 2020 17:23

Yok mu bir fikri olan? Yarın son günüm...

umitba5
Aday Memur
15 Eylül 2020 17:32

Kanka 1.5 ay süren var ameliyat olup git sorun çıkarmazlar

blackwery1
Şef
15 Eylül 2020 17:42

Nasıl bir buçuk ay kardeşim intibak bu pazartesi başlıyor rapor versem uzatıyorlar mi öyle?

umitba5, 4 yıl önce

Kanka 1.5 ay süren var ameliyat olup git sorun çıkarmazlar

umitba5
Aday Memur
15 Eylül 2020 17:52

Bende de guatr çıktı bana 1.5 ay süren var dediler bilmiyorum

blackwery1
Şef
15 Eylül 2020 17:58

Ciddi misiniz ya bende ameliyat olup yeniden heyete girebiliyor muyum? Eğitime kesin alırlar mi?

umitba5, 4 yıl önce

Bende de guatr çıktı bana 1.5 ay süren var dediler bilmiyorum

umitba5
Aday Memur
15 Eylül 2020 18:02

Kanka sen yarın tekrardan sor bana öyle dediler ne kadar doğru bilemem

blackwery1
Şef
15 Eylül 2020 18:04

Bir sorayım kardeşim inşallah vardır öyle birsey normalde sağlık raporunun 45 gün olması gerekiyordu zaten

umitba5, 4 yıl önce

Kanka sen yarın tekrardan sor bana öyle dediler ne kadar doğru bilemem

blackwery1
Şef
16 Eylül 2020 17:27

Arkadaşlar bugün ultrasona girdim herhangi bir kist rastlanmadı, hormonlarımi bozan bir duruma rastlanmadi, varikosel yok. Sadece inmemiş testis olduğu için doktor rapora sağlam (55 A1) yazdı. Sizce elenir miyim?

Lorenso
Aday Memur
16 Eylül 2020 17:33

Sağlık yönetmeliğine göre bu madde yüzünden elenme ihtimalin yok.

blackwery1, 4 yıl önce

Arkadaşlar bugün ultrasona girdim herhangi bir kist rastlanmadı, hormonlarımi bozan bir duruma rastlanmadi, varikosel yok. Sadece inmemiş testis olduğu için doktor rapora sağlam (55 A1) yazdı. Sizce elenir miyim?

blackwery1
Şef
16 Eylül 2020 17:51

İnşallah kardeşim

Lorenso, 4 yıl önce

blackwery1
Şef
17 Eylül 2020 18:00

Elendim... Sol inmemiş testis 55 A1 tanısı astsubay ve komando olamaz verdiler. Ameliyat olursam 20 günde spora başlayabilirmişim. İtiraz ettim başka hastaneye sevk ettiler. Ne yapacağım bilmiyorum...

Lorenso, 4 yıl önce

0kamyoncu
Kapalı
17 Eylül 2020 18:54

üzüldüm kardeşm. Doktor mu söylüyor elendin diye?
blackwery1, 4 yıl önce

Elendim... Sol inmemiş testis 55 A1 tanısı astsubay ve komando olamaz verdiler. Ameliyat olursam 20 günde spora başlayabilirmişim. İtiraz ettim başka hastaneye sevk ettiler. Ne yapacağım bilmiyorum...

blackwery1
Şef
17 Eylül 2020 19:00

Heyet kararı kardeşim...

0kamyoncu, 4 yıl önce
üzüldüm kardeşm. Doktor mu söylüyor elendin diye?

furkannzz
Aday Memur
17 Eylül 2020 19:25

Kardeşim yanlış anlama bilmediğimden soruyorum d1 d2 muhabbeti var ya d2 içinde mi olumlu vermediler ?

blackwery1
Şef
17 Eylül 2020 19:32

Benim yardımcı sınıf yoktu kardeşim düz jandarma idi

furkannzz, 4 yıl önce

Kardeşim yanlış anlama bilmediğimden soruyorum d1 d2 muhabbeti var ya d2 içinde mi olumlu vermediler ?

furkannzz
Aday Memur
17 Eylül 2020 19:40

Anladım kardeşim.Soyledigine göre yönetmelik engel değil ama tabloda - yazıyor nasıl oluyor anlamadım valla sen itirazını yap hayırlısı olsun inşallah.Ama bence itirazı sonrası olumlu alırsın engel değil yazıyor sonuçta

blackwery1, 4 yıl önce

Benim yardımcı sınıf yoktu kardeşim düz jandarma idi

blackwery1
Şef
17 Eylül 2020 19:42

Bende hiçbir şey anlamadım kardeşim...

furkannzz, 4 yıl önce

Anladım kardeşim.Soyledigine göre yönetmelik engel değil ama tabloda - yazıyor nasıl oluyor anlamadım valla sen itirazını yap hayırlısı olsun inşallah.Ama bence itirazı sonrası olumlu alırsın engel değil yazıyor sonuçta

frkhkymz
Aday Memur
17 Eylül 2020 19:46

Arkadaşlar bizim ben de dahil olmak üzere yaptığımız bir hata var o da A dilimindekileri adaylar İçin değerlendiriliyor sanıyoruz ama onlar şu an aktif görevdeki personel için yani A dilimindeki ifadeler personelin şu anki görev ve ihtisasında görev yapmasında engel yoktur demek istiyor ama iş adaylara gelince sağlam varsayıp olumlu rapor vermiyorlar

Better Call Saul
Aday Memur
17 Eylül 2020 21:48

ben bugün konustum pertem ile pazartesi kayıtlar başlıyor ama kayıtların son günü aynı gün değil dedi. yarın muhtemelen açıklarlar. Bende itiraz edeceğim saglıktan dolayı en azından 1 hafta kayıt süresi olur diye düşünüyorum.

blackwery1, 4 yıl önce

Nasıl bir buçuk ay kardeşim intibak bu pazartesi başlıyor rapor versem uzatıyorlar mi öyle?

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi