Editörler : Pangaea

Kapalı
26 Ocak 2011 14:41

Fatih Dershanesi Fetullahçı mı????

bilenler yardım.

altunga
Şef
26 Ocak 2011 14:55

Bir kere senin sorunda bir sorun var.Fettullahçı ifadesi doğru bir ifade değil,eğitimsiz ve "yobaz" (sorgulamadan körü körüne inanan) biri olduğunu düşünüyorum.

1-Soruna gelecek olursak senin anlayacağın şekilde söyleyeyim "Fettullahçı" değil. İlgili cemaate ait olan okullar ve dersaneleri piyasada her kes bilir. Hakkında şaibe varsa kesin ticari kaygılarla üretilmiş fabrikasyon bilgilerdir.

2-Eğer istersen sana başka açıklamalar da yapabilirim; senin ve "Fettullhçıların" hakkında

BBG84
Kapalı
26 Ocak 2011 15:12

1-çok komiksiniz.

2-benim hakkımda siz kimsiniz ki açıklama yapacaksınız.

3- siz benim eğitim durumumu sorgulayamazsınız. ağzınızı toplayın.kendinize gelin!

altunga
Şef
26 Ocak 2011 15:22

:) aklına bu sitede "Fettullahçı" insanlar olabileceği gelmedi hiç demi..

Yoksa canları cehenneme mi?

Fatih Dersanesinde çalışmak istersen ayarlayabilirim.Ciddiyim.Ama çalışma şartları ağırdır.

BETİSOSYOLOJİ
Aday Memur
26 Ocak 2011 15:26

saçmalıyorsunuz ikinizde önce doğru konuşuyor aytunga sonra iş ayarlarım falan

BBG84
Kapalı
26 Ocak 2011 15:33

aklıma geldi , zeki altunga. senin gibilerde hemen atlıyo e durum da çıkıyo.

altunga
Şef
26 Ocak 2011 15:38

Ben "Fettullahçı" değilim, ama bir sosyolog olarak onlara saygı duyuyorum ayrıca dersane piyasasını iyi bildiğim için söyledim.Ayrıca IQ showu yapmana gerek yok.

BBG84
Kapalı
26 Ocak 2011 15:41

shov yapmıyorum ama espri kabiliyetim oldukça iyidir bu arada belirtiyim. valla tabi isteyen istediğine saygı duymakta özgür, saygı duymamaktada özgür. ben duymuyorum. ve genç bir öğretmen olarak sadece sordum bu yani.

altunga
Şef
26 Ocak 2011 15:57

Saygı duymadığımız şeylere hakaret te etmemeliyiz.Genç bir öğretmen olarak sana mesleğinde başarılar diliyorum.

BBG84
Kapalı
26 Ocak 2011 15:59

ben hakaret etmedim ki hocam fetulahçı mı dedim. bunda bişey yok ki. hoca efendi diye sorsa idim hakaret olmiycak mıydı ki.

zondik
Kapalı
26 Ocak 2011 16:07

neden kızıyorsunuz bunda kızacak birsey yok. Kızacaksanız kopyacılara kızın.

kpss34
Kapalı
26 Ocak 2011 16:21

belliki bir bağlantısı var ya da olacak öğrenmeye çalışıyor araştırdığı için hakaret mi etmiş oluyor şimdi ne ilginç bir düşünce hayret doğrusu ayrıca siz saygı duyuyorsanız herkes saygı duymak zorunda değil

erdem=)
Daire Başkanı
26 Ocak 2011 17:37

bu sitede fethullahçı yada vs başka cemmaatlerden çok insan olduğunu biliyoruz altunga.sende onlardan birisin yorumlarından belli.

fatih üni onların e dersanede onlarındr bbg84 arkadaşım.

malum türkiyede çok bunlar.elini attığın her yer onların hastahaneler dershaneler okullarr hipermarketler lüx mağazalar..

BBG84
Kapalı
26 Ocak 2011 18:42

doğru diyosun erdem hocam.

matematik87
Memur
26 Ocak 2011 21:42

=)) ne güldüm ya bu soruya şiddetle cevap veren ve bunu hakaret olarak algılayan arkadaşa.. demekki fettullahçılık çok da iyi bişey değilmiş=) bir taraftan sempati duymak, diğer taraftan hakaret olarak görmek.. insan kendi içinde çelişmemeli.

soruyu soran arkadaşım bu sorudan cemaatçi mi sorusuna cevap aramışsın sanırım ben bilgi sahibi olduğum bir konuda cevap vermeye çalışayım. elbette ki cemaatçi,ve dersanelerin %80 i cemaatçi. köle gibi çalıştırırlar sabah 8 akşam 9.. para vermeye gelince 3 kuruş için elleri titrer. az para çok iş.. kesinlikle tavsiye etmem kenarından köşesinden kılpayı kurtulmuş bir insan olarak. kul hakkı yemeğe gelince bir güzel yerler ama inanca gelince en sağlamından cemaatçilerdir..

27 Ocak 2011 01:45

:)))

frentzen41
Şube Müdürü
27 Ocak 2011 11:26

genç şakirtler rahatsız sayın seyirciler..

27 Ocak 2011 13:31

hayır arkadaşlar fatih üniversitesi cemaatçi dersanesi de öyledir yanlış bir yorum...fatih dersanesi cemaatçi değildir..sahiplerinin muhafazakar olduğunu biliyorum ama kesinlikle dediğiniz cemaate mensup değiller...

BBG84
Kapalı
27 Ocak 2011 16:23

saolun hocam.

antrasit
Şef
28 Ocak 2011 13:47

Çünkü Fatih Dersanesi başka bir cemaatten ehe he :)

Hoca Efendinin yolundan gidenlere artık "cemaatten" denildiği için ..yada "cemaatçi" bunuda es gecmeyelim :)

yani cemaat var cemaat var :) karıştırmayalım..

Arkadasın biri %80 i cemaatlerin demiş,bence çok dogru bir oran değil..%80 den düşüktür yani..

Arık herkez biliyor gerek lise hayatımızdan gerek üni hayatımızdan hangi dersane hangi fikirdedir..

altunga
Şef
28 Ocak 2011 14:26

Herhalde haftanın polemiği olacak bu konu. Fatih dersanesi "Fettullahçı" değil başka bir cemaate mensup olabilir.Ayrıca arkadaş Fatih Üniv sormuyor Fatih dersanesini soruyor. Bir cemaatçi yada her hangi bir sosyolojik küçük guruba dahil olsam bununla gurur duyar buradaki tanımadığım insanlardan saklamazdım. Kim ne derse desin adamlar özellikle yurt dışında sağlam işler yaptılar.

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi