Editörler : E.Kayı Han
«270271272273274275276277278279280281»

Emre.27
Aday Memur
30 Haziran 2019 19:00

Es durumdan tayin yapabilmek icin normalde bir yilini doldurman yeterli.ama esin calisiyor mu hangi statude calisiyor ve kim kime tabi oluyor o da muhim
Hlnbad, 5 yıl önce
Arkadaşlar sözleşmeli katip olan biri eş durumundan tayin isteyebilir mi mesela 3 senesi dolunca vs? Yoksa ya istifa edeceksin ya da ayrılacaksın eşinden? Olay bu mu
30 Haziran 2019 19:02

Bir gelişme varmı süresiz sözleşmelilerle ilgili

Hlnbad
Memur
30 Haziran 2019 19:04

Hocam yazdığım her yerde tayin imkansız diyor? Ömür boyu orda kalıyormuşsun, eş durumu süre vs fark etmez sözleşmeli katip ayrılamıyormuş yerinden. Doğru mu by
Emre.27, 5 yıl önce
Es durumdan tayin yapabilmek icin normalde bir yilini doldurman yeterli.ama esin calisiyor mu hangi statude calisiyor ve kim kime tabi oluyor o da muhim

Hlnbad
Memur
30 Haziran 2019 19:05

Özel sektör, ticaret yapıyor
Hlnbad, 5 yıl önce
Hocam yazdığım her yerde tayin imkansız diyor? Ömür boyu orda kalıyormuşsun, eş durumu süre vs fark etmez sözleşmeli katip ayrılamıyormuş yerinden. Doğru mu by

Meraali
Aday Memur
30 Haziran 2019 19:10

Kadroyu unutalım arkadaşlar ...

Emre.27
Aday Memur
30 Haziran 2019 19:11

Benim bildigim sozlesmelinim a si b si yoktur.sozlesmeliler ile ilgili mevzuaatta diyor ki;bir yili doldurduktan sonra,es durumdan tayin isteyebilir.uc yildan sonra da istege bagli tayin isteyebilir.ama bunlari yapabilen var mi bilmiyorum.devlet aile birligini korumali.yani sen ve ya esin bu durumdan faydalanip tayin alabilmeli
Hlnbad, 5 yıl önce

e-komando
Aday Memur
30 Haziran 2019 19:16

memurlar net bu haklı talebi yüzbinlerce insanın bu hak arayışını ana sayfanda haber yapsanız da bizlerde sizlerin gerçekten memurun habercisi temsilcisi sesi olduğunuzu bi görseydik kötü mü olurdu

Hlnbad
Memur
30 Haziran 2019 19:30

Benim baya moralim bozuldu. Daha yeni klavye sınavına gireceğim çok iyi yazıyorum girmem garanti gibi. Ama sırf bu tayin durumunun imkansızlığı yüzünden girmekten vazgeçeceğim sınava. Hem de işsizlikten psikolojisi bozulan Biri olarak
Emre.27, 5 yıl önce
Benim bildigim sozlesmelinim a si b si yoktur.sozlesmeliler ile ilgili mevzuaatta diyor ki;bir yili doldurduktan sonra,es durumdan tayin isteyebilir.uc yildan sonra da istege bagli tayin isteyebilir.ama bunlari yapabilen var mi bilmiyorum.devlet aile birligini korumali.yani sen ve ya esin bu durumdan faydalanip tayin alabilmeli

çiğdem kuz
Kapalı
30 Haziran 2019 19:34

Özel sektörde 3600 gün kadar çalışmış olmasıyla tayin isteyebiliyosunuz diye biliyorum isteyebiliyosunuz eş durumundan o kesinde gün sayısında tereddütüm var belki daha düşük olabilir
Hlnbad, 5 yıl önce
Arkadaşlar sözleşmeli katip olan biri eş durumundan tayin isteyebilir mi mesela 3 senesi dolunca vs? Yoksa ya istifa edeceksin ya da ayrılacaksın eşinden? Olay bu mu

Emre.27
Aday Memur
30 Haziran 2019 19:47

Dostum vazgecme gir sinava.esin ozel sektorde bile olsa son 2 yilda 365 gun sigorta girisi varsa ve ya devletteyse hanginiz digerine tabiyse tayin alabilir.olmadi dava acar yine kazanirsin.vazgecme gir tayin alabilirsin
Hlnbad, 5 yıl önce
Benim baya moralim bozuldu. Daha yeni klavye sınavına gireceğim çok iyi yazıyorum girmem garanti gibi. Ama sırf bu tayin durumunun imkansızlığı yüzünden girmekten vazgeçeceğim sınava. Hem de işsizlikten psikolojisi bozulan Biri olarak

blackkuzm
Memur
30 Haziran 2019 19:50

Adalet bakanlığında eş durumu tayinleri torpilin olmazsa asla çıkmaz boşuna zorlama

Hlnbad
Memur
30 Haziran 2019 19:56

Öyle mi dersin arkadaşım. O kadar imkansız konuştular ki. Var mı çevrende öyle yapan kazanan giden vs
Emre.27, 5 yıl önce
Dostum vazgecme gir sinava.esin ozel sektorde bile olsa son 2 yilda 365 gun sigorta girisi varsa ve ya devletteyse hanginiz digerine tabiyse tayin alabilir.olmadi dava acar yine kazanirsin.vazgecme gir tayin alabilirsin

Emre.27
Aday Memur
30 Haziran 2019 20:12

Evet sozlesmeli olup es durumdan giden tanidiklarim tabiki var.ama ustte de bi arkadasin dedigi gibi adalet bakanliginda zor ise bisey diyemem.cunku bu konuda bilgim yok.ama sozlesmeli es durumdan gidebilir.misal ogretmenler ilk basta 4+2 iken birinci yilini doldurup giden oldu.
Hlnbad, 5 yıl önce
Öyle mi dersin arkadaşım. O kadar imkansız konuştular ki. Var mı çevrende öyle yapan kazanan giden vs

Hakç
Daire Başkanı
30 Haziran 2019 21:33

Eşim özel sektörde dördüncü yılım 4bli olarak. Eşimde 10yılı aşkın özel sektörde sigortalı. 4bli memurun eşi özel sektörde ise tayin hakkı yok 4alı memurlar gibi değil özlük hakkımız. 3kere dilekçe yazdım hep olumsuz geldi cevaplar. 4alı memur olsak 2yılda hemen eş durumundan tayin isteyebiliyorduk. Merkezi alım olmadığı için 4bli atandık 2-3 yıl sabredereiz dedik ama hala kadro gelmedi. Eğitim sağlık diyanet 2017den sonra atanan 4bli lere geçen gün 3+1 uygulaması geldi. Bizim gibi 2016 da göreve başlayan sözleşmeli memura kadro gelmedi. Adaletsizlik nereye kadar gider biz de artık belli süreyi dolduran herkese kadro gelmeli diyoruz ki adaletsizlik son bulsun. Not. İçişleri Bakanlığı 4bli memurum.

Teknisyen2089
Genel Müdür
30 Haziran 2019 21:55

Listebaşı #AilemizHerŞeyimiz tag'ını kullanarak mağduriyetimizi dile getirelim. Bugünde böyle olsun

Teknisyen2089
Genel Müdür
30 Haziran 2019 22:00

ÖNEMLİİİ!! Başlığımız yeniden Anasayfa'da forumdan seçmelerde. Eski arkadaşlar Bilirler, bu dönemlerde Daha çok insana sesimizi duyurabilmek adına bu fırsatı hep iyi değerlendiriyoruz. Bu süreçte mümkün mertebe forumda da daha aktif olmaya çalışalım ki; Yen'i arkadaşlarımız bize katılmakta tereddüt yaşamasınlar, buyursunlar fikirlerini, düşüncelerini ve yorumlarını paylaşsınlar. Memnun oluruz. Birlikten her daim kuvvet doğar. Emekleriniz için teşekkürler.

Emre.27
Aday Memur
30 Haziran 2019 23:12

Nasil yok ya?yani es durumunda tayin alabilmen icin illa esinin de devlette mi olmasi gerekiyor?herkesin esi devlette mi calisacak?ozelde calisanin sucu ne!
Hakç, 5 yıl önce

Eşim özel sektörde dördüncü yılım 4bli olarak. Eşimde 10yılı aşkın özel sektörde sigortalı. 4bli memurun eşi özel sektörde ise tayin hakkı yok 4alı memurlar gibi değil özlük hakkımız. 3kere dilekçe yazdım hep olumsuz geldi cevaplar. 4alı memur olsak 2yılda hemen eş durumundan tayin isteyebiliyorduk. Merkezi alım olmadığı için 4bli atandık 2-3 yıl sabredereiz dedik ama hala kadro gelmedi. Eğitim sağlık diyanet 2017den sonra atanan 4bli lere geçen gün 3+1 uygulaması geldi. Bizim gibi 2016 da göreve başlayan sözleşmeli memura kadro gelmedi. Adaletsizlik nereye kadar gider biz de artık belli süreyi dolduran herkese kadro gelmeli diyoruz ki adaletsizlik son bulsun. Not. İçişleri Bakanlığı 4bli memurum.

30 Haziran 2019 23:15

Süresiz sözleşmeli personele kadro dışındaki konulara yeni başlık açalım lütfen

Hlnbad
Memur
01 Temmuz 2019 08:40

Saçmalık işte ama sanırım öyleymişç peki bunca insan ne yapıyor. Eşiyle ayrı ayrı mı yaşıyor?
Emre.27, 5 yıl önce
Nasil yok ya?yani es durumunda tayin alabilmen icin illa esinin de devlette mi olmasi gerekiyor?herkesin esi devlette mi calisacak?ozelde calisanin sucu ne!

Hlnbad
Memur
01 Temmuz 2019 08:41

Bu insanlar napıyo peki. Böyle saçmalık görmedim ya
blackkuzm, 5 yıl önce
Adalet bakanlığında eş durumu tayinleri torpilin olmazsa asla çıkmaz boşuna zorlama
Toplam 15990 mesaj
«270271272273274275276277278279280281»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi