Editörler : E.Kayı Han
30 Mart 2020 13:53

Cezaevi personeli eve gidemeyecek
Bu durumun detayını bilen var mı ??

afulutas
Genel Müdür
30 Mart 2020 13:56

Bakan bey yeni açıkladı bu durumu. Detaylara ilişkin bilgilendirme yapılacaktır elbette. Ana sayfa haberini okuyabilirsiniz.

https://www.memurlar.net/haber/895845/bakan-acikladi-cezaevi-personeli-evlerine-gonderilmeyecek.html

blackkuzm
Memur
30 Mart 2020 14:02

Haberi gördüm ama detayları bilen vardır diye düşündüm
afulutas, 4 yıl önce

Bakan bey yeni açıkladı bu durumu. Detaylara ilişkin bilgilendirme yapılacaktır elbette. Ana sayfa haberini okuyabilirsiniz.

https://www.memurlar.net/haber/895845/bakan-acikladi-cezaevi-personeli-evlerine-gonderilmeyecek.html

afulutas
Genel Müdür
30 Mart 2020 14:06

Yeni açıklanan ve yeni alınan bakan bey tarafından yeni açıklanan bir kararın detaylarının bilinmesi imkansız. Yani bunu bilse bilse bakan beyin yanında ki bir kaç kişi bilebilir. :))))

Huzurlu ve sağlıklı COVİD'siz günler dilerim. :)))

blackkuzm, 4 yıl önce
Haberi gördüm ama detayları bilen vardır diye düşündüm

ozdemirmami
Aday Memur
30 Mart 2020 16:17

Bizlerin ailesi yaşantısı hiç bir şeyi yok ortaya bir laf atıp gitti Bakan bey.

arffistanbul
Memur
30 Mart 2020 17:01

Yani çoluğu çocuğu olanlar bırakacak kimse olmayanlar var. Ya çocuğun psikolojisi nasıl tedbir alacaklar. Merak konusu

İkm009
Aday Memur
30 Mart 2020 18:08

Bekarız ama aile bireylerimizin durumunu bilmeden bu krarı vermek üzdü. Bizlerinde bir ailesi bar. Onların durumu ne olucak sadece bizler için böyle bir karar alınması gerçekten üzücü bizi düşünmüyorsunuz bari muhtaç durumda bulunan ailelerimizi düşünün

abdulah07
Aday Memur
30 Mart 2020 20:00

ol diyince oluyo mu hersey adam sabah kalkiyor memurlar eve gitmeyecek diyor eve gitmeyecekte nereye gitcek hic biryer ayarlanmamis otel yurt murt bulun kakin biyerde diyolar kurumlara bizim kurum kalcak yer bulamadi en son bir kamyon yatak geldi kogus bile vermediler bize bos bulduklari her yere ranza atiyorlar tuvalet yok banyo yok es gorus odalarinda banyo yaparsiniz diyolar altyapisini kurmadan memurun kalacak yerini ayarlamadan kimse bundan sonra evine gitmeyecek diyolar bu nasil is nasil yonetim sekli anlamadim

llAmorphisll
Aday Memur
30 Mart 2020 20:39

bende 6. yıldır zabıt katibiyim bu bakanlık kadar personeline değer vermeyen bir bakanlık görmedim, biz darbe zamanları sabahlara kadar ifadelere girip sabahın 5 lerine kadar adliyelerde kaldık lakin hiç haber edilmedik, bu bakanlık hakim savcı bakanlığı fazla birşey beklemeyin bu işten anladığım tek şeyde yaş gelmiş 35'e evlisin çocuk var iş güç yoksa yapılacak meslek yoksa yakınından bile geçilmez

hayatixxx
Kapalı
30 Mart 2020 23:07

camiilerde kapalı imamlardan destek alsınlar

housemd71
Memur
31 Mart 2020 16:41

Buranın 100 mesaj olması lazımdı.

30 gün koguşlarda yatiyoruz biz de bugunden itibaren.ilk günden bunaltıcı.askerlik yapmamışsın demeyin 6 ay yaptım.askerlikten fiziken rahat ancak manen zor.

b062732120
Aday Memur
31 Mart 2020 20:17

Allah'a şükür ücretsiz izin verilmiyor işimizin her zaman başındayız Allah işimizden eksik etmesin fakat yapılan bu yanlış personel ve ailesinin hesaba katılmadığını mahkumun personelden daha önemli olduğunu anlatmaktadır.keşke ceza infaz kurumlarımız hastaneler kadar yoğun ve faydalı olsa da bizde neden bu kadar çok personel çalıştığını farkına varabilirseydik

blackkuzm
Memur
31 Mart 2020 21:47

Derse girmeyen öğretmen ek ders parası alabiliyorsa ben senin gibi ücretsiz izine gönderilmedik çok şükür demem ben ekstra çalışayım bişey yok öğretmen evde yatsın girmediği ek dersin parasını alsın kusura bakma sen kadar iyimser olamıcam
b062732120, 4 yıl önce

Allah'a şükür ücretsiz izin verilmiyor işimizin her zaman başındayız Allah işimizden eksik etmesin fakat yapılan bu yanlış personel ve ailesinin hesaba katılmadığını mahkumun personelden daha önemli olduğunu anlatmaktadır.keşke ceza infaz kurumlarımız hastaneler kadar yoğun ve faydalı olsa da bizde neden bu kadar çok personel çalıştığını farkına varabilirseydik

blackkuzm
Memur
31 Mart 2020 21:49

Sıkıldım bu kurumdaki şükürcülerden sizin yüzünüzden yakında asgari ücretle çalısıcaz
b062732120, 4 yıl önce

mikado411
Kapalı
01 Nisan 2020 00:10

Herkes öğretmene sarıyor bari siz sarmayın kardeş.Lise bitirip ikm katıp oluyorsunuz ,eğitim fakültesi orada gidip okuyup atanın.

blackkuzm, 4 yıl önce
Derse girmeyen öğretmen ek ders parası alabiliyorsa ben senin gibi ücretsiz izine gönderilmedik çok şükür demem ben ekstra çalışayım bişey yok öğretmen evde yatsın girmediği ek dersin parasını alsın kusura bakma sen kadar iyimser olamıcam

blackkuzm
Memur
01 Nisan 2020 06:25

Sanki oxford bitirdin bana şimdi yok şu kadar okuduk edebiyatı yapma bende lisans mezunuyum örgün okudum ayrıca senin bu grupta ne işin var madem öğretmensin boş boş yorum yapma
mikado411, 4 yıl önce

Herkes öğretmene sarıyor bari siz sarmayın kardeş.Lise bitirip ikm katıp oluyorsunuz ,eğitim fakültesi orada gidip okuyup atanın.

Unknowq
Memur
01 Nisan 2020 09:02

Ya vallahi bende bıktım bu şükürcülerden, ottan bktan bölümleri okuyup kendini harvard bitirdim sananları üniversite okumanında bir kıymeti kalmadı arkadaşım herkes lüzumlu lüzumsuz bişeyler kazanıp okuyor. Bizim kendi aramızda bu fesatlık, çekememezlik oldukça bizden bi halt olmaz.

2 gündür öğrenci yurdunda ailemizden, evimizde uzaktayız. Ev konforumuz ve evdeki gibi yemek olanağımız da yok odalarımızda TV yok normal priz yok USB priz var kapıda polis bekliyor resmen mahkum olduk. CTE Hariç, cte personelinin hiçbir değeri kıymeti yok.

telvurdu
Aday Memur
01 Nisan 2020 12:12

Durum bütün cezaevlerinde aynı bakan bey attı lafı gitti. Bizde bugün itibariyle 15 gün hapis hayatı yaşayacağız üstelik cezaevi içerisinde nerde boş yer bulursan kap-yat mantığı ile. Yurt, misafirhane kalmamış koca memlekette biz sefilleri oynuyoruz. İşin garip yanı bunun kahraman edasıyla sergileyip medyada cezaevinde kalacağımızın belirtilmemesi. sorarım acaba bakan bizi güzel temiz yurtlarda mı kalıyor sanıyor? İnfaz ve Koruma memuru olarak kimsenin sesi çıkmıyor ve herkes profilinde sevinerek haberi paylaşıyor. Değer görmek isteyen bizlere sözde değerliymişiz hissiyle mahkumluk yaşatıyorlar.

mikado411
Kapalı
01 Nisan 2020 13:49

ODTÜ fen bilgisi öğretmenliği çıkışlıyım doktoramı da aynı alanda Erciyes üniversitesinde tamamladım.Bir yakınım ikm olduğu için takipteyim.

blackkuzm, 4 yıl önce
Sanki oxford bitirdin bana şimdi yok şu kadar okuduk edebiyatı yapma bende lisans mezunuyum örgün okudum ayrıca senin bu grupta ne işin var madem öğretmensin boş boş yorum yapma

blackkuzm
Memur
01 Nisan 2020 13:59

At yalanı öpeyim inananı
mikado411, 4 yıl önce

ODTÜ fen bilgisi öğretmenliği çıkışlıyım doktoramı da aynı alanda Erciyes üniversitesinde tamamladım.Bir yakınım ikm olduğu için takipteyim.

mikado411
Kapalı
01 Nisan 2020 14:00

Öyle bir ihtiyacım mi var ne kardeşim neyse,ikm lere ayrı bir otel ,yurt ayrılması için mail göndereceğiz.

blackkuzm, 4 yıl önce
At yalanı öpeyim inananı
Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi