Editörler : F16 Gökçen
«78910111213141516171819

MerveBayrakk
Aday Memur
15 Kasım 2019 14:33

Ne zaman olumsz yaniti aldiniz? ayni durum bende de söz konusu beklemedeyim mulakat daveti icin arayacaklarini soylediler. Bugun aradim surec hala devam ediyormus. Ama sanirim bende olumsuz yanit alicam gibi halbuki tum nitelikleride tasiyorum😒

Nss1, 4 yıl önce

Online sınavlardan iki hafta sonra arayıp sınavları başarıyla geçtiğim için tebrik eden, hiçbir eleyici soru sormayıp aksine tanıma ve pozisyon hakkında bilgi verdikten sonra mülakat bilgileri için tekrar aranacağımı söyleyen, gerekli umut aşılamasını yaptıktan tam iki hafta sonra hiçbir sebep göstermeden olumsuz maili atan bana göre umut tacirliği yapan sözde kurumsal firma.

Hala sebebini öğrenmek için bir muhattap bulamadım çünkü telefonlarım cevaplanmıyor!

uzra1803
Kapalı
15 Kasım 2019 14:41

Merhaba, 2 Aralık eğitim başlangıç tarihi olarak söylenmişti, 1 Aralık yazılı teklif için sizce de geç değil mi? Bir de belge toplamak falan sıkıntı olmayacak mı?

sule1405, 4 yıl önce

Arkadaşlar ben grup mülakatının ardından bu salı gmy mülakatına girdim. Dediğiniz gibi süreç herkeste farklı ilerlemiş benim de gördüğüm kadarıyla, skype görüşmesi yapıp gmy aşamasına kalan da vardı son mülakatta. İstanbul, Bursa ve İzmir isteyenler girdi benim katıldığımda. 1 aralıkta teklif yapılacağı ve imza atılacağı söylendi bize. Sanırım tüm mülakatların bitmesini bekliyorlar sonuçlar için. Önümüzdeki haftaiçi mutlaka dönüş olacağını söylediler. Umudunuzu kesmeyinyani. Eğitim süreci de 2 hafta genel müdürlükte 2 hafta çalışacağımız şubede olacakmış bu şekilde 2 ayı dolduracağız. Umarım merak ettiklerinizi cevaplayabilmişimdir.

Nss1
Aday Memur
15 Kasım 2019 14:45

Telefon görüşmesinden 2 hafta sonra mail attılar

MerveBayrakk, 4 yıl önce

Ne zaman olumsz yaniti aldiniz? ayni durum bende de söz konusu beklemedeyim mulakat daveti icin arayacaklarini soylediler. Bugun aradim surec hala devam ediyormus. Ama sanirim bende olumsuz yanit alicam gibi halbuki tum nitelikleride tasiyorum😒

Kullanıcı209
Aday Memur
15 Kasım 2019 14:55

Arkadaşlar merhaba ben sadece 1 grup mulakatina katildim ama bizi izleyen 7 kisi vardi herkesin oyle miydi.? Icinde gmy var mıydı bilmiyorum ama :/

Volkanım67
Aday Memur
15 Kasım 2019 14:57

Arkadaşlar Konya için başvuru yapıp online aşamlardan sonra mülakat daveti alan oldu mu? Yada olumsuz dönüş alan?

Büşra Algın
Aday Memur
15 Kasım 2019 15:32

Biz 8 kişilik gruptuk ve bizi izleyen sadece 2 kişi vardı
Kullanıcı209, 4 yıl önce

Arkadaşlar merhaba ben sadece 1 grup mulakatina katildim ama bizi izleyen 7 kisi vardi herkesin oyle miydi.? Icinde gmy var mıydı bilmiyorum ama :/

Kullanıcı209
Aday Memur
15 Kasım 2019 15:51

Gmy da vardi belki bende bilemiyorum ya ama belirtmediler. 7 katılımcı 7 izleyen kişi vardi laptoplariyla not aldılar. Herkesin her şeyi cok farkli olmus anlasilmiyo cidden

nymph26
Aday Memur
15 Kasım 2019 17:18

Bana istanbul icin daha bugün genel yetenek testi geldi

Kullanıcı209
Aday Memur
15 Kasım 2019 17:29

Tuhaf valla

nymph26, 4 yıl önce
Bana istanbul icin daha bugün genel yetenek testi geldi

sendenbendenbizden2
Aday Memur
16 Kasım 2019 00:22

demek ki onlar için sorun değil bilemiyorum öyle söylendi bize

uzra1803, 4 yıl önce

Merhaba, 2 Aralık eğitim başlangıç tarihi olarak söylenmişti, 1 Aralık yazılı teklif için sizce de geç değil mi? Bir de belge toplamak falan sıkıntı olmayacak mı?

Nbsras
Aday Memur
16 Kasım 2019 15:37

Teklif alanlar 2018 veya 2019 mezunu mu acaba yoksa önceki dönem mezunlarından da mülakata kalan var mı

18 Kasım 2019 13:19

Adana icin geri donus alan var mi baska olumsuz demek ki bize bi donus gelmedi
A.Ş.Ç., 4 yıl önce
Benimki de seninkiyle aynı durum . Sana bir geri dönüş olumca haber verirmisin . Ben de sana aynı şekilde haber veririm

A.Ş.Ç.
Aday Memur
18 Kasım 2019 13:28

Bana olumsuz geri dönüş oldu. Olumsuz olma nedeni piyasayı bilmemem. Yani sınav mınav boş hikaye. Sözde yeni başlayan ama amaç şubelere bağlayacak şirket vb tanıdığı olanları çekmek. Tavsiyem görüşmelerde tanıdığınız şirketlerden bahsedin ve onları şubeye çekebileceğinizi söyleyin. Herkeze başarılar

asdqwerty00
Aday Memur
18 Kasım 2019 14:04

En son hangi aşamaya kadar gelmiştiniz? GMY mülakatına katılmışmıydınız

A.Ş.Ç., 4 yıl önce
Bana olumsuz geri dönüş oldu. Olumsuz olma nedeni piyasayı bilmemem. Yani sınav mınav boş hikaye. Sözde yeni başlayan ama amaç şubelere bağlayacak şirket vb tanıdığı olanları çekmek. Tavsiyem görüşmelerde tanıdığınız şirketlerden bahsedin ve onları şubeye çekebileceğinizi söyleyin. Herkeze başarılar

Büşra Algın
Aday Memur
18 Kasım 2019 15:01

Grup mülakatından kaç gün sonra olumsuz dönüş aldınız acaba?
A.Ş.Ç., 4 yıl önce

uzra1803
Kapalı
18 Kasım 2019 18:02

Bugün mülakata katılan arkadaşlar, süreçle ilgili bilgi alabildiler mi acaba?

Dolunayk
Aday Memur
19 Kasım 2019 14:34

Arkadaşlar selamlar. Dün gmy mulakatina girdim. Gayet keyifliydi ufak tefek sorular oluyor artık son aşama sizin bu ise uygun olup olmadığınıza bakıyorlar. Bugün olumlu dönüldü umarım herkes için hayırlı olur eğitim 2 aralıkta başlıyor.

uzra1803
Kapalı
19 Kasım 2019 16:38

Merhaba, benden de bilgi formu doldurmamı istediler. Bundan sonraki süreç nasıl ilerliyor bahsettiler mi acaba? Yazılı teklif maaş vs ne zaman iletileceğiyle ilgili?

Dolunayk, 4 yıl önce

Arkadaşlar selamlar. Dün gmy mulakatina girdim. Gayet keyifliydi ufak tefek sorular oluyor artık son aşama sizin bu ise uygun olup olmadığınıza bakıyorlar. Bugün olumlu dönüldü umarım herkes için hayırlı olur eğitim 2 aralıkta başlıyor.

Büşra Algın
Aday Memur
19 Kasım 2019 17:36

Gözünüz aydın, darısı başımıza. Grup mülakatından sonra dönüşü kaç gün içinde yaptılar acaba?
Dolunayk, 4 yıl önce

Dolunayk
Aday Memur
19 Kasım 2019 22:24

Teşekkürler ınsallah beklediğiniz haber gelir. grup mulakatindan 10 gun sonra gmy oldu. Bundan sonraki süreç 1 2 güne teklif gelir hocam.

Toplam 370 mesaj
«78910111213141516171819

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi