Editörler : Pangaea
07 Ocak 2021 16:04

Atma takvimi

Niye bu kadar geç kaldı halbuki bakanımız önceki söyleminde aynı geçen senelerde olduğu gibi olacak demişti atama takvimi için falan.Sinirda olan ya da ikinci atamada şansı olan arkadaşlar için çok kötü oldu bu durum.İnsallah bir an önce açıklanır ve ara yıl da göreve başlarız.

Penrose
Yasaklı
07 Ocak 2021 16:31

Arkadaşlar zor bir süreçten geçiyoruz ama sanırım bu zorlu süreci bazılarımız atlatamadı hafif tırlattılar diye düşünüyorum. Resmi bir bilgi olmadığı belliyken aynı konuyu 248414 farklı başlıkta hergün sırf birilerinden bir teselli duymak için yazmanın normal olmadığını anlamakta zorlanmayanlar için yol yakınken biraz nefes egzersizi, rahatlatıcı etkinlikler yapmasını salık veriyorum. Geri kalanına da Allah şifa versin.

Krmdnz
Aday Memur
07 Ocak 2021 19:04

Konuyla alakalı yazarmisin.Hayat söz konusu burda yazan olmucakta başka neye yazacak.umutla bekliyoruz.bu arada tavsiyen için sağol :))

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
07 Ocak 2021 20:01

ara yıl mı? fazla iyimser bir beklenti. 2021 ekimde göreve başlatılacak şekilde düzenleme yapılıyor.

Gobel1900
Şube Müdürü
07 Ocak 2021 20:29

Kardeş sen ders çalışmaya başlasana.
psikolojikdanışman42, 3 yıl önce

ara yıl mı? fazla iyimser bir beklenti. 2021 ekimde göreve başlatılacak şekilde düzenleme yapılıyor.

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
07 Ocak 2021 20:42

neden? 20-25 binlik alımda dahi atanamayacak olanlar ders çalışmaya başlasın bence.

Gobel1900, 3 yıl önce
Kardeş sen ders çalışmaya başlasana.

Gobel1900
Şube Müdürü
07 Ocak 2021 20:45

Niye sen çalışmıyorsun 20 bin aldıktan sonra 70- 80 bine atlayıp seni mi alacaklar?

neden? 20-25 binlik alımda dahi atanamayacak olanlar ders çalışmaya başlasın bence.

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
07 Ocak 2021 20:50

12-13 binden sonrası bana her türlü yetiyor. hatta bu sene öğretmen almasalar bile P3 puanımla bile ÖSYM merkezi atamada diğer kurumlara atanabiliyorum. herkes kendi derdine yansın.

Gobel1900, 3 yıl önce
Niye sen çalışmıyorsun 20 bin aldıktan sonra 70- 80 bine atlayıp seni mi alacaklar?

Gobel1900
Şube Müdürü
07 Ocak 2021 20:56

Kardeş öğretmenlik ve diğer tüm Atamalara senden bir sonraki sıradan itibaren almaya başlayacaklarmış. Böyle boş yapan birini alamayız diyorlarmış.O yüzden sen ders çalışmaya başla istersen seneye boş yapmazsan belki atanırsın.

12-13 binden sonrası bana her türlü yetiyor. hatta bu sene öğretmen almasalar bile P3 puanımla bile ÖSYM merkezi atamada diğer kurumlara atanabiliyorum. herkes kendi derdine yansın.

Faramir66
Şube Müdürü
07 Ocak 2021 21:05

Kesin 12 13 binlik alımda atanırsın. O yüzden burada zırlaman bitmiyor. git hadi ders çalış. Çalısmalar yapılıyor demiş bi de kimsin sen de bir şey biliyormuşsun gibi yorum yapıyorsun:d

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
07 Ocak 2021 21:06

bu sözlerinden sıralamanın atanacak düzeyde olmadığını ve bu nedenle hala bir ümit "acaba şöyle olur mu ki?" diye düşünmek yerine asıl ders çalışmaya başlaması gerekenin sen olduğun sonucuna varıyorum. üzgünüm, seleksiyon hayatın her alanında her zaman işlemeye devam edecek.

Gobel1900, 3 yıl önce
Kardeş öğretmenlik ve diğer tüm Atamalara senden bir sonraki sıradan itibaren almaya başlayacaklarmış. Böyle boş yapan birini alamayız diyorlarmış.O yüzden sen ders çalışmaya başla istersen seneye boş yapmazsan belki atanırsın.

Gobel1900
Şube Müdürü
07 Ocak 2021 21:12

Tamam kanka 12-13 binde atanıyorsun. Tercihlerde yazacağın okulları buradan söyle de en azından aynı okulda görev yapmayalım.Atanacağın okuldakiler acıyorum ben seni görünce istifa edecekler. Tabi haklılar kim olsa senin gibi boş yapan biriyle çalışmaktansa asgari ücret almayı tercih eder.

bu sözlerinden sıralamanın atanacak düzeyde olmadığını ve bu nedenle hala bir ümit "acaba şöyle olur mu ki?" diye düşünmek yerine asıl ders çalışmaya başlaması gerekenin sen olduğun sonucuna varıyorum. üzgünüm, seleksiyon hayatın her alanında her zaman işlemeye devam edecek.

07 Ocak 2021 21:16

Psikolojik danışmana bak :D acilen terapi alman gerekiyor. Senin rehberlik yapacağın öğrenciler intihar eder :D

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
07 Ocak 2021 21:23

hayatın acı gerçekleri. söylemlerimiz de çocuklarla ve yetişkin bireylerle konuşurken doğal olarak değişebiliyor. çünkü takdir edersiniz ki hayatı anlama, anlamlandırma ve yorumlama açısından bu gruplardan beklentilerimiz farklı. sizinle konuşurken tek istediğim biraz gerçekçilik ve yaşanan durumların altında yatan sebepleri sorgulama yetisi. fazlası değil.

everythingisgonnabeo, 3 yıl önce
Psikolojik danışmana bak :D acilen terapi alman gerekiyor. Senin rehberlik yapacağın öğrenciler intihar eder :D
07 Ocak 2021 21:25

(Biraz uzun cümle kurarsam, araya birkaç virgül atarsam ve cümlenin sonuna da nokta koyarsam yazdıklarımın ezikliğini üstümden atabilirim.)

hayatın acı gerçekleri. söylemlerimiz de çocuklarla ve yetişkin bireylerle konuşurken doğal olarak değişebiliyor. çünkü takdir edersiniz ki hayatı anlama, anlamlandırma ve yorumlama açısından bu gruplardan beklentilerimiz farklı. sizinle konuşurken tek istediğim biraz gerçekçilik ve yaşanan durumların altında yatan sebepleri sorgulama yetisi. fazlası değil.

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
07 Ocak 2021 21:40

beni çok üzdün ayşenur :(

everythingisgonnabeo, 3 yıl önce
(Biraz uzun cümle kurarsam, araya birkaç virgül atarsam ve cümlenin sonuna da nokta koyarsam yazdıklarımın ezikliğini üstümden atabilirim.)

Krmdnz
Aday Memur
07 Ocak 2021 22:18

Birbinizle ne alıp veremdigidiz varsa özelden yazın sayın öğretmen arkadaşlar. Duyum falan varsa ya da görüş yazın lütfen.

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi