Editörler : oto-danisman-expert

MEBAK
Daire Başkanı
14 Haziran 2018 11:25

1999 polo classi̇c 1.6 fiyatı 20 bin tl küsür.

2005 pali̇o 1.2 16valf fiyatı 25 bin tl küsür.

1999 model hyundai̇ 1.5 gls yumurta kasa 17 bin tl küsür.

1997 toyota corolla 1.6 gli̇ 25 bin tl küsür.

2001 renault cli̇o 1.4 rn 20 bin küsür.

öncelikle ele aldığın arabalara bakacak olacaksak,bunların içerisinde açık ara en modellisi palio olduğu için onu almanı öneririm.hyundai ve renault almanı önermem.markaya önem veriyorsan eğer tabii ki toyotanın olduğu yerde başka markayı konuşmaya gerek yok.ama benim sana asıl tavsiyem biraz daha kendini zorlayıp linea alman.tam bir aile arabasıdır.

ingilizceöğretmeni33
Şube Müdürü
15 Haziran 2018 06:17

Fiat markası olan araçları onermissin hocam. Ben de o zaman renault clio öneririm.

MEBAK, 6 yıl önce

1999 polo classi̇c 1.6 fiyatı 20 bin tl küsür.

2005 pali̇o 1.2 16valf fiyatı 25 bin tl küsür.

1999 model hyundai̇ 1.5 gls yumurta kasa 17 bin tl küsür.

1997 toyota corolla 1.6 gli̇ 25 bin tl küsür.

2001 renault cli̇o 1.4 rn 20 bin küsür.

öncelikle ele aldığın arabalara bakacak olacaksak,bunların içerisinde açık ara en modellisi palio olduğu için onu almanı öneririm.hyundai ve renault almanı önermem.markaya önem veriyorsan eğer tabii ki toyotanın olduğu yerde başka markayı konuşmaya gerek yok.ama benim sana asıl tavsiyem biraz daha kendini zorlayıp linea alman.tam bir aile arabasıdır.

hakanyavuz26
Aday Memur
15 Haziran 2018 07:09

Renault Clio 1.5 2005-2007 arası. Hiç yakmıyor..

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
15 Haziran 2018 10:28

fiat aralığı bana uymuyor.üstelik dizel. bana lpg li lazım. dizel çok pahalı.

hakanyavuz26, 6 yıl önce
Renault Clio 1.5 2005-2007 arası. Hiç yakmıyor..

murez
Aday Memur
16 Haziran 2018 03:10

Üstat, ben size Skoda Octavia'yı öneririm kesinlikle. 2001 ila 2004 model arası, 1.6 litre benzinli motor, Elegance paket. LPG ile yakıtı gayet ekonomik. Ben 47 litre LPG ile 650 km civarı yol yapıyordum şehirler arasında. Ayrıca, oturaklı, kaliteli, konforlu bir araçtır.

MEBAK
Daire Başkanı
16 Haziran 2018 06:20

ben 7 yil sorunsuz linea kullandim.renault arabalari traktor gibi...konforsuz...
ingilizceöğretmeni33, 6 yıl önce

Fiat markası olan araçları onermissin hocam. Ben de o zaman renault clio öneririm.

Sheriff.
Yasaklı
16 Haziran 2018 23:52

yuh fiyatlara bak 99 araba 25 bin o paraya belçika almanyada 2016 17 mercedes alırsın c ya da e serisi rahat alırsın zaten 2016 c200 falan 15 - 20 arası sen burda anca hurda al sonra da gel de ki avrupa bizi kıskanıyor he ölüyorlar bildiğin gibi değil geberdi hepsi

ingilizceöğretmeni33
Şube Müdürü
18 Haziran 2018 13:55

Megane 4 bindiniz mi hiç. Konforu ve az yakıtı olan müthiş tasarımlı rakipsiz bir araba.

MEBAK, 6 yıl önce
ben 7 yil sorunsuz linea kullandim.renault arabalari traktor gibi...konforsuz...

cres46
Memur
18 Haziran 2018 14:25

naci̇zane deneyi̇mi̇mi̇z var polo hari̇ç. renault sanayi̇den zor çikar onu söyli̇yeyi̇m. nalet araçlar :) pali̇o ucuz araçtir ancak 1.2 motor araç her yolda gi̇tmez ona da bi̇ndi̇m malesef takir tukur saçma bi̇r araç :) polo ya o kasaya bi̇nmedi̇m 2010 bi̇ndi̇m uzak dur hocam parçasi çok çok pahali:) hyundai̇ i̇le toyota arasinda terci̇hi̇ni̇ yap. i̇ki̇si̇de güzel araçtir. yakiti konforu parça fi̇yatlari hemen hemen ayni. arasinda büyük fark yok. var di̇yenler ya salliyor ya da klasman farkliliklarina di̇kkat etmi̇yorlardir. hem toyota hem hyundai̇ hangi̇ model olursa olsun al otur bi̇n gez öyle al ne demek i̇stedi̇ği̇mi̇ anlarsin. ha bi̇rde toyota bazi kasalarinda alttan yolun sesi̇ni̇ i̇çeri̇ aliyor ona di̇kkat edi̇ni̇z

ackenbenbendegilim, 6 yıl önce

üstad fiat linea dizel araç . dizel . dizelin litreside pahalı. bide dizel araçlar bozuldumu veya bakım olayları pahalı diye duydum.

bana lpgli lazım.

toyota nasıl olur. 20-22 senelik toyota yararmı genede :D

MEBAK
Daire Başkanı
19 Haziran 2018 11:07

megane 4'e hiç binmedim ama şimdiye kadar çok fazla renault arabaya bindim.hiçbirinden ne konfor alabildim ne de yol güvenliği.ama yine de laguna diğerlerine nazaran daha iyi gibiydi.

ingilizceöğretmeni33, 6 yıl önce

Megane 4 bindiniz mi hiç. Konforu ve az yakıtı olan müthiş tasarımlı rakipsiz bir araba.

MEBAK
Daire Başkanı
19 Haziran 2018 11:12

lineanın dizeli ile herhangi bir lpgli araç hemen hemen aynı yakıyor.dizelin litresi pahalı olsa da 100 kmde lpgye göre daha az litre yakıyor olması onları birbirine yaklaştırıyor.ayrıca dizelin performansı da cabası.lpgli arabayla kapalı otoparka bile giremiyorsun.özellikle kışın avmye filan gidildiğinde kapalı otopark gerçekten çok rahat oluyor.linea parçası ve bakımı ucuz bir arabadır.ve daha önce de belirttiğim gibi sıfır alıp 7 yıl kullandım ve bakımlarını aksatmadığım için de hiç sorun çıkarmadı.tabii dizel araba alırsan asla ucuz yakıt alma.ben opet dışında hiçbir yerden yakıt almadım.

ackenbenbendegilim, 6 yıl önce

üstad fiat linea dizel araç . dizel . dizelin litreside pahalı. bide dizel araçlar bozuldumu veya bakım olayları pahalı diye duydum.

bana lpgli lazım.

toyota nasıl olur. 20-22 senelik toyota yararmı genede :D

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi