Editörler : swat3410
«101112131415161718192021»

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
17 Nisan 2019 01:02

30 Eylül kardeşim geçmiş olsun paylaşımlarını çok okumuştum ve seni tanımıyorum ama yüreğinin güzelliği belli oluyor kardeşim uzun zamandır memurlar nete giremiyorum bu gece uyku kaçınca gördüm tüm sayfayı da baştan sona okudum yapacak bir şey yok sabırla mücadele etmek dışında ben ismimden de belli olduğu gibi 679 KHKliyim adli sürecim devam ediyor adli olarak karar çıktı çıkacak derken bu gün temmuz ayına mahkeme uzadı artık ne adli olarak nede komisyondan adil bir karar beklemiyorum daha önce bekliyor muydum hayır ama yine insanoğlu umut işte şimdi iyice olumsuz düşünmeye başladım adlisi devam ederken olumlu bir karar görmedim muhtemelen Red alacağım herkese sabır diliyorum burayı sık sık takip ederiz artık hayırlı geceler

Ezan Bayrak
Memur
17 Nisan 2019 01:15

kodlaman nedir
Yaktın06ocak, 5 yıl önce

30 Eylül kardeşim geçmiş olsun paylaşımlarını çok okumuştum ve seni tanımıyorum ama yüreğinin güzelliği belli oluyor kardeşim uzun zamandır memurlar nete giremiyorum bu gece uyku kaçınca gördüm tüm sayfayı da baştan sona okudum yapacak bir şey yok sabırla mücadele etmek dışında ben ismimden de belli olduğu gibi 679 KHKliyim adli sürecim devam ediyor adli olarak karar çıktı çıkacak derken bu gün temmuz ayına mahkeme uzadı artık ne adli olarak nede komisyondan adil bir karar beklemiyorum daha önce bekliyor muydum hayır ama yine insanoğlu umut işte şimdi iyice olumsuz düşünmeye başladım adlisi devam ederken olumlu bir karar görmedim muhtemelen Red alacağım herkese sabır diliyorum burayı sık sık takip ederiz artık hayırlı geceler

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
17 Nisan 2019 08:02

Kardeşim kodlama var mı yok mu bilmiyorum önüme hiç bu şekilde bir iddia çıkmadı kodlama nasıl öğrenilir bilmiyorum bunu öğrenmek için ne yapmak lazım,????

Sadece tanık ifadesi var savcılıkça üyelikten takipsizlik aldım ancak görevi kötüye kullanmaktan dava açıldı başkaca bir isnad yok hakkımda

Ezan Bayrak, 5 yıl önce
kodlaman nedir

aslan leon
Daire Başkanı
17 Nisan 2019 08:38

Savcılık dava açar ise orda kodlamani öğreniyorsun.Girevi kötüye kullanmak nasıl oldu ne yaptın ki ondan dava açıyor

Yaktın06ocak, 5 yıl önce

Kardeşim kodlama var mı yok mu bilmiyorum önüme hiç bu şekilde bir iddia çıkmadı kodlama nasıl öğrenilir bilmiyorum bunu öğrenmek için ne yapmak lazım,????

Sadece tanık ifadesi var savcılıkça üyelikten takipsizlik aldım ancak görevi kötüye kullanmaktan dava açıldı başkaca bir isnad yok hakkımda

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
17 Nisan 2019 09:03

Kardeşim bir evrakta üsulsuzluk yaptığımız iddia ediliyor bununla ilgili aynı yerde çalıştığım 10 kişiye aynı anda işlem yapıldı bende tahkikatı yapan kişiyim

30 eyllül.
Genel Müdür
17 Nisan 2019 11:15

saol kardeşim teşekkür ederim. o senin güzelliğin sende inşaallah beraat alırsın. kodlaman belki olumludur inşallah iade haberini duyarız. Bir gün hukukunun adaletin geri geleceginden umudumu kesmedim. Adli olarak memuriyete engel ceza almayan herkes görevine dönecektir olması gerektiği gibi. ceza alanların da yargıtay dan bir çoğu bozulacaktır çünkü yargıtayın örgüt üyeliği anlamında tanımı ve onlarca emsal kararı var. peki bu çektiklerimiz elbet geri gelmeyecek ama inşaallah huzuru İlahide hakkımızı alacağız. Allah yardımcımız olsun selametle.
Yaktın06ocak, 5 yıl önce

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
17 Nisan 2019 12:23

Sağol kardeşim bilmiyorum artık gerçekten hakkımızdan hayırlısı demekten başka bir şey yok bu süreçte o kadar şey yaşadık gördük ki her şeye alıştık ne demiş ustad

Sura bir delik açtık mukaddes mı mukaddes ey kahpe rüzgar artık ne yandan esersen es.... fırtınalar kasırgalar geçti üzerimizden Red verseler ne olacak ki bilmiyorum ama bu gün gel başla deseler ne olacak nefes, umut, yaşam sevinci her şeyi yitirdik

Belirttiğim gibi aynı yerden 10 kişiye işlem yapıldı 4 kişi adli süreçten hemen sonra göreve başladı diğer 6 kişi adli işlem yapıldı KHK ile atıldık 5 kişi hakkında komisyonca Red kararı verilmiş şimdi bir ben kaldım onların hepsine yaklaşık üç ay önce karar çıktı

Bana da sabır düştü.....

30 eyllül., 5 yıl önce
saol kardeşim teşekkür ederim. o senin güzelliğin sende inşaallah beraat alırsın. kodlaman belki olumludur inşallah iade haberini duyarız. Bir gün hukukunun adaletin geri geleceginden umudumu kesmedim. Adli olarak memuriyete engel ceza almayan herkes görevine dönecektir olması gerektiği gibi. ceza alanların da yargıtay dan bir çoğu bozulacaktır çünkü yargıtayın örgüt üyeliği anlamında tanımı ve onlarca emsal kararı var. peki bu çektiklerimiz elbet geri gelmeyecek ama inşaallah huzuru İlahide hakkımızı alacağız. Allah yardımcımız olsun selametle.

PolisEmre0934
Genel Müdür
17 Nisan 2019 13:28

Gelmiş geçsin olsun öncelikle devrem. Adli süreçte bu i görevi kötüye kullanma konusu ile ilgisi özelden bilgi verme şansın var mıdır
Yaktın06ocak, 5 yıl önce

Sağol kardeşim bilmiyorum artık gerçekten hakkımızdan hayırlısı demekten başka bir şey yok bu süreçte o kadar şey yaşadık gördük ki her şeye alıştık ne demiş ustad

Sura bir delik açtık mukaddes mı mukaddes ey kahpe rüzgar artık ne yandan esersen es.... fırtınalar kasırgalar geçti üzerimizden Red verseler ne olacak ki bilmiyorum ama bu gün gel başla deseler ne olacak nefes, umut, yaşam sevinci her şeyi yitirdik

Belirttiğim gibi aynı yerden 10 kişiye işlem yapıldı 4 kişi adli süreçten hemen sonra göreve başladı diğer 6 kişi adli işlem yapıldı KHK ile atıldık 5 kişi hakkında komisyonca Red kararı verilmiş şimdi bir ben kaldım onların hepsine yaklaşık üç ay önce karar çıktı

Bana da sabır düştü.....

30 eyllül.
Genel Müdür
17 Nisan 2019 13:49

Seni çok iyi anlıyorum devre. Bizde beraat eden aynı dosyada 3 kişiydik bir ben ihraç oldum bu iki kişi birisi yandaş cemaatin digeride mv torpiliyle ea koduyla çalışıyorlar. Adalet adamına göre işliyor malesef. bunu bimer cimer ve iç işleri bklgına yazdım benim suçum ne diye bana komisyonu işaret ettiler. ne diyelim elimizden beddua dan başka bi şey gelmiyor.
Yaktın06ocak, 5 yıl önce

Bana da sabır düştü.....

Sürgün65
Aday Memur
17 Nisan 2019 15:37

bugun beni eski çalıştığım yerden aradılar tebligatım gelmiş adres değiştirmiştik komisyona dilekçe yazmıştım demek sadece yazmamızla kalmış neyse yeni adres yerimi verdim onlara tebligatı buraya gönderecekler, bakalım bize ne bulmuşlar hakkımızda hayırlısı

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
17 Nisan 2019 18:12

Tabi merak ettiğiniz Konularda yardımcı olurum

PolisEmre0934, 5 yıl önce
Gelmiş geçsin olsun öncelikle devrem. Adli süreçte bu i görevi kötüye kullanma konusu ile ilgisi özelden bilgi verme şansın var mıdır

PolisEmre0934
Genel Müdür
17 Nisan 2019 19:26

Özelden yazamıyorum size nedir bu görevi kötüye kullanma mevzusu devrem merak ettim
Yaktın06ocak, 5 yıl önce

Tabi merak ettiğiniz Konularda yardımcı olurum

30 eyllül.
Genel Müdür
18 Nisan 2019 23:10

Bunca gayretin sonucu bir avuç toprak değilmi. Aldığın nefese bile hükmedemiyorsun eyy insanoğlu neyin derdindesin. Yer dürüldügü gök kupbe çöktügü zaman hesaba çekilmek için arasat meydanında toplandıgın zaman halin nice olur eyy insanoğlu.Aynı zamanda hakimin şahit de olduğu mahkemeye çıkmak ne kadarda güzel olacak inşaallah. Rabbim cümle mazlumların yardımcısı olsun. ,cumanız mübarek olsun.

30 eyllül.
Genel Müdür
19 Nisan 2019 10:10

İnsanların en şerlisi insanı Allah ile aldatandır. hadisi şerifini hatırlatarak bütün zalimlerin beraatını sol eliyle almasını cümle mazlumların sağ eliyle almasını iki cihandada hakkını almasını diler beraat kandiliniz mübarek olsun.Umutsuzluga kapılmayın şeytanın vesveselerine aldanmayın alemlerin Rabbi olan Allah elbet mazlumları yüzüstü bırakmayacaktır. mücadeleye devam umudunuzu kaybetmeyin inşaallah ölmedende aklanmayı mevlam nasip eder cümlemize.

Sürgün65
Aday Memur
19 Nisan 2019 14:15

Ey iman edenler! Allah için hakkı ayakta tutun, adaletle şahitlik eden kimseler olun. Herhangi bir topluluğa duyduğunuz kin, sizi adaletsiz davranmaya itmesin. Adaletli olun; bu, takvaya daha uygundur. Allah'tan korkun. Şüphesiz Allah yaptıklarınızdan haberdardır. (maide 8) Cumanız ve beraat kandiliniz mübarek olsun Rabbim bu zor günlerde yardımcınız yardımcımız olsun

ibrahimmarat
Memur
19 Nisan 2019 14:16

Arkadaşlar 20 gün önce komisyon sayfasında red gördüm. Bugün eve postacı ohal komisyon evrağı getirmis. Hanim teslim almis lakin evrak beyaz zarf teslim aldigina dair evrak vermemiss. Simdi 60 gunluk sure var. Ne zaman teblig edildigine dair evrak nasil gorcem simdi. Zarfin uzerinde yazmiyor

30 eyllül.
Genel Müdür
19 Nisan 2019 14:37

Devre geçmiş olsun.önemli olan komisyon kararı aldığınız yani sen bugünden 60 gün başlar.bir an önce dosyanı hazırla idare mahkemesi ne başvurunu yap.yenge imza atmamışmı teslim aldığına dair.Birde bilmediğin kriter falan varmı kararda detay verirsen iyi olur.
ibrahimmarat, 5 yıl önce

Arkadaşlar 20 gün önce komisyon sayfasında red gördüm. Bugün eve postacı ohal komisyon evrağı getirmis. Hanim teslim almis lakin evrak beyaz zarf teslim aldigina dair evrak vermemiss. Simdi 60 gunluk sure var. Ne zaman teblig edildigine dair evrak nasil gorcem simdi. Zarfin uzerinde yazmiyor

ibrahimmarat
Memur
19 Nisan 2019 14:53

Merhaba teslim aldığına dair imza atmıs. Lakin hanima komisyon zarf harici kağıt vermemis. Bende dedim mahkeme ne zaman teblig edildi diye evrak isterse bir de onla uğrasmayayim. Bir de adli yardım talepli acmak icin ne evrak lazım. Ben daha eve gecmedim. Geceyim yazarim burdan dosya icerigini daha göremedim.

30 eyllül., 5 yıl önce
Devre geçmiş olsun.önemli olan komisyon kararı aldığınız yani sen bugünden 60 gün başlar.bir an önce dosyanı hazırla idare mahkemesi ne başvurunu yap.yenge imza atmamışmı teslim aldığına dair.Birde bilmediğin kriter falan varmı kararda detay verirsen iyi olur.

30 eyllül.
Genel Müdür
19 Nisan 2019 15:56

Devre karakol teslim tebellügü belgesini veriyor sadece.postacıya imza attıysan bugünden itibaren 60 günlük süren başladı.adli yardımlı açmak için sadece dava dosyasına adli yardım talep ettigini bildirmen yeterli bir de muhtardan fakir belgesi alırsan yararlı olur tekrar geçmiş olsun.
ibrahimmarat, 5 yıl önce

Merhaba teslim aldığına dair imza atmıs. Lakin hanima komisyon zarf harici kağıt vermemis. Bende dedim mahkeme ne zaman teblig edildi diye evrak isterse bir de onla uğrasmayayim. Bir de adli yardım talepli acmak icin ne evrak lazım. Ben daha eve gecmedim. Geceyim yazarim burdan dosya icerigini daha göremedim.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
19 Nisan 2019 17:37

Hayırlı kandiller kaderdaşlarım.

İstinafın onadıgı bir tanık ve fişleme kararı duydunuz mu hiç?

Toplam 1875 mesaj
«101112131415161718192021»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi