Editörler : Lanet
25 Aralık 2012 17:39

herşeyini kaybetmek

nasıl bi hayat yaşıyoruz! iftira atan rahatına bakıyo. kötülük zulüm yapan en iyi yerlerde yaşıyo. iyiylikten,güzellikten ödün vermeyince siz kaybediyorsunuz . allah sevdiğine dert mi verir? demekki yanlış yapıyoruz. inanç düşünce hayata bakış açısı hepsini 2aydır gözden geçiriyorum. yanlış şeylere inanmışım diyorum.

25 Aralık 2012 22:50

haklı olmana üzülüyorum ):

zuzula
Şef
28 Aralık 2012 21:28

Kötülerin kazandığına inamıyorum ben.Bu dünyada ne kadar zevk içinde yaşasalar da ebedi bir elem kalbinde ve ruhunda ona huzur vermez..

İyiler bu dünyada maddi sıkıntı çekse de ruhu kalbi daimi ferah içerisindedir..

seda8810
Aday Memur
03 Ocak 2013 15:20

Dünya sadece bu hayattan ibaret olsaydı haklı olabirdin.

vetor
Aday Memur
03 Ocak 2013 16:15

ben bu hayatta değil başka dünyadayım sanırım...

dicle-fen21
Genel Müdür
06 Ocak 2013 18:36

insan istese de hiçbir zaman her şeyini kaybedemez.Çünkü her zaman sahip oldumuz bir şey var o da sevgi ihtiyacı...o da yaşamı anlamlı kılar.

nevşiin
Kapalı
07 Ocak 2013 10:29

Bu durumlarda kayıtsızlık elbisesini giyiyorum. Ve beklemeye geçiyorum. Olaylar nasılsa lehime dönecek yıpratmaya gerek yok.

mdkr
Daire Başkanı
21 Şubat 2013 21:34

bakış çok önemli güzel bak güzel gör çöplüğede baksan illaki güzel bir şey görürsün şimdi bu hayat çöplük ise siz kendinizi güzel birşey görmeye adayın illaki var vardır

supporters.
Editor
22 Şubat 2013 19:21

herşeyini kaybetmek ; var mı içinizde o kadar zengin olan ?

onurunuzu kaybetmedikçe hiçbirşey kaybetmiş sayılmazsınız .

23 Şubat 2013 16:40

hiç bir şeyi olmayan için bir sorun olmaz

mdkr
Daire Başkanı
23 Şubat 2013 22:37

hiç birşeyi olmayan insan var mı ki

gaydan cocacola
Yasaklı
23 Şubat 2013 22:41

var elbet depresyondaki kişi . onun için intihar ediyorlar

gunesvebaris
Kapalı
08 Mart 2013 16:38

ben herşeyimi milyonlarca kez kaybettim. herşeyim dediğim akıl sağlığımı. insan kendinde olmayınca ölümü istiyor. ben bu dünyadan yok olunca düşmanlarım mutlu olacak. neden öleyim ki?

ama Allah beni seven insanlar verdi bana. Şükrediyorum. O kadar çok şükrediyorum ki düşmanlarım çatlayana kadar şükredeceğim.

Kötüler her zaman kazanmıyor. Onlara fırsat verip kendimizi cezalandırırsak kazanıyorlar. Boşvereceksin kötüleri onlar kendilerini öldürsünler delirsinler.

sosyopatalog
Kapalı
08 Mart 2013 19:59

kaybetmek iyidir. yeniden bulmaya başlarsın

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi