Editörler : ayşegül bgm
12345678910111213»

kartalbjk
Aday Memur
12 Temmuz 2013 23:22

Göreve başladığımız zaman o hastaneden alsak şu sağlık raporunu olmaz mı ki.??

balmumu_adam
Genel Müdür
13 Temmuz 2013 01:49

olur.

kartalbjk, 11 yıl önce

Göreve başladığımız zaman o hastaneden alsak şu sağlık raporunu olmaz mı ki.??

kartalbjk
Aday Memur
13 Temmuz 2013 12:21

Eyvallah hocam sağolasın.

balmumu_adam, 11 yıl önce

olur.

a.t.t.SZ
Kapalı
13 Temmuz 2013 15:19

Arkadaşlar mal bildirim beyannamesine ne yazacagız ?????

kartalbjk
Aday Memur
13 Temmuz 2013 22:54

Hiç sorma ben de 2 gündür bir türlü dolduramadım.

Hayır şimdi benim 1 arabam ve 1 evim var ama babamın üzerine ikiside.

Şimdi ben onları yazacak mıyım , yazmayacakmıyım anlamadım.???

Güya ikinci sayfanın sonunda açıklama var. Allah'tan açıklama var ya olmasaydı.??

Ben hiçbirşey anlamadım.!!!

Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun oluruz.

a.t.t.SZ, 11 yıl önce

Arkadaşlar mal bildirim beyannamesine ne yazacagız ?????

a.t.t.SZ
Kapalı
14 Temmuz 2013 00:19

benim de annemin ve babamın üzerine ben hiçbirşey yazmadım her bölümün ilk satırına yoktur yazdım en başa kimlik bilgim vs yazdım sonuna imzamı atıp zarfa koydum

kartalbjk, 11 yıl önce

Hiç sorma ben de 2 gündür bir türlü dolduramadım.

Hayır şimdi benim 1 arabam ve 1 evim var ama babamın üzerine ikiside.

Şimdi ben onları yazacak mıyım , yazmayacakmıyım anlamadım.???

Güya ikinci sayfanın sonunda açıklama var. Allah'tan açıklama var ya olmasaydı.??

Ben hiçbirşey anlamadım.!!!

Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun oluruz.

balmumu_adam
Genel Müdür
14 Temmuz 2013 02:18

Mal bildirim beyannamesine, doldurulduğu gün itibariyle kendi üzerinde olan mal veya birikimin yazılması gerekir. Durum değişikliği veya veraset durumunda çalıştığı yerden alacağı yeni bir mal bildirim beyannamesi ile durum güncellemesi yapabilir.

İki nüsha değil arkalı önlüdür. En yakın hastanenin personel şefliğinden alabilirsiniz. internetten indirmenize gerek yok. zaten herkes aynı beyannameyi kullanıyor.

ahmetcay
Aday Memur
14 Temmuz 2013 03:36

Mal beyannamesinde kurum adı olarak türkiye kamu hastaneler birliği yazacaksınız ünvan kısmınada sağlık memuru branşlarından atandıysanız sağlık memuru yazacaksınız yazmazsanızda belgeleri verirken orda yazdırıyolar zaten

14 Temmuz 2013 03:40

balmumu_adam ben atanacagım için bankadan kredi çektim gidecegim ilde ev tutmak amacıyla cektigim krediyi borçlar kısmına yazdım ancak para nasılsa gidecegi için bankada param yokmus gibi boş bıraktım ama atamam olana kadar cektigim kredi hesabımda duruyo..boş bırakmam sorun oluştururmu burda okuyunca benimde aklıma takıldı cevap için şimdiden teşekkürler..

balmumu_adam
Genel Müdür
14 Temmuz 2013 04:33

Şu an mal bildirim beyannamesi çok önemli değil. Göreve başlayınca, işler rayına oturunca yeni bir tane düzenleyip maaş veya personel birimine verirsiniz.

Diren Diş Teknikeri, 11 yıl önce

balmumu_adam ben atanacagım için bankadan kredi çektim gidecegim ilde ev tutmak amacıyla cektigim krediyi borçlar kısmına yazdım ancak para nasılsa gidecegi için bankada param yokmus gibi boş bıraktım ama atamam olana kadar cektigim kredi hesabımda duruyo..boş bırakmam sorun oluştururmu burda okuyunca benimde aklıma takıldı cevap için şimdiden teşekkürler..

kartalbjk
Aday Memur
14 Temmuz 2013 08:20

Eyvallah hocam çok sağol bilgiler için.

balmumu_adam, 11 yıl önce

Şu an mal bildirim beyannamesi çok önemli değil. Göreve başlayınca, işler rayına oturunca yeni bir tane düzenleyip maaş veya personel birimine verirsiniz.

askbahcesii
Şube Müdürü
14 Temmuz 2013 13:45

Hem ben hem eşim şuanda çalışıyoruz ve ikimizin de sigorta primi yatıyor ama eşim bir ay sonra çalışmayacak tabi benim de ismim çkys da çıkarsa işi bırakacak bu durumda mal bildirim beyannamesine maaşlarımızı yazmalı mıyız? İkimiz de özelde çalışıyoruz

artemuz
Aday Memur
14 Temmuz 2013 15:23

arkadaşlar tam olarak nezaman başlıcaz bilen varmı işe

hmşire
Aday Memur
14 Temmuz 2013 18:13

ağustosun sonu gibi dediler

kartalbjk
Aday Memur
15 Temmuz 2013 14:49

Bugün Ankarada'yım. Teslim ettim evrakları.

kartalbjk
Aday Memur
15 Temmuz 2013 14:50

Sanırım Ağustos sonunu bulacak göreve başlamamız

einmal28
Aday Memur
15 Temmuz 2013 15:18

Peki nereye ne zaman atandığımızı ne zaman öğreniceğiz

kartalbjk
Aday Memur
15 Temmuz 2013 16:54

23 Temmuz'dan sonra 1-2 hafta içerisinde evraklar kontrol edilip adreslerimize tebligatlar gönderilecek.

Tebligatlar geldikten sonra 15 gün içinde atandığımız ile gideceğiz.

Onlar bize hangi hastanede başlayacağımızı söyleyecekler.

Bana söylenen bu.

Eğer farklı bilgi alan varsa rica ediyoruz paylaşsın.

einmal28, 11 yıl önce

Peki nereye ne zaman atandığımızı ne zaman öğreniceğiz

hemsire.s
Aday Memur
16 Temmuz 2013 12:33

ben dün evraklarımı teslim ettim istanbul izmir gibi kamu sekreterlikleri birden fazla olan büyük şehirlerde kamu sekreterliğini seçme hakkı veriyorlar mesela izmir güney kuzey diye ikiye ayrılıyor size uygun olan hastanelerin birini seçiyorsunuz görevli kağıda not düşüyor o yüzden araştırıp karar verip öyle gidin

einmal28
Aday Memur
16 Temmuz 2013 13:00

Ben istanbula atanmıştım.5 sekreterlik var,hangi sekreterlikten atamayı ,göreve başlamayı takip edicem,tebligat gelmeden sekreterlikten yada sisteme ismin düşmesi yoluyla öğrenebileceğimizi söylediler.

Toplam 806 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi