Editörler : Pangaea

gtcik
Kapalı
23 Nisan 2019 14:06

sağlık raporlarının son teslim tarihine baktım temmuz merkezi atamasının sonuçlarının açıklanma tarihiyle yakın günlere denk geliyor. çok kadro yanacak

baybars1995
Aday Memur
23 Nisan 2019 17:50

Mülakatta giyim kuşam nasıl olmalı? Takım elbise mi ?

2Ohy
Daire Başkanı
24 Nisan 2019 11:54

Teşekkür ederim. Aynı sistem devam ediyor demek ki. 70 puan barajını geçenler sağlık raporu aşamasına geçiyor.

nehayatama, 5 yıl önce

kazanmaniz halinde saglik raporu icin gitmek istediginiz hastaneyi seciyorsunuz. sonuclar 45 gunde aciklanir dediler.

2Ohy
Daire Başkanı
24 Nisan 2019 12:00

Ben daha önce mülakata gittiğimde arkadaşların %90'dan fazlası takım elbise ile gitmişti. Ben takım elbise giymedim ama yine de formal giyinmiştim. (Mülakat aşamasını geçmiştim.) Ben yine takım elbise giymeyeceğim.

baybars1995, 5 yıl önce
Mülakatta giyim kuşam nasıl olmalı? Takım elbise mi ?

selambengeldimm
Aday Memur
24 Nisan 2019 13:46

Arkadaşım daha önce çalışmadığı için son iş tecrübesi kısmına staj yaptığı yerin ismini yazıp yanına staj diye belirtti, bugün mülakata girdik formu teslim alan personel bir sorun olmayacağını söyledi.
maxx44, 5 yıl önce

Cevap verebilecek kimse yok mu?

bgunduz26
Aday Memur
24 Nisan 2019 14:05

Merhaba mülakatta ne tarz sorular sordular ? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

batuhn06, 5 yıl önce

ben de bugun girdim mulakata. adli sicil kaydi herkesten istiyorlar. Belgesi olmayana orada yardimci oluyolar,internetten cikartiyolar ama bu arada sira ilerliyor gec giriyosun mulakata. 2. soruna gelince. boşluklara bir sey yazmana gerek yok. doldurdugun kisimlari buyuk harfle yaz yeterli. bir de ben 7de mulakat yerindeydim saat 10 da isim bitmişti. erken gelen erken cikiyor

batuhn06
Aday Memur
24 Nisan 2019 14:49

mesleki soru sordular 5 6 tane. bir de deizm nedir diye sordular

bgunduz26
Aday Memur
24 Nisan 2019 15:30

Teşekkürler , mesleki ne tarz sorular sordular aklınızda kaldı mı ?.soru tarzlarını merak ettim n:).Aklınızda kalmadıysa sağlık olsun. Mülakatanız İnşallah olumlu sonuçlanır.

batuhn06, 5 yıl önce

el.hab
Aday Memur
24 Nisan 2019 17:15

Hocam bolumunuz nedir?
batuhn06, 5 yıl önce

maxx44
Aday Memur
24 Nisan 2019 22:02

Cevabınız için çok teşekkür ederim.

selambengeldimm, 5 yıl önce
Arkadaşım daha önce çalışmadığı için son iş tecrübesi kısmına staj yaptığı yerin ismini yazıp yanına staj diye belirtti, bugün mülakata girdik formu teslim alan personel bir sorun olmayacağını söyledi.

batuhn06
Aday Memur
24 Nisan 2019 23:10

dökümde maça nedir? isil islem nedir? gerilme nedir? kaynak nedir cesitleri nelerdir? celik nedir cesitleri nelerdir?

bgunduz26, 5 yıl önce

Teşekkürler , mesleki ne tarz sorular sordular aklınızda kaldı mı ?.soru tarzlarını merak ettim n:).Aklınızda kalmadıysa sağlık olsun. Mülakatanız İnşallah olumlu sonuçlanır.

batuhn06
Aday Memur
24 Nisan 2019 23:14

bölüm makine muh.

el.hab, 5 yıl önce
Hocam bolumunuz nedir?

2Ohy
Daire Başkanı
24 Nisan 2019 23:50

Geçmiş olsun. :))

Nasıl geçti? Cevapladınız mı hepsini? Hastaneye sevk aşamasına geçtiniz mi?

batuhn06, 5 yıl önce

bölüm makine muh.

Civilelite
Aday Memur
25 Nisan 2019 02:01

Arkadaslar sordugum soru sacma veya basit olabilir simdiden ozur dilerim ama gercekten cevabina ihtiyacim var.

Sinava cagirildim ancak mezuniyet belgemin goruntusunu sisteme yuklemedim, egitim bilgilerimi direk edevletten cektim problem olur mu?

Civilelite
Aday Memur
25 Nisan 2019 02:04

Yani diplomanin resmini basvuru asamasinda koymak zorunlu muydu?

batuhn06
Aday Memur
25 Nisan 2019 13:37

okul bilgilerini e devletten otomatik aldıysa sıkıntı yok

el.hab
Aday Memur
25 Nisan 2019 15:25

Bolum farkli olunca sorularin niteligini anlayamiyoruz tabi :) ama genel olarak tavirlari nasildi? Zorlayicimiydi yoksa rahat bir mulakat miydi sizin icin?
batuhn06, 5 yıl önce

bölüm makine muh.

endüstriimüh
Aday Memur
25 Nisan 2019 16:16

Arkadaşlar meraba bende çarşamba günü girdim mülakata, çıktıktan sonra sağlık muayenesi için hastane seçtik ancak orda herhangi bir tarih yada belge vermediler. Sağlık muayenesi mülakattan geçen adaylar için mi bir bilginiz var mı ben orda sormayı unuttum şimdi de kurumu arıyorum fakat açan yok. Endişem başvuru klavuzunda ankara için 3 işgünü olarak sınırlı bir tarih vermeleri yardımcı olursanız çok sevinirim

endüstriimüh
Aday Memur
25 Nisan 2019 16:18

Biz mülakattan çıktıktan sonra sağlık muayenesi için hastane seçtik siz seçmediniz mi

nehayatama, 5 yıl önce

kazanmaniz halinde saglik raporu icin gitmek istediginiz hastaneyi seciyorsunuz. sonuclar 45 gunde aciklanir dediler.

2Ohy
Daire Başkanı
25 Nisan 2019 17:13

Evet 70 puan barajını geçmişsiniz. Nasıl hastane sevk belgesi vermediler mi?
endüstriimüh, 5 yıl önce

Arkadaşlar meraba bende çarşamba günü girdim mülakata, çıktıktan sonra sağlık muayenesi için hastane seçtik ancak orda herhangi bir tarih yada belge vermediler. Sağlık muayenesi mülakattan geçen adaylar için mi bir bilginiz var mı ben orda sormayı unuttum şimdi de kurumu arıyorum fakat açan yok. Endişem başvuru klavuzunda ankara için 3 işgünü olarak sınırlı bir tarih vermeleri yardımcı olursanız çok sevinirim

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi