Editörler : crops35

Kapalı
11 Ocak 2011 02:24

İnfaz koruma Ankara

Ankara'da infaz koruma memuru olmayı düşünenler

08.00-17.00

ve

08.00-20.00

20.00-08.00

2 gün tatil

08.00-20.00

20.00-08.00

2 gün tatil

hangi vardiya sevmek isterdiniz ve ek olarak sincan yenikent adliyesine mi yerleşilecek yoksa polatlıda falanda var oralara mı yerleşecek.

Şimdi diyen olur muhakkak yerleşelim de gerisi kolay diyen ama yenikent adliyesi şehir merkezine 45 km servis'ler herhalde 1 saat üzeri kesinlikle sürecektir yol onun için sabah 06.oo gibi herhalde evden çıkmak gerekecek nerdeyse sizin görüşleriniz nedir ben yanlış mı biliyorum bu konuda

raindog
Şef
11 Ocak 2011 13:09

Hocam ben girmeyi düşünüyorum.. Aklıma takılan bir soru var (iternete cepten girdiğim için araştırma yapmam sıkıntı oluyor, o yüzden biraz hazıra konma peşindeyim); sınava başvurduğumuz komisyonda diyelim ki 3-4 tane farklı cezaevi var.. Onları önceden mi seçiyoruz yoksa sınavı kazanırsak o cezaevlerinden birisinde mi görevlendiriliyoruz? Bu konuda beni aydınlatabilirsen(iz) çok mutlu olacağım..

ahmet377
Kapalı
11 Ocak 2011 13:37

Vardiya seçmek olacak buarada yukarıda hızlı yazarken gece sevmek yazmışız

Buarada Raindog ben de senin gibi merak ediyoum burada bir kaç soruyu özellikle'de cezaevleri çok uzak bu konuda ne yapmamız gerekecek kurulu düzeni olanlar için oraya taşınma ihtimali zor ama bilmiyoruz

raindog
Şef
11 Ocak 2011 13:52

Tahminimce servis vardır şehir merkezinin belirli noktalarına ama tabi çok erken kalkmak filan sıkıntı olabilir.. vardiya olayını tam olarak anlamadım? istersen kendimize uyan vardiyayı mı seçebiliyor muyuz başvuru yaparken?

ahmet377
Kapalı
11 Ocak 2011 14:08

Yok başvuru aşaması değil bu yazdıklarım işe başladıktan sonra ve servis varmış zaten ama 08.00'de iş'e başlayacaksak sanırım 6 6.30 gibi evden çıkmalıyız

filatron
Aday Memur
11 Ocak 2011 14:48

Ben sincanda oturuyorum benim için bir problem olmazda bu yol durumu. Vardiyalı sistemlerde genelde 8.30 20.30 oluyor.

azpol
Memur
11 Ocak 2011 14:54

arkadaşlar ben daha başvurmadım kararsızım ankaraya mı başvursam yoksa silivri falan mı diye sizce ne yapmalıyım ankarada başvuru çok mu ? birde benim puan 82 ankarada bu puan listeye girebilirmi ? başvuru yapanlar yardımcı olursa sevinirim

raindog
Şef
11 Ocak 2011 15:13

@ azpol

Arkadaş benim puanım da 81.4 ve ben de kararsızım aslına bakarsan.. Silivri filan epey fazla kişi alıyor ama hani şu da var; İstanbul'da da fazla başvuru olabilir.. Tabi ki yine de Ankara'dan daha aşağıda olur puanı.. Ben yarın karar vereceğim.. Umarım mülakata kalabiliriz..

azpol
Memur
11 Ocak 2011 16:11

raindog kardeş amaç zaten o da asıl sorun nereye başvuru yapacağımız ben eminim silivri izmir tekirdağın sıralamanın bizim puanların aşağısında kalacağına ama.. gönül ankaradan yana ondan da tereddüt içindeyim. bende yarın başvurucam, sen nereye başvuruyorsun ankara mı ?

atikbir
Şube Müdürü
11 Ocak 2011 16:26

raındog , azpol arkadaşlar bu bahsettiğiniz yerler için kadrolumu sözleşmelimi başvuru yapacaksınız ? aynı kararsızlık bendede var yarına kadar düşüneceğim

raindog
Şef
11 Ocak 2011 16:47

@ azpol

dostum ben muhtemelen İstanbul'a başvuruda bulunacağım.. Yani Ankara çok zor olur gerçekten..

@ atikbir

vallahi kardeş ben her şeye sözleşmeli başvuruyorum.. bugüne kadar sözleşmeli olup da 2 seneye kadro alamayan görmedim.. iş ki işini iyi yapsın.. hem kadroluya talep her zaman daha fazla oluyor..

azpol
Memur
11 Ocak 2011 16:52

atikbir kardeş bende sözleşmeli düşünüyorum, raindog kardeş sen şimdi ankaradamısın

nefes666
Aday Memur
11 Ocak 2011 18:21

sözleşmeliye seçilsek daha sonra istifa edip kadroluya geçebiliyor muyuz birde tazminatı var mı?

zeyno-46
Aday Memur
11 Ocak 2011 18:38

mrb arkadaşlar bende düşünüyorum henüz karar vermedim ama Ankara'yı çok istiyorum.geçen gün adliyeye uğradım bilgi almak için yeminle ordaki memur direk torpilin varmı yoksa çok zor olan işi götürüyo dedi resmen.puanım kötü değil ama ankarada şansım dahamı düşük?puanımı yakmak istemiyorum.başvurular ne alemde acaba orda?bilen yokmu?zaman daraldı :(

atikbir
Şube Müdürü
11 Ocak 2011 18:40

bırakın şu torpil muhabbetini yaa 10500 kişi alıyolar hepsi torpillemi girecek nasipteyse olur zaten hee bide varsa kullan tabi ama yoksada karamsar olma derim

zeyno-46
Aday Memur
11 Ocak 2011 18:45

haklısın tabi kısmetse olur inşallah ama duyuncada üzülmemek mümkün olmuyo naparsın öyle bi alternatifim! yok benim

es-Safir
Aday Memur
11 Ocak 2011 18:49

Bugün ben ankara adliyeye uğradım bilgi almak için, (başvuruların yapıldığı yer 4. kat) çok kalabalık değildi ama sakin de değildi, ordaki çalışan memurla beklemeden konuşup soracağımı sordum..

Bu arada benim bilgisayar sertifikam yok, 1. sınıfta aldığım enformatik(bilgisayara giriş) dersi var, onu geçtim olur mu diye sordum, ders saati en az 60 ise olur dediler

itfaiye_alimi
Yasaklı
11 Ocak 2011 19:48

ahmet kardesım elıne sağlıkta acaba 12 saatlık vardıyamı var yoksa 24 saat usulumu orayı tam anlayamadımda

itfaiye_alimi
Yasaklı
11 Ocak 2011 20:00

gncl

raindog
Şef
11 Ocak 2011 20:11

@ azpol

evet dostum ankara'dayım ben..

itfaiye_alimi
Yasaklı
11 Ocak 2011 21:34