Editörler : oto-danisman-expert

Pomemur216
Aday Memur
24 Eylül 2019 09:00

Kuvvete ve sınıfa göre değişir tabi kara yardımcı sınıf veya deniz, hava kuvvetleri için geçiş yapılır ama polislik bırakıp kara piyadeye gidenlerin cogu pisman.

Komutanlogar35
Aday Memur
26 Eylül 2019 06:13

serttir biraz
ebruss1, 5 yıl önce
Kasım üsteğmeni bilmeyen havacı dış kaynak teğmen yoktur.Ama kasım üsteğmeni aratacak komutanlarda var nasip olursa göreceksiniz zaten.

Tercih maduru
Aday Memur
26 Eylül 2019 08:53

Topcu tankci hava savunma nasil

Pomemur216, 5 yıl önce

Kuvvete ve sınıfa göre değişir tabi kara yardımcı sınıf veya deniz, hava kuvvetleri için geçiş yapılır ama polislik bırakıp kara piyadeye gidenlerin cogu pisman.

HasanGG
Aday Memur
28 Ocak 2021 00:10

Geçiş yapabildiniz mi acaba

HasanGG
Aday Memur
28 Ocak 2021 00:18

Öğrenebilirdiniz mi 6 ay muhabbetini
Tercih maduru, 5 yıl önce

Aynen devrem gecebiliyor muyuz 6 ay muhabbetini cozemedim AMA geciliyordur diye tahmin ediyorum

HasanGG
Aday Memur
28 Ocak 2021 00:19

Bu 6 ay olayı nasıl oluyor acaba? Eğitimde mi o 6 ay doluyor? Bu konu hakkında bilginiz var ise aktarır iseniz çok memnun kalırım.
ebruss1, 5 yıl önce
Bir devrem komiser yardımcılığından istifa ederek Hava kuvvetlerinde subaylık eğitimine katıldı.Yaklaşık 1 ay öncede mezun olduk.Polislikten geçişte herhangi bekleme süresi yok,kazanıp geçiş yapabilirsiniz.

2630
Memur
28 Ocak 2021 11:44

TSK personelleri 657 sayılı kanuna tabi olmadıkları için 6 ay bekleme süresi yok hocam. İstifa edip doğrudan geçilebiliyor
HasanGG, 3 yıl önce
Bu 6 ay olayı nasıl oluyor acaba? Eğitimde mi o 6 ay doluyor? Bu konu hakkında bilginiz var ise aktarır iseniz çok memnun kalırım.

HasanGG
Aday Memur
28 Ocak 2021 13:30

İstifa etmeden kazansam, kazandıktan sonra istifa versem olur mu acaba?
2630, 3 yıl önce
TSK personelleri 657 sayılı kanuna tabi olmadıkları için 6 ay bekleme süresi yok hocam. İstifa edip doğrudan geçilebiliyor

Kartalmentes
Aday Memur
28 Ocak 2021 17:33

arkadaslar sorumu yanlis anlamayin ama polislikten neden istifa etmek istiyorsunuz.

2630
Memur
28 Ocak 2021 19:09

Eğitime çağrı için sonuç açıklandığında yaklaşık 5-10 gün bir süre oluyor. Bu süreçte istifa edip elbette gidilebilir, işlemler uzarsa bir meslektaşınıza vekalet de verebilirsiniz. Bu şekilde olur diye biliyorum hocam
HasanGG, 3 yıl önce
İstifa etmeden kazansam, kazandıktan sonra istifa versem olur mu acaba?

HasanGG
Aday Memur
28 Ocak 2021 19:47

Tamamdır ilginiz ve cevabınız için teşekkür ediyorum. Aklıma takılan başka soru olur ise özelden danışmamda herhangi bir sakınca var mı acaba
2630, 3 yıl önce
Eğitime çağrı için sonuç açıklandığında yaklaşık 5-10 gün bir süre oluyor. Bu süreçte istifa edip elbette gidilebilir, işlemler uzarsa bir meslektaşınıza vekalet de verebilirsiniz. Bu şekilde olur diye biliyorum hocam

2630
Memur
28 Ocak 2021 20:51

Estağfirullah, memnun olurum
HasanGG, 3 yıl önce
Tamamdır ilginiz ve cevabınız için teşekkür ediyorum. Aklıma takılan başka soru olur ise özelden danışmamda herhangi bir sakınca var mı acaba

hsyn60-
Aday Memur
28 Ocak 2021 21:33

Peki arkadaşlar polis okulunda subaylık mülakatına gidebilir miyiz ciddi cevaplar bekliyorum.lütfen
Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi