Editörler : F16 Gökçen
07 Temmuz 2009 10:04

sevmediğin birisiyle evlenince zamanla sevilirmi

insan evlendikten sonra aşık olabilirmi veya sevebilirmi sizce

secret garden**
Aday Memur
07 Temmuz 2009 10:35

yok mu bir yorum yapacak kimse ya

hvvocak
Şef
07 Temmuz 2009 10:37

bnce sevmezsin ama alışabilirsin zaten sevdiğin biriyle evlenince de sevgi zamanla bitiyo alışkanlıklar kalıo:))

***eCriNN***
Kapalı
07 Temmuz 2009 10:38

sevebılır evet tabıkı karsındakı kısıye baglı sevmeyebılırsınde kendını sevdırmesını bılırse sevebılır ınsan

yeşil_bahar
Kapalı
07 Temmuz 2009 10:39

bence sevemezsin yani insan sevdiğiyle evlenmeli kesinlikle sonradan seversin falan bunlar bana çok saçma geliyor.olmaz çünkü..sevgi olmadan evlilik olmazzz

kudretsolmaz
Başbakan Müsteşarı
07 Temmuz 2009 10:39

ne sevgi ne de aşk varsa, neden evleniyorsunki o zaman ?

kalyopi
Kapalı
07 Temmuz 2009 10:42

hiç sanmıyorum

sevmeden evlenince daha bi iğrenmez soğumaz mı ki insan

secret garden**
Aday Memur
07 Temmuz 2009 10:45

ya ne iğrenmesi soğuması, herkes aşık olup seviptemi evleniyo

severek evlenenler hep mutlu mesutmu yani, şans işi bence bu

07 Temmuz 2009 10:45

Bence sevebilirsin,insanlar severek,anlaşarak evleniyor da ne oluyor,zamanla hepsi bitmiyor mu?Zamanımızda evlilikler nasıl oluyor,yıllarca kız ve erkek çıkıyor,birbirinin herşeyini biliyorlar,herşeyi yaşıyorlar,evlilikte yaşanacaklar tükeniyor zamanla.Ama tanımadığın ama hoşlandığın biriyle evlenirsen flört döneminde yaşayacağın şeyleri evliliğin sırasında yaşayabilirsin.Tabiki kişiler burda önemli olan.Kişisine göre de değişir.

emos_67
Aday Memur
07 Temmuz 2009 10:47

bence olamaz...

Zamanyolcusu
Genel Müdür
07 Temmuz 2009 10:50

bencede olmaz.

Aşık olmasan bile en azından hoşuna giden biri olsun.

Alea iacta est
Aday Memur
07 Temmuz 2009 10:50

Kader kısmet, sonsuz sevgi yok...

secret garden**
Aday Memur
07 Temmuz 2009 10:51

en güzel siyaha anlam katan arkadaşım anlatmış, ben sevmediğin birisi derken yani tanımadığım anlamında yazdım, yoksa hoşlanmadığın beğenmediğin anlamında değil

öslem
Müsteşar Yardımcısı
07 Temmuz 2009 10:54

evlilik kesilmedik karpuz derler bilinmez biliyorum dersin bi bakarsın tanımamışsın bilmiyorum dersin tam dengine düşersin zar atmaya benzer bu nasipte kısmette olan oluyor bence o yüzden akışına bırak olacağı varsa zaten olur

secret garden**
Aday Memur
07 Temmuz 2009 10:57

ÖZLEM

öslem
Müsteşar Yardımcısı
07 Temmuz 2009 11:00

efendim?

beLgin973
Aday Memur
07 Temmuz 2009 11:04

eğer bir o kişiye karşı bir sıcaklık hissedildiyse..güven duyulduysa evlenilir..zamanla sevilir..

bir nevi görücü usulü evlilik olacak sanırım..

Alea iacta est
Aday Memur
07 Temmuz 2009 11:07

böyle şeyleri dert etmeyin, siz doğru düzgün olun gerisi önemli değil dertlenmeyin. Mevlan demiş ki"Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır. "

benvenuto
Yasaklı
07 Temmuz 2009 11:09

nikahta vardır keramet;)

***eCriNN***
Kapalı
07 Temmuz 2009 11:22

ya mıllet olmamıs dıo hersey ask sevgı degılkı vallahı bırbırı ıcın olen ınsanları gordum sımdı ne sevgı kalmıs ne sevgı ask sevgı bıtıo ılerde gorusu usulu ıle evlenenler severekmı tanıdıkcı evlendıkten sonra sevıo karsındakı kısıye baglı kendını sevdırırse bence sever bunu orneklerınıde yasadım kımse olmaz demısya

eftelya08
Aday Memur
07 Temmuz 2009 12:53

evlilk hayatı paylaşmak değilmidr. kafalarınız uyuyorsa aynı şeylerden zevk alıyorsanız cok mutlu olabilrsiniz ama bu bir şans eğer zevklerinz hayattan beklentileriniz farklıysa sevsenizde belli bir zaman sonra yolarınız ayrılıyor bence severk yada gorucu usulu ikiside onemli değil onemli olan beklentiler evlilikten beklentileriniz aynıysa aynı özveriyi iki tarafta gosterirse neden olmasın

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi