Editörler : "eskiyara"Pangaea
14 Şubat 2017 21:50

İdareci görevlendirmelerinde valiliğin onaylamaması

Arkadaşlar bu sene hem myard yazılı sınavı atamalarında hemde geçiçi görevlendirmelerde bazı kişilerin görevlendirilmesi valilikçe onaylanmadı.bu durumun takipçisi olan varmı arkadaşlar geçici süreliğinemi böyle uygulama var yoksa hep böylemi devam edecek.mesela genelde 17 aralıktan önce aktif sene üye olup istifa etmişler yapılmadı denmişti başka ndnden dolayıda yapılmayan var.bu arkadaşlar ne yapmayı düşünüyor sınava çalıştılar ama atanamadılar bundan sonrada atanamayabilirler.neye göre yapılmıyor.17 aralıktan öncesinin baz alınması ilginç değilmi.bilgisi olan varmı? Genelde bu kişiler 4 yıldan fazladır eğitim bir sende ve zaten 17 aralık olmadan istifa etmişler.bu daha ne kadar sürebilir ?

mcfly423
Şef
14 Şubat 2017 21:54

Ayrıca bu uygulama tüm Türkiye genelindemi oldu yoksa bazı illerdeni bilen varsa

lpdeniz
Memur
14 Şubat 2017 22:26

ayn? durum bende de var hocam

zekisal
Memur
14 Şubat 2017 23:20

hiç bir bağlantısı,hatta şimdiye kadar sendikası bile olmayanlara verilmedi hocam bu tüm illerde oldu...ama o zaman daha güvenlik soruşturmaları bitmemişti,tedbiren vaililklerce verilmedi..şimdi bi sıkıntısı yoksa verirler..

mcfly423
Şef
14 Şubat 2017 23:45

Hayır hocam halen devam ediyor uygulama bitmedi

zekisal, 7 yıl önce

hiç bir bağlantısı,hatta şimdiye kadar sendikası bile olmayanlara verilmedi hocam bu tüm illerde oldu...ama o zaman daha güvenlik soruşturmaları bitmemişti,tedbiren vaililklerce verilmedi..şimdi bi sıkıntısı yoksa verirler..

mcfly423
Şef
14 Şubat 2017 23:46

Hocam sizin geçici görevlendirme uzatmanız vardı heralde başlık atmıştınız.sonuçlandımı Normalde asli atamada red olmuşsa ggörevlendirmede red olur

lpdeniz, 7 yıl önce
ayn? durum bende de var hocam

mcfly423
Şef
14 Şubat 2017 23:47

Sorun belli aslında şu an önemli olan bu uygulama ne kadar devam edecek bunun bilgisini öğrenebilecek arkadaşlar varmı sendikasından yada başka kanallardan

zekisal
Memur
15 Şubat 2017 00:43

hocam benim kastım hiç bir bağlantısı sendikası falan olmayıp red olanlar için yoksa, DAHA ÖNCE sendka bağlantısı varsa ya da başka bağlantısı zaten vermezler...ama benim tanıdığım hiç bi şekilde hiç bi tarafla alakası olmayan kişilerede verilmedi onlara verilir diyorum..

mcfly423, 7 yıl önce

Hayır hocam halen devam ediyor uygulama bitmedi

mcfly423
Şef
15 Şubat 2017 01:16

Anlıyorum hocam zaten hiçbirşeye takılmayanlarınkinin her zaman olması normal.ama bu takılma dediğimiz ne kadar sürecek ki takılma dediğimiz 17 aralıktan önce mesela insanlar müneccim mi nerden bilsin

zekisal, 7 yıl önce

hocam benim kastım hiç bir bağlantısı sendikası falan olmayıp red olanlar için yoksa, DAHA ÖNCE sendka bağlantısı varsa ya da başka bağlantısı zaten vermezler...ama benim tanıdığım hiç bi şekilde hiç bi tarafla alakası olmayan kişilerede verilmedi onlara verilir diyorum..

mcfly423
Şef
15 Şubat 2017 13:10

Bilgisi olan yokmu arkadaşlar? Bence bu durumda olanlar bu başlıkta toplanmalı görüş alış verişinde bulunmalı.ayrıca bu sene idareciliğe başvurmayanlarında eğer bu uygulama devam ederse idareci olmaya çalıştığnda engel çıkabilir 400-500 kişide 50-60 kişi çıkıyorsa yüzbinlerce öğretmen idareciliği düşündüğünde binlerce kişi takılcaktır

fabregaz
Aday Memur
15 Şubat 2017 15:59

Benimde red edildi. Sendika üyeliğim de yoktu, halen neden Red edildiğini de öğrenemedim. İnşallah bu hatadan dönerler tüm Türkiye'de yapılmış bir uygulama. Bir gelişme olursa arkadaşlar bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

mcfly423
Şef
15 Şubat 2017 21:24

Çok iyi olur hocam herkes kendi ilindeki yetkililerle ve ebs ile görüşmeli burdan fikir alışverişi yapalım

fabregaz, 7 yıl önce

Benimde red edildi. Sendika üyeliğim de yoktu, halen neden Red edildiğini de öğrenemedim. İnşallah bu hatadan dönerler tüm Türkiye'de yapılmış bir uygulama. Bir gelişme olursa arkadaşlar bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

lpdeniz
Memur
16 Şubat 2017 15:29

Arkadaslar özellikle ankara da ki valinin onaylamadigi s?navla atanan arkada?lar edindi?im bilgiye göre atandigimiz yerde ki hakk?m?z? il.mem koruyormus vali bey ek güvenlik soru?turmas? actirmis hatta Müfetti?ler görevlendirilmi? sonuçta olumsuz bi?ey ç?kmazsa yada cikmayanlar atandiklari okula gidecekmis

ozgurdogan42
Aday Memur
16 Şubat 2017 16:44

Benim önce il mem onayladı bir hafta sonra da reddetti. Sebebini soran dilekçeme hala cevap gelmedi.Fetö ile mücadele dediler tamam dedik. Benim hiç bi alakam yok iken bir tane sohbetine toplantısına gitmemişken sendikasının bankasının gazetesinin dergisinin yanından geçmemişken Benim ki neden reddedildi. Sendikam yok. Sadece arabamın arkasında Atatürk imzası ve Atatürk Türkiye'dir Türkiye Atatürk yazılı.Hakkı hukuku dini imanı sorsak bizden çok iyi bilirler. Bu hak Yeme değil midir sorarım size ???

mcfly423
Şef
16 Şubat 2017 18:52

Hangi il hocam sizinki

ozgurdogan42, 7 yıl önce

Benim önce il mem onayladı bir hafta sonra da reddetti. Sebebini soran dilekçeme hala cevap gelmedi.Fetö ile mücadele dediler tamam dedik. Benim hiç bi alakam yok iken bir tane sohbetine toplantısına gitmemişken sendikasının bankasının gazetesinin dergisinin yanından geçmemişken Benim ki neden reddedildi. Sendikam yok. Sadece arabamın arkasında Atatürk imzası ve Atatürk Türkiye'dir Türkiye Atatürk yazılı.Hakkı hukuku dini imanı sorsak bizden çok iyi bilirler. Bu hak Yeme değil midir sorarım size ???

ozgurdogan42
Aday Memur
16 Şubat 2017 19:50

Konya

fabregaz
Aday Memur
16 Şubat 2017 21:46

Bu konuda il milli eğitimler farklı davranmışlar. Neden onaylanmadığını öğrenmeye hakkımız olduğunu düşünüyorum.

mcfly423
Şef
16 Şubat 2017 22:39

Tüm illerde oldugunada emin değilim hocam mesela istanbulda böyle bir sorun yaşayan gördünüzmü yada izmir veya bursa?

fabregaz, 7 yıl önce

Bu konuda il milli eğitimler farklı davranmışlar. Neden onaylanmadığını öğrenmeye hakkımız olduğunu düşünüyorum.

mcfly423
Şef
16 Şubat 2017 22:40

Sanki buradan gördüğüm kadarıyla ankara konya şanlıurfa muş bingöl başka illerde duymadım

fabregaz
Aday Memur
17 Şubat 2017 16:40

Antalya çorum

mcfly423, 7 yıl önce

Sanki buradan gördüğüm kadarıyla ankara konya şanlıurfa muş bingöl başka illerde duymadım

mcfly423
Şef
17 Şubat 2017 21:08

Ama bazı illerde hiç duymadık izmir bursa vs yanılıyorsam düzeltin

fabregaz, 7 yıl önce

Antalya çorum

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi