Editörler : E.Kayı Han
08 Mayıs 2021 19:48

Kurumlar Arası Muvafakat
Merhaba 2 yıldır Sözleşmeli zabit katibi olarak görev yapmaktayım. Sağlık bakanlığına geçici görevlendirme ile geçiş yapmak istiyorum. Bu konuda tecrübeli arkadaşların bilgilerini alabilir miyim .

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
08 Mayıs 2021 20:20

İnanın ne yazacağımı bilemedim kelimeler kifayetsiz kaldı.

benkatip
Şef
08 Mayıs 2021 21:54

:D:D Usta konuyu kitle bence :D :D :D

Kayıhan2020, 3 yıl önce

İnanın ne yazacağımı bilemedim kelimeler kifayetsiz kaldı.

Zeyneppppela
Aday Memur
08 Mayıs 2021 21:57

valla ister kitlesin ister vah tuh ceksın. gec is yapacağım kurumla da kendi kurulumla da konuyu konustum. bayramdan sonra olacak detayları yazarım insallah. sadece sizin adınıza üzülüyorum. kullanıcı adınız katip belliki aynı kurum calisanlariyiz. bilgi ile destek olmak adına insanlarla alay etme yolunu seciyorsunuz. çok yazık halinize. bunun icin cevap vermeye lüzum bile yok
benkatip, 3 yıl önce

:D:D Usta konuyu kitle bence :D :D :D

gardiyann14
Aday Memur
08 Mayıs 2021 22:33

Geçici görevlendirmeyle geçemezsiniz KPSS ile bir bölüme atanıp istifa etmeniz gerek

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
08 Mayıs 2021 22:46

Allah gönlünüze göre versin. Eğer bunu başarabilirseniz bir ilki gerçekleştirmiş olacaksınız.

Zeyneppppela
Aday Memur
08 Mayıs 2021 22:47

Amin insallah. Allah herkesin gönlüne gore versin. Bizlerede çalışma hayatımızda huzur mutluluk versin inşallah
Kayıhan2020, 3 yıl önce

Allah gönlünüze göre versin. Eğer bunu başarabilirseniz bir ilki gerçekleştirmiş olacaksınız.

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
09 Mayıs 2021 02:01

Kurumlar Arası Geçici Görevlendirme Yönetmeliği, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 25 inci maddesine dayanılarak yürürlüğe konulmuştur. 375 sayılı KHK'nin ek 25. maddesinin ilk fıkrasında, Hakim ve savcılar ile bu meslekten sayılanlar hariç olmak üzere, statülerine bakılmaksızın bir kadro veya pozisyona dayalı olarak kamu kurum veya kuruluşlarında istihdam edilenlerin, kurumlarının muvafakatiyle bir yılı geçmemek üzere diğer kamu kurum ve kuruluşlarında geçici görevlendirilebileceği, bu sürenin birer yıl olarak uzatılabileceği hükme bağlanmıştır.

Kurumla imzalanan sözleşme metnine bakmak gerekir.

https://www.memurlar.net/haber/922354/sozlesmeli-personel-kurumlar-arasinda-gecici-gorevlendirilebilir-mi.html

https://www.memurlar.net/haber/827367/memur-ve-sozlesmeliyi-kapsayan-kurumlar-arasi-gecici-gorevlendirme-yonetmeligi-yururluge-girdi.html

benkatip
Şef
09 Mayıs 2021 03:18

Alay eden falan yok. Torpilin yoksa mahkemeni bile değiştirmezler açık konuşmak gerekirse. Kaç kişi var böyle bekleyen ama kimseye muvafakat vermiyorlar. GERÇEKÇİ konuşmak dalga geçmek değil.

Zeyneppppela, 3 yıl önce
valla ister kitlesin ister vah tuh ceksın. gec is yapacağım kurumla da kendi kurulumla da konuyu konustum. bayramdan sonra olacak detayları yazarım insallah. sadece sizin adınıza üzülüyorum. kullanıcı adınız katip belliki aynı kurum calisanlariyiz. bilgi ile destek olmak adına insanlarla alay etme yolunu seciyorsunuz. çok yazık halinize. bunun icin cevap vermeye lüzum bile yok

Mrme
Şef
09 Mayıs 2021 14:49

kurumlar arası muvafakat muhabbeti, bu konuda tecrübeli arkadaş bulamazsın zira o kadar referanslı bir arkadaş olduğunu sanmıyorum varsa da katip olmaz zaten :)

Zeyneppppela
Aday Memur
09 Mayıs 2021 14:51

Hayırlısı olsun hepimizin hakkında. Allah yardımcımız olsun. Geçemesekte işimiz var şükür
Mrme, 3 yıl önce

kurumlar arası muvafakat muhabbeti, bu konuda tecrübeli arkadaş bulamazsın zira o kadar referanslı bir arkadaş olduğunu sanmıyorum varsa da katip olmaz zaten :)

Mukan KaAYan
Aday Memur
10 Mayıs 2021 11:13

cte den aynı ünvan ile pg için başuru yaptım, örnek teşkil eder gerekçesi ile reddedildi.

klinux
Yasaklı
10 Mayıs 2021 12:19

yo ne alakası var sağlık bakanlığına muvafakat alan sözleşmeli katip bile var.

Mrme, 3 yıl önce

Zeyneppppela
Aday Memur
10 Mayıs 2021 12:29

nasıl bir yol izledi tanıdığınız arkadaşlarınız söyleye bilir misiniz
klinux, 3 yıl önce

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
10 Mayıs 2021 12:57

Zeynep hanım kendi kurumumla ve karşı kurumla konuştum demiştiniz kimlerle konuştunuz acaba.

Zeyneppppela, 3 yıl önce
nasıl bir yol izledi tanıdığınız arkadaşlarınız söyleye bilir misiniz

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
10 Mayıs 2021 12:58

Sözleşmeli İkm iken başka kuruma müdür olarak geçen adam tanıyorum. :)

klinux, 3 yıl önce

CBS
Kapalı
10 Mayıs 2021 17:06

Katiplikten başka kuruma müdür olarak geçene şahidim :)
Kayıhan2020, 3 yıl önce

Sözleşmeli İkm iken başka kuruma müdür olarak geçen adam tanıyorum. :)

boluluikm
Aday Memur
24 Mayıs 2021 14:45

pg ne acaba

Mukan KaAYan, 3 yıl önce

cte den aynı ünvan ile pg için başuru yaptım, örnek teşkil eder gerekçesi ile reddedildi.

özkan2009
Şef
25 Mayıs 2021 08:33

olanlar da çoktan kurum değiştirip gitti bile.

Mrme, 3 yıl önce

keremben82
Şef
25 Mayıs 2021 11:00

Torpil varsa geçiş yaparsın kardeşim. Kim ne derse desin. O yönetmelikler fakir fukara için var bakma sen. Bizim kurumda ikm olup İzmir dokuz Eylül de daire başkanı olan tanıyorum. Sen katip olup sağlık bakanlığına sağlık çalışanı olarak geçmek istemişsin çokmu.

Zeyneppppela
Aday Memur
25 Mayıs 2021 19:29

ne güzel yazmışsınız. sagolun.
keremben82, 3 yıl önce

Torpil varsa geçiş yaparsın kardeşim. Kim ne derse desin. O yönetmelikler fakir fukara için var bakma sen. Bizim kurumda ikm olup İzmir dokuz Eylül de daire başkanı olan tanıyorum. Sen katip olup sağlık bakanlığına sağlık çalışanı olarak geçmek istemişsin çokmu.

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi