Editörler : F16 Gökçen

scyunus
Aday Memur
21 Nisan 2020 16:59

İstisnasız her başlıkta mutlaka böyle birisi çıkıyor. Yok referans olmadan olmuyormuş, yok boşuna uğraşmayacakmışız. Başka işiniz yok mu kardeşim sizin? Amacınız ne? Siz böyle dediniz diye vaz mı geçelim?

Venusask
Aday Memur
21 Nisan 2020 17:19

Bazı arkadaşlar sınav istatistik ağırlıklıydı demiş ama ben de çok eşit dağılmıştı hatta iktisat soruları fazlaydı acaba mezun olduğumuz bölümegöre değişiyor mu gelen sınav? Gy de big4 sınavlarına kıyasla kolaydı bence ingilizcede türk telekomunkiyle aynıydı ikisi de flowq olduğu içinsanırım. Referans olayıda çok da gözardı edilecek bi durum değil bence Tr nin gerçeği arkadaşlar tabiki referansla alınanlar da olacak ama kendi emeğiyle sınavları en iyi şekilde geçenler de referanssız girebilir kanaatimce o yüzden kimsenin hevesini kırmayalım benim de herhangibir referansım yok

esmeringa
Aday Memur
21 Nisan 2020 17:32

Bölümle ilgili olduğunu sanmıyorum, maliye mezunuyum tek dönem istatistik gördüm ama çol fazlaydı belki 10 tane iktisat vardı. Maliyemsorusu sanırım 5 falandı
Venusask, 4 yıl önce

Bazı arkadaşlar sınav istatistik ağırlıklıydı demiş ama ben de çok eşit dağılmıştı hatta iktisat soruları fazlaydı acaba mezun olduğumuz bölümegöre değişiyor mu gelen sınav? Gy de big4 sınavlarına kıyasla kolaydı bence ingilizcede türk telekomunkiyle aynıydı ikisi de flowq olduğu içinsanırım. Referans olayıda çok da gözardı edilecek bi durum değil bence Tr nin gerçeği arkadaşlar tabiki referansla alınanlar da olacak ama kendi emeğiyle sınavları en iyi şekilde geçenler de referanssız girebilir kanaatimce o yüzden kimsenin hevesini kırmayalım benim de herhangibir referansım yok

Gençler0606
Memur
21 Nisan 2020 18:25

Bu xboxci denen kişi forumun bir numaralı troludur şunu ciddiye alıp cevap vermeyin

memoli144
Aday Memur
24 Nisan 2020 21:11

Arkadaşlar, merhaba. Ben 17 sinde online sınava girdim. Garanti Mesleki Bilgi (100 soru / 100 dakika), Yetenek Testi (45 soru / 45 dakika), Dil Testi (50 soru / 50 dakika) şeklindeydi. Açık ara farkla Bilim kısmı fena zorladı. Benim açımdan çok zordu ve muhtemelen elemelerin çoğunluğu o kısımdan olacak. Ayrıca çok yoğun bankacılık bilgisi gerektiriyordu. Yetenek kısmı da Bilim kadar olmasa zorladı beni. Metin soruları bana fazla geldi ve çok düşündürüyordu. Süre ucu ucuna yetti. İngilizcem olduğu için ingilizce kısmını zorlanmadan 20 dk da tamamladım. Hepimizin hakkında umarım hayırlısı olur ve umarım sınavınız iyi geçmiştir. Hakkımızda hayırlısı olması dileğimle, sevgiler.

merlevsi
Aday Memur
24 Nisan 2020 23:44

İktisat ve idari bilimlerden yeni mezun biri ve ortalaması iyi olan bir öğrencinin zorlanacağını sorular yoktu. Bilim sınavında bi kaç zor soru vardı ama genel gözle bakıldığında zor diyemem aksine kolaydı. genel yetenek de süre sıkıntısı yaşadım. Gözümüzü korkutan bir sınav değildi özellikle İngilizce çok kolaydı. Dersleriniz iyiyse sınavdan korkmayın
30 Nisan 2020 11:24

Arkadaşlar selam, genel yetenek ve ingilizce sınavından geri dönüş alan var mı?

Elo-50
Aday Memur
30 Nisan 2020 12:39

Henüz bi haber yok

01 Mayıs 2020 17:35

Arkadaşlar bu ilanın sürecinde olup daha mezun olmamış,haziranda mezun olacak aday var mı aramızda ve ya bu durumda olan adayları duyan var mı ?*

bizinıss
Aday Memur
02 Mayıs 2020 04:14

Bana gelen mailde10 gun icinde donus yapacagiz yaziyordu

Elo-50, 4 yıl önce

Henüz bi haber yok

Elo-50
Aday Memur
02 Mayıs 2020 14:38

Evet benim mailimde aynı şey yazıyor. Fakat hâlâ bi geri-dönüş yok. Bu bankaların süreçlerini gerçekten anlam veremiyorum.

bizinıss, 4 yıl önce

Bana gelen mailde10 gun icinde donus yapacagiz yaziyordu

Elo-50
Aday Memur
02 Mayıs 2020 14:40

Var evet. Ben değilim ama bir iki kişi duydum.

KaradenizliUsak, 4 yıl önce

Arkadaşlar bu ilanın sürecinde olup daha mezun olmamış,haziranda mezun olacak aday var mı aramızda ve ya bu durumda olan adayları duyan var mı ?*

Gençler0606
Memur
02 Mayıs 2020 14:40

Garanti elenenlere en son dönüş yapıyor, belki de elenmisizdir maili daha sonra gelir bilemeyiz

Elo-50
Aday Memur
02 Mayıs 2020 15:54

Benim pek umudum yok zaten. Garantinin başka sürecine dahil olmuşmuşsunuz daha önce?

Gençler0606, 4 yıl önce

Garanti elenenlere en son dönüş yapıyor, belki de elenmisizdir maili daha sonra gelir bilemeyiz

05 Mayıs 2020 10:03

Hala cevap gelmedi arkadaşlar, olumlu geri dönüş alan olursa yazabilir mi rica etsem?

minelibera
Aday Memur
05 Mayıs 2020 12:45

Bana şimdi mail geldi.olumsuz olmuş. Devam edenlere basarilar

4Revq
Aday Memur
05 Mayıs 2020 13:05

olumsuz :/

Elo-50
Aday Memur
05 Mayıs 2020 13:06

Olumsuz maili geldi biraz önce bana. Olumlu yanıt alan arkadaşları tebrik ederim

Aday666
Aday Memur
05 Mayıs 2020 13:37

Bana da olumsuz mail geldi. Devam edenlere basarilar

05 Mayıs 2020 14:16

Olumlu mu senin? Olumlu ise okul bölüm ve ortalaman nedir mümkünse paylaşır mısın?

merlevsi, 4 yıl önce
İktisat ve idari bilimlerden yeni mezun biri ve ortalaması iyi olan bir öğrencinin zorlanacağını sorular yoktu. Bilim sınavında bi kaç zor soru vardı ama genel gözle bakıldığında zor diyemem aksine kolaydı. genel yetenek de süre sıkıntısı yaşadım. Gözümüzü korkutan bir sınav değildi özellikle İngilizce çok kolaydı. Dersleriniz iyiyse sınavdan korkmayın
Toplam 182 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi