Editörler : swat3410

alican5
Aday Memur
08 Nisan 2021 09:06

Kesin bir bilgi bir neden yok bu konudü kimse net birşey bilmiyor. Sicil sırası denildi ama değil benim üst devremden de alt devreden de gelemeyenler var
Geophyscal, 3 yıl önce

Polislerin bazilarina aşı tanimlanirken bazilarina tanimlanmamasinin sebebini bilen var mi? Neye göre bu ayrim yapildi? Daha önce konusulduysa forumda kusura bakmayin okumaya firsatim olmadi

bucaklim
Aday Memur
08 Nisan 2021 15:58

Ben de sivil memurum öncelikli gurupta yer almıyorsunuz diyor.

besyolu68
Şef
09 Nisan 2021 20:03

Öğretmenim aşı olamadım.bir milyon yüz bin öğretmenden sadece seksen bin arkadaşımız aşılandı.

Oturupta öğretmenlerden truzimcilerden bize sıra gelecekte aşı olacağız diye konuşmayın

hakanca2323
Memur
09 Nisan 2021 20:08

Öğretmen üç içe değil mi her gün 10 larca öğrenciyle veliyle görüşüyor. Kendi hakkınızı ararken başka bir meslek grubuna yüklenmeniz hoş değil. Benim fkrim de tabiki Sağlık çalışanlarından sonra emniyet teşkilatı olmalıydı çünkü biz pasif göreve çekilip uzaktan eğitim verebiliyoruz ama polislerin iş yükü sürekli aynı.
Gydm, 3 yıl önce
Virüslü evinde mi değil mi kontrolü biz yapıyoz bize bulaşma durumu daha yüksek halk ile iç içe olan biziz öğretmen değil

besyolu68
Şef
09 Nisan 2021 20:14

Bunu yazmamdaki amaç dikkat ederseniz öğretmenlerin asilandigini sanan arkadaslara öyle sandıkları gibi asi olmadigimizi anlatmak.daha 2 gün önce mesai arkadaşımızı covitten kaybettik.asi olsaydı belki 40 yaşında olmezdi.Hakan2323

mts18
Kapalı
09 Nisan 2021 21:35

O dediğiniz yazılar polisler daha aşıya başlanmadan önce yazılmış bir yorumlardı. Madem aşı takvimi daha riskli kişilerin diğer kişilerden önce aşı olması üzerine hazırlandı o zaman Gazeteci ve köy okulu öğretmenleri polislerden önce aşı oldu. Bu iki grup bizden daha mı riskliydi. HAYIR. Birde Turizm sektörü aşılacağı için turizmcilere öncelikli risk grubuna alınacak haberleri çıkınca ister istemez tepki gösterildi. Sonra birden Polislere aşı sırası geldi ve aşı olmaya başladık. Sonra bazı öğretmenler birden Polisler aşı oluyor biz niye olmuyoruz demeye başladı. Polisler oysaki aşılanmaya geç bile kalmışken öğretmenlerin tepkisi hoş değildi. Şimdi tüm öğretmenlere soruyorum Eşşek yüküyle para kazanan futbolcular aşılanacakmış. Bir öğretmen olarak bu sizi rahatsız etmiyor mu? İşte gazeteci ve köy okulu öğretmenleri aşılanıp turizmcilerde aşılanacak haberleri çıkınca bize o an aşı sırası gelmediği için tepki gösterildi. Öğretmenlere özel bir tepki değildi. Bizden sonra inşallah öğretmenler olur. Risk grubuna göre aşı sıralamasına göre zaten sıra öğretmenlerde. Umarım biz olmadan araya gazeteci ve köy okulu öğretmenlerini araya soktukları gibi öğretmenlerden öncede turizmci ve futbolcuları aşılamazlar. Risk grubu sırası umarız bizdeki gibi öğretmenlerde de bir daha şaşmaz.

besyolu68, 3 yıl önce

Öğretmenim aşı olamadım.bir milyon yüz bin öğretmenden sadece seksen bin arkadaşımız aşılandı.

Oturupta öğretmenlerden truzimcilerden bize sıra gelecekte aşı olacağız diye konuşmayın

benkatip
Şef
10 Nisan 2021 01:58

adalet bakanlığında çalışıyorum önce tc numarası 1 olanlara geldi sonra 2 şimdi 5 ler de oldu 6 tc ile başlayan var mı bilmiyorum

alican5, 3 yıl önce
Kesin bir bilgi bir neden yok bu konudü kimse net birşey bilmiyor. Sicil sırası denildi ama değil benim üst devremden de alt devreden de gelemeyenler var

Essential16
Aday Memur
10 Nisan 2021 08:04

Kesinlikle hocam.
hakanca2323, 3 yıl önce
Öğretmen üç içe değil mi her gün 10 larca öğrenciyle veliyle görüşüyor. Kendi hakkınızı ararken başka bir meslek grubuna yüklenmeniz hoş değil. Benim fkrim de tabiki Sağlık çalışanlarından sonra emniyet teşkilatı olmalıydı çünkü biz pasif göreve çekilip uzaktan eğitim verebiliyoruz ama polislerin iş yükü sürekli aynı.

aynasızz55
Yasaklı
10 Nisan 2021 09:33

Dün akşam bi̇ontech 1.dozumuzu oldum.

Allah devleti̇mi̇ze,mi̇lleti̇mi̇ze zeval vermesi̇n....

Mavigökyüzü28
Genel Müdür
10 Nisan 2021 10:17

Sicil sırası veya dönem ile alakası yok. İlk etapta 40 yaş üzeri Polislere uygulanıyor
Murat1088, 3 yıl önce

Ben 14. Dönem pomemim, bizim devrede gelen yok, bir üst devre de aynı şekilde onlara da gelmemiş. Kronik hastalıklar veya kovid geçirme durumu da bir etken olabilir

EL CHAPO
Genel Müdür
10 Nisan 2021 10:27

2. dozdan sonra

usutme ve bas agrisi yan etki yapacak

bilgin olsun korkmana gerek yok .

aynasızz55, 3 yıl önce

Dün akşam bi̇ontech 1.dozumuzu oldum.

Allah devleti̇mi̇ze,mi̇lleti̇mi̇ze zeval vermesi̇n....

alican5
Aday Memur
10 Nisan 2021 12:59

Aşı sırası gelmeyenlerede tanımlanmış. Tekrar kontrol ediniz Bilginize

mts18
Kapalı
10 Nisan 2021 14:16

Bazı arkadaşlar aşı vurulmak istemediğini belirtiyor. Bu konuda Emniyette aşı vurulmanın zorunlu olduğuna dair bir resmi yazı geldi mi? Bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi? Bazı rutbeliler zorunlu olduğuna dair personeli uyardığı söyleniyor.

Emirzeynp
Şube Müdürü
10 Nisan 2021 14:23

Aşı zorunlu değil arkadaşlar, sağlıkcılar zorunlu oldu falan yazmış yukarı da bir arkadaş, öyle bir durum yok, aşı olmayan cok insan var, devlet kararı size bırakıyor, isteyen olur isteyen olmaz, ayrıca emniyet mensubu varken evde oturan öğretmenlerin aşılanma önceliği olması da bir okadar saçma, çoğu arkadaşım eşleriyle sürekli tatil yapıyor, aşıyı rahatca gezmek için kullanacaklar herhalde, okula gerçekten giden çok nadir insan var

Drjacob
Aday Memur
11 Nisan 2021 08:05

3. grup sırası geldi mi ?

mts18
Kapalı
11 Nisan 2021 17:38

3. Grup derken?

Drjacob, 3 yıl önce

3. grup sırası geldi mi ?

awicennaa
Aday Memur
11 Nisan 2021 20:27

İşime gelmedi desen
longnose, 3 yıl önce
Valla çok uzun yazıları okumuyorum hele bir polis yazmışsa:)

İNFAZ.KOR.
Aday Memur
11 Nisan 2021 22:21

15 NİSAN DA AŞI OLUCAM TC 3 LE BAŞLIYOR
benkatip, 3 yıl önce

adalet bakanlığında çalışıyorum önce tc numarası 1 olanlara geldi sonra 2 şimdi 5 ler de oldu 6 tc ile başlayan var mı bilmiyorum

benkatip
Şef
11 Nisan 2021 22:25

Hangi aşıdan.. Sinovac mı Biontech mi.

Ben halen randevu almadım.

İNFAZ.KOR., 3 yıl önce
15 NİSAN DA AŞI OLUCAM TC 3 LE BAŞLIYOR

babapolis
Yasaklı
11 Nisan 2021 23:39

Asi olmaui pek düşünmüyorum hangi akrabam olduysa hasta oldu bizim buralarda virüs de yok zaten ben olmayacağım bana da randevu acilmis da gerek yok durduk yere virüsü içime alamam şu anda hem ne olur ne olmaz millet olsunnbir iki yıl geçsin olmezseniz bende olurum:)
Toplam 81 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi