Editörler : E.Kayı Han
«49505152535455565758596061

ruyal042
Aday Memur
10 Kasım 2019 11:26

Öncelikle benim gibi masum olanlara geçmiş olsun. Ben 8 Kasım'da ggu oldum hvkk da..kendim eşim ve akrabalarım arasında hiç birinde lanet olası oluşumda olan birisi yok. Zaten sulalemin ne olduğu da belli..ne gözaltı ne soruşturma nede herhangi birşey yok hakkımda. Bundan sonra ne yapmam kazim. Eşim ile ikimiz de evde ölüp ölüp diriliyoruz. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın.allah haksız yere bu duruma kimseye düşürmesin. Benim gibi böyle durumu olan varsa fikir söylerse sevinirim

saitcanturk
Aday Memur
10 Kasım 2019 14:39

Geçmiş olsun umarım kısa sürelidir. Canınızı sıkmayın. Benim kuzenim GGUdan 3 ay sonra KHK ile atıldı. Atıldıktan 16 ay sonra Gözaltı ve Cezaevi Ankesör muhabbeti yüzünden ama herkeste aynı olacak diye bir şey yok. Kimisi 1/2 ay araştırılıp göreve geri dönüyor diye duydum. Yani içinizi ferah tutun beklemekten başka çareniz yok. Umarım hakkınızda hayırlısı olur. Kötü sonuçlar olmaz.
ruyal042, 4 yıl önce

Öncelikle benim gibi masum olanlara geçmiş olsun. Ben 8 Kasım'da ggu oldum hvkk da..kendim eşim ve akrabalarım arasında hiç birinde lanet olası oluşumda olan birisi yok. Zaten sulalemin ne olduğu da belli..ne gözaltı ne soruşturma nede herhangi birşey yok hakkımda. Bundan sonra ne yapmam kazim. Eşim ile ikimiz de evde ölüp ölüp diriliyoruz. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın.allah haksız yere bu duruma kimseye düşürmesin. Benim gibi böyle durumu olan varsa fikir söylerse sevinirim

22 Kasım 2019 15:56

Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim; 21 Nisan 2017'den beri GGU durumundaydım. Çok şükür bugün iade olduğumu öğrendim. Tebellüğ etmek için imzaya gittim; 10 kişilik bir iade listesi mevcuttu. Herhangi bir adli soruşturma geçirmedim (en azından ben öyle biliyorum) gözaltı durumu falan olmamıştı. Hiç avukat tutma ya da tanıdık birilerini arama durumum da olmamıştı; sadece bekledim. Benim gibi bekleyen arkadaşlara da sabırlar diliyorum.

Civilengineer10
Aday Memur
22 Kasım 2019 18:01

Geçmiş olsun, hayırlı olsun. Ben de o 10 kişilik liste ile iade oldum bugün, 22 Kasım 2016'da isim benzerliği nedeniyle gözaltı ile başlayan süreç 22 Kasım 2019' da sona erdi, inşallah masum olarak bu süreci yaşayan diğer arkadaşlarda bir an önce hayırlı haberi alırlar.
ben_aslında_yohum, 4 yıl önce

Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim; 21 Nisan 2017'den beri GGU durumundaydım. Çok şükür bugün iade olduğumu öğrendim. Tebellüğ etmek için imzaya gittim; 10 kişilik bir iade listesi mevcuttu. Herhangi bir adli soruşturma geçirmedim (en azından ben öyle biliyorum) gözaltı durumu falan olmamıştı. Hiç avukat tutma ya da tanıdık birilerini arama durumum da olmamıştı; sadece bekledim. Benim gibi bekleyen arkadaşlara da sabırlar diliyorum.

KaderKaza
Aday Memur
22 Kasım 2019 18:49

Hayırlı akşamlar arkadaşlar 21 Nisan 2017 tarihinden buyana GGU olarak beklemekteydim. GGu sebebi olarak 2.derece akraba kardeş olarak tahmin etmekteyim. Adlı bir süreç yaşamadım. Idari tahkikat 1 yıl önce yapıldı bugün itibariyle 10 kişilik iade listesinde ismim yayınlanmıştır iade olan meslektaşlarıma hayırlı uğurlu olsun darisi bekleyen masum silah arkadaşlarımıza diyordum hayırlı akşamlar.

KaderKaza
Aday Memur
22 Kasım 2019 19:18

Bu süreçte hiçbir asker ve siyasi yetkili ile temasım olmamıştır süreç uzun oldu ama sonuç hayırlı oldu diye düşünüyorum. Şeyh edebali derki '' Ey oğul sabretmesini bil vaktinden önce çicek açmaz "demiş üstad saygılarımla.

ultrAsker
Aday Memur
24 Kasım 2019 20:52

İade olan arkadaşlara hayırlı olsun, yeni görevlerinde başarılar dilerim :) darısı masum olan diğer bekleyen arkadaşlarıma...

Bymn38
Yasaklı
21 Aralık 2019 15:20

Yokmu bir bilgi,duyum iadelerle ilgili ihraç oldumu buara

Bymn38
Yasaklı
23 Aralık 2019 16:26

Kimseden ses yok

excalibuur
Aday Memur
28 Aralık 2019 08:37

35 aydır ggu abim meslekten ihraç olması sebebi ile dün göreve geri çağrıldım bu 35 aylık süreçte hiçbir işlem yapilmadi araya kimseyi sormadım sabırla bekledim

KaderKaza
Aday Memur
29 Aralık 2019 17:28

Hayırlı olsun görevinizde başarılar dilerim kaderimiz aynıymış bende bir ay önce başladım. Allah masum ve kader kurbanlarının yardımcısı olsun.
excalibuur, 4 yıl önce

35 aydır ggu abim meslekten ihraç olması sebebi ile dün göreve geri çağrıldım bu 35 aylık süreçte hiçbir işlem yapilmadi araya kimseyi sormadım sabırla bekledim

Karacıcml
Aday Memur
29 Aralık 2019 17:52

Arkadaslar iyi aksamlar. Cuma gunu hava kuvvetlerinden birliklere yazi gelmis. Ggu da olup ggu su bitenleri yani uzaklastirmasi tamamen bitenleri göreve geri cagirmislar. Haberi olan duyumu olan var mi Bulundugum il Malatya burda birkac arkadas hem soyledi hem de geri cagirilan arkadslarini gosterdiler. Az da ümitlendim

Kutluhann
Aday Memur
29 Aralık 2019 22:00

İnş doğrudur insan bi nebzede olsa ümitleniyor. benim haberim yok bu durumdan bekliyoruz

Eslem44
Aday Memur
30 Aralık 2019 00:13

geri dönenlere sevindim gerçekten. yukarida bir arkadas abim ihrac oldugu icin ggu bekliyordum diyor. bende babam adli sorusturmasi var diye 28 ggu kaldim. sonra ihrac oldum bu gercekten cifte standart degil mi ? neyse mahkeme umarim boyle birsey yapmaz bizde isimize doneriz

Koyunyemez
Memur
30 Aralık 2019 19:31

akrabalık derecelerine bakiyolar 1nci derece 2nci derece bende 3uncu dereceden dolayı gittim.
Eslem44, 4 yıl önce

geri dönenlere sevindim gerçekten. yukarida bir arkadas abim ihrac oldugu icin ggu bekliyordum diyor. bende babam adli sorusturmasi var diye 28 ggu kaldim. sonra ihrac oldum bu gercekten cifte standart degil mi ? neyse mahkeme umarim boyle birsey yapmaz bizde isimize doneriz

BalllKız
Aday Memur
07 Ocak 2020 00:00

Merhaba arkadaşlar hava kuvvetlerinde acıkta iken tayin formu dolduran var mı aramızda

Andelip26
Aday Memur
07 Ocak 2020 23:51

Ohal bitikten sonra 1 yılı geçen ggu olanları göreve iade etmişler diye bi bilgi duydum doğru mu

08 Ocak 2020 00:02

Var

BalllKız, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar hava kuvvetlerinde acıkta iken tayin formu dolduran var mı aramızda

Kutluhann
Aday Memur
08 Ocak 2020 01:20

Benim anladığım 1 yıl ggu olup bu süre zarfında bekleyenler geri dönüyor bana da söylenen bu inş hayırlı haberi alırız.

BalllKız
Aday Memur
01 Nisan 2020 20:18

Arkadaşlar hava kuvvetlerinin tutumu hakkında gelişme var mı yada bilgisi olan bir kaç kişiyi tekrar göreve çağırdıklarını duydum ben de

Toplam 1204 mesaj
«49505152535455565758596061

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi