Editörler : Pangaea
05 Ekim 2009 01:13

Spor Yöneticiliği-Sportif Eğitim Uzmanı

selam arkadaşlar G.S.G.M ye atanan antrenör, sportif eğitim uzmanı ve spor uzmanı arkadaşlar sanırım hakkımızı aramanın zamanı geldi.

G.S.G.M bünyesinde spor eğitim uzmanı ve antrenör vb. görevde üniversite mezunu olarak, memuriyetinin önünde bir sıfatla atanan arkadaşlar (örn.spor uzmanı)İDARİ HİZMETLER sınıfından maaş alıyorsunuz.

Örneğin bir sportif eğitim uzmanı G.S.G.M yönetmeliğinde Araştırma-Planlama hizmetlerinde gözükyor ve uzman kadrosunda olduğu için maaşının diğer normal memurlardan daha yüksek olması gerekiyor. Ancak diğer memurlardan farkı40-50 tl yi geçmez evet nitelik sahibi BESYO mezunu arkadaşlar 4 yıl üniversiteyi 40-50 tl fark almak için mi okuduk...

bir lise mezunu bekçi-bakıcı maaşı 1100tl spor eğitim uzmanı maaşı 1150, antrenör maaşı 1127 tl

arkdaşlar sizce bu hakmı revamı

Ağlamayana emzik yok lütfen bu konuda ban destek verecekler özelimden bana mesaj atsınlar ki üniversite mezunu olup kendini geliştiren akdaşların vasıfsız olanlardan devlet neznindeki farkını ortay çıkarıp hak ettiğimiz değeri ve maaşı alabilelelim.

fıratyönetici
Daire Başkanı
05 Ekim 2009 11:39

kardeş önce bi atanalımda para işi sonra halledilecek..atandın mı sen kardeş nerde görev yapıyon

kenanm81
Aday Memur
05 Ekim 2009 13:42

atanan bütün arkadaşlar birlikte olup bu sorunu halletmeye çalışalım. uzman kadrosundayız ama ne maaş ne de statü olarak hakkettiğimiz değeri almıyoruz. bunun için elele verip hakkımızı arayalım

oray_ores
Kapalı
06 Ekim 2009 12:57

güncell...

ademaka
Aday Memur
21 Aralık 2009 08:51

malesef şuanda sportif eğitim uzmanlarının mevcut şartları düzeltmek için yeterli sayısı yok, yani kimse bizi takmaz, en iyisi görevde yükselip şube müdürü olmak

delpiyora
Aday Memur
21 Aralık 2009 23:25

besyolu44 şube müdürleri ne kadar alıyo bilği verirmisin

srdr27
Aday Memur
28 Mart 2010 16:21

sportif eğitim uzmanı olarak görev yapan arkadaşlardan rica ediyorum, hangi kadroda çalışıyorsunuz ve maaşınız ne kadar? işe ilk girdiğinizdeki maaşınız sonra ne kadar artıyor? ve ek görevler alınca ne kadar gelir oluyor? bunları kesin bir şekilde cevaplarsanız çok sevinirim... saygılar.

cbuveysel
Şef
29 Mart 2010 12:58

arkadaşlar şuan sportif eğitim uzmanları 1,160 tl para alıyor şayet evliseniz çoğunuzda varsa 1,294 tl civarında para almış olursunuz sportif eğitim uzmanların geleceği çok parlak 3 yıl sonra şube müdürlük sınavlarına giriyorlar maaşlarıda 2,200 le bunlar ekler hariç ben şuan eklerle birlikte 1,600 civarı alıyom sportif eğitim uzmanların yükselme şansları çok yüksek gsgm yi kazanın yeter maaşlar sonra yükselir herkese bol şanslar

erkancihan
Memur
29 Mart 2010 13:44

arkadaşım müdür olmayımı bekleyeceksin bak burası türkiye ne olacağı belli olmaz bek bak ı müdür yaparlar sen yerinde sayarsın neyse herşey bi tarafa arkadaşlar bu kurum kadar geri olan ve olabilecek başka kurum yoktur .sportif eğt. uzmanlığı kadrosu 2005 yılında açılan bir kadro işin aslı bu kadro a grubu kadro olması gereken bir kadro apk uzmanı ile eş ama malesef gsim lerde çalışan md ler kendilerine yediremediler yeni işe giren bir personel onlarla aynı maaşı almaya ve siyasi yollarla meclisten bir yönetmelik ile sıradan bir memur durumuna getirttiler .

antalya da çalışıyorum ismini anmak istemediğim bu kurumda ama yeni alımlarla sayımız arttıkça ve birlik olursak bişeyler olabilir ........

srdr27
Aday Memur
01 Nisan 2010 20:57

cbuveysel, sportif eğitim uzmanı olarak mı çalışıyorsunuz? her yerde 700 tl 900 tl gibi rakamlar duyuyorum, okuyorum. Siz de 1.160 tl ve evlenince de 1.294tl dediniz? Bu rakamlar kafamı karıştırdı :S turnuvalar gibi şehir içi ya da dışında faaliyetler olunca ek ücreti ne kadar oluyor. Bunları sormam da ki amacım da şu aslında: bu işte çalışırsam Turkiye şartlarında geçinebilir miyim? onu öğrenmek için teşekkür ederim..

45besyo
Aday Memur
12 Nisan 2010 13:59

GÜNCEL

jan41
Daire Başkanı
12 Nisan 2010 14:00

hasretini çektikleri atanmak istedikleri gsgm işte hali bu ama yinde işsiz olmaktan iii tabiki

45besyo
Aday Memur
16 Nisan 2010 16:52

Güncel

uzakta_46
Aday Memur
17 Nisan 2010 18:21

selam arkadaşlar...öncelikle kimseye karşı değilim..herkesin fikrine saygı duyarım..ama..atanmak için hertürlü taklayı atarız işimiz bi olsun da maaş önemli değil deriz gerekirse 24 saat çalışırız..v.s...ve atandıktan sonra yok maaş az yok çalışma saatleri fazla yok özlük hakkı..vs. yahu arkadaşlar bu işe girerken şartları biliyorsunuz..ne diye girersiniz ozaman..genel için konuşuyorum..saygılar

erkancihan
Memur
19 Nisan 2010 13:20

başka alternatifin yoksa gireceksin tabiki ama hakettiğin bu değil o zaman hiç okumasaydın şartları biliyormuydunki lise mezunu senden 400 tl fazla alıyor.ee girmeseydin bu duşunce yanlış

besyolu44
Aday Memur
18 Mayıs 2010 14:13

arkadaşlar lütfen birlik olmanın zamanıdır şb müdürleri 1400- 1500 arası alıyorlar derecelrine göre maaşları değişiyor. eğer biz asıl kadromuz olan araştırma ve planlamaya geçersek maaşımız 2000 tl yi bulacak. ayrıca şb müdürleri ve il müdürleri buna neden karşı çünkü bilmiyorlar sportif eğitim uzmanları ne iş yapar ne işe yarar bizleri normal memur gibi kullanıyorlar halbu ki plan yapmak koordine etmek ve uygulamak zor iştir. bunların başınada klişeleşmiş şb müdürleri kendilerince yapmaya çlışıyorlar üretkenlik yok farklı bakış açısı yok daha iyisini yapmaya çalışmak yok herşey tekdüze binmiş bizleride bunun birer parçası yapmaya çalışıyorlar umarım hak ettiğimiz işleri yapabiliriz o zman değerimizin anlaşılacağının düşüncesindeyim.

erkancihan
Memur
18 Mayıs 2010 16:53

besyo 44 arkadaşım 1400 -1500 değil butun mudurler 2000 alıyor .bu kurumda bizi daha kabullenmiş değiller onların kabullenmelerini bırak bizden çalışanlar bile kendilerini kabullenemiyorlar malesef çok pasifler bu başlık ne zamandır açıldı allah aşkına kaç kişi yorum yaptı ? gerisini boş ver

jan41
Daire Başkanı
20 Mayıs 2010 15:40

size sonuna kadar destek veriyorum atansam bile belki gsgm gorev yapmayacağım... buda tabiki maaş yüzünden suanda 1500 alıyorum..

ama şöyle 1750 en az olmalı bence

loji45
Aday Memur
21 Mayıs 2010 08:41

arkadaşlar birkaç kez tanıdık sportif eğitim uzmanı arkadaşlarla konuştum,kimsenin samimi olmadığını gördüm, herkes armut piş ağzıma düş modunda. mevcut durum gerçekten rahatsız edici, hakkımızı alamıyoruz. bu işin peşinden koşacak arkdaşlarla ne yapılması gerekiyorsa yapalım. lütfen artık herkes duyarlı olsun. sportif eğitim uzmanıyım diyen herkes elini taşın altına koysun lütfen!

erkancihan
Memur
24 Mayıs 2010 09:33

antrenorlerde tabiki elini taşın altına koymalıdır tamamen aynı koşullarda ve aynı haklara sahibiz ama antrenorler dairelere pek uğramadıkları için onlar içinde hava hoş ama bu böyle gitmemeli arkadaşlar olduğumuz yerin haher daha doğrusu okuduğumuzun hakkını vermeli ve hakkımızı da almalı farkımız olmalı sadece diploma almış olmamamız gerektiğini duşunuyorum

musafikret
Şef
03 Haziran 2010 13:49

arkadaşlar maaşlar 1160 tl.kurumun hiç bir cazibesi yok sadece işsizlikten kurtuluonuz o kadar. şb muduru 2050 alıo.ek görev olayıda maç başı 14 tl den alınıo orta aktiflikte bir ilde haftada 2 maç yazılır ayda ortalama 7-8 maçtan ekst. 100 falan alırsınız ama 2-3 ayda bir para parça parça gelir.1250 1300 aya vurduunda maaşın hali. 2001 de kuruma giren söz. spr. uzmanları daa torpilli kurumdu malum adamlar yıllanmış.bazan bol paralı görev olursa onlarda biz kendimizi göremeiz napalım örümcek beinli para gözler gitmeden bize rahat yok

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi