Editörler : ayşegül bgm
22 Ekim 2021 23:09

Sayin Editörler
Bazi hesaplara ban atmanin zamani gelmedi mi burada insanlar dine örfe kadar hakaret ediyorlar hic mi takip etmiyorsunuz burayi ?

esmanesk
Şef
22 Ekim 2021 23:14

valla o küfürbaz terbiyesizler için bende yazdım bu kadar mı iğrenç bu kadar mı saygısız olunur hala anlayamıyorum ayrıca editörleeinde umrunda değil galiba ve kendileri kaybeder git gide insanlar zıvanadan çıktı kimse kullanmaz olacak en son

22 Ekim 2021 23:15

Hic sormayin hocam ya baktikca sinirlerim bozuluyor birkac tane kendini bilmez sesi yuksek cikiyor diye bunlari yapiyorlar. Whatsapp hatlarina yazdim mail attim bakalim insallar birseyler yaparlar hocam yazik gercekten cok
esmanesk, 2 yıl önce

valla o küfürbaz terbiyesizler için bende yazdım bu kadar mı iğrenç bu kadar mı saygısız olunur hala anlayamıyorum ayrıca editörleeinde umrunda değil galiba ve kendileri kaybeder git gide insanlar zıvanadan çıktı kimse kullanmaz olacak en son

esmanesk
Şef
22 Ekim 2021 23:19

kesinlikle hocam Allah ıslah etsin hepimiz bekliyoruz atama inanın kimsenin maddi durumu kimseden iyi değil hayat şartları vs ama sırf atama yüzünden bu kadar mı gözü dönülür yazık....

Astronaut
Yasaklı
22 Ekim 2021 23:21

3 hesabım televizyonda edilse biplenmeyecek şeyler için banlandı ama bunlara ban yok. adaletsiz.net olsa sitenin adı daha iyi

22 Ekim 2021 23:23

Allah ıslah etsin hocam psikolojimiz bozuk diyip yaptıkları herseyi bu kılıfa uyduruyorlar sanki sadece kendilerinin dertleri var
esmanesk, 2 yıl önce

kesinlikle hocam Allah ıslah etsin hepimiz bekliyoruz atama inanın kimsenin maddi durumu kimseden iyi değil hayat şartları vs ama sırf atama yüzünden bu kadar mı gözü dönülür yazık....

22 Ekim 2021 23:25

Burada bir ekran görüntüsü alıp şikayet edeceksin işte o zaman görelim hem editörleri hem insanları burasi bir daha böyle oluyor mu
Astronaut, 2 yıl önce

3 hesabım televizyonda edilse biplenmeyecek şeyler için banlandı ama bunlara ban yok. adaletsiz.net olsa sitenin adı daha iyi

onuralp1071
Yasaklı
22 Ekim 2021 23:29

Din konusunun forumda açılması bile saçmaydı. Tüm duyumcuların hatta bakanın sözünün bile yalan çıktığı bir durumda, forumu kullanmak gereksiz. Alım olursa illa duyarsınız zaten. Ayrıca ban atılsa da bir işlevi yok, isterse 1 dakikada yeni hesap açar geri gelir.

Not. Punisher olduğum için ban yemiyorum.

does it matter
Yasaklı
22 Ekim 2021 23:35

Kimse küfür ya da hakaret etmedi. Siz 40 yıllık tabunuza sizin dar pencerenizin dışından bakılmasına çıldırdınız sadece. Şu komik halinizi izlemesi de çok keyifli hakikaten :D

Saglikmevzuatt
Aday Memur
23 Ekim 2021 00:13

Bu şahsı banlayin artik sayin editorler, herkesin huzurunu kaciriyor.Bu sahis yuzunden kac kisi forumu terk etti hala tutuyorsunuz.
does it matter, 2 yıl önce

Kimse küfür ya da hakaret etmedi. Siz 40 yıllık tabunuza sizin dar pencerenizin dışından bakılmasına çıldırdınız sadece. Şu komik halinizi izlemesi de çok keyifli hakikaten :D

Saglikmevzuatt
Aday Memur
23 Ekim 2021 00:14

Tabi Bir de bu var nerede bir kaos var bu ikisi icinde
onuralp1071, 2 yıl önce

Din konusunun forumda açılması bile saçmaydı. Tüm duyumcuların hatta bakanın sözünün bile yalan çıktığı bir durumda, forumu kullanmak gereksiz. Alım olursa illa duyarsınız zaten. Ayrıca ban atılsa da bir işlevi yok, isterse 1 dakikada yeni hesap açar geri gelir.

23 Ekim 2021 00:37

Seni gördükçe irreti oluyorum ondan yazmadan geçemiyorum ne yaparsın.. Allah çevrene sabır versin

does it matter
Yasaklı
23 Ekim 2021 00:42

Çevremde senin gibi ayak takımından insanlar olmadığı için hiç sorun yaşamıyoruz sen kafanı yorma :D

atamabeklerkenn, 2 yıl önce

Seni gördükçe irreti oluyorum ondan yazmadan geçemiyorum ne yaparsın.. Allah çevrene sabır versin

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
23 Ekim 2021 00:54

Bizim niye haberimiz yok bu punisher durumundan.

onuralp1071, 2 yıl önce

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
23 Ekim 2021 00:59

Değerli üyelerimiz şikayet etmek istediğiniz mesajlar için WhatsApp hattına mesaj göndermenize yada mail atmanıza gerek yok.

İlgili mesajın hemen yanında yer alan şikayetetbutonunu kullanmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca takdir edersiniz ki forumda açılan her konuyu ve yazılan her mesajı görmemiz mümkün değildir.

Ancak şikayet et butonunu kullandığınızda yada bizlere özel mesaj yoluyla ulaştığınızda mümkün olan en kısa sürede gerekli incelemeler yapılacaktır.

İyi forumlar dilerim.

onuralp1071
Yasaklı
23 Ekim 2021 01:09

Daha ne istiyon reis, forumdaki toxicleri psikolojik baskıyla delirtip, 2-3 ay içerisinde banlanmalarını sağladım. Punisher olmak bunu gerektirir.

Kayıhan2020, 2 yıl önce

Bizim niye haberimiz yok bu punisher durumundan.

onuralp1071
Yasaklı
23 Ekim 2021 01:11

Aynen.

Saglikmevzuatt, 2 yıl önce
Tabi Bir de bu var nerede bir kaos var bu ikisi icinde

Saglikmevz
Kapalı
23 Ekim 2021 07:55

Sen ve senin türevlerin burayı sadece karıştırmak insanlarla dalga geçmek için varsınız kendinizi çok zeki sanıyorsunuz iki yabancı kelime kullanıp burda milletin aklıyla dalga geçtiğinizi sanıp kendinizi bir şey sanıyorsunuz benim bildiğim ilkkez bir iki kitap okuyanlar ordan bulduğu o kelimeleri dışarı satmaya çalısıyorlar( kitap dediysem yanlıs anlama Şeyma Subaşı'nın kitabından bahsettim) sende onlardan birisin burda herkes senle dalga geçiyor çok üstün bir zekan olsaydı milletin zekasıyla burda oyalanmaz aklını çok daha mühüm işlere yorardın çok sevgili forumun maaş almayan sözcüsü does moes

does it matter, 2 yıl önce

Çevremde senin gibi ayak takımından insanlar olmadığı için hiç sorun yaşamıyoruz sen kafanı yorma :D

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi